Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szasza


Szasza
tag

25 gramm? Ez valami vicc? A nem okos órám kábé 20 deka súlyú... de lehetne akár 25 deka is...
Inkább az aksit növelnék egy hangyányival, mondjuk a 100 szorosára...

(#2) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Tökéletes karácsonyi ajándék lenne egy ismerősömnek. Meg lehet saccolni, hogy kb mennyi lesz az induló ára?

Most nézem, a Band 3 Pro 20-25 között mozog épp. Akkor valószínűleg ennél valamivel több.

[ Szerkesztve ]

(#3) Cyborg válasza Juhaszatti (#2) üzenetére


Cyborg
őstag

11 ezer alirol a band 3 pro.

Annyit megjegyeznék a cikk írójának, hogy a Band 3 Pro is amoledes.
Amúgy egy picivel nagyobb akksit én el tudnék viselni, még, ha picit nehezebb is lenne, de az jó lenne.

(#4) Juhaszatti válasza Cyborg (#3) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Sűrűn rendelek Aliról, onnan sajnos már nem túl valószínű, hogy ideérne addig. Pláne így decemberben, már megy az ünnepi hajtás.

(#5) hangyász2


hangyász2
aktív tag

Hardveresen szinte teljesen ugyanaz, mint a 3 Pro. BT 5-öt azért beletehették volna. Az üzemidő érdekes ugyanakkora akksival.
Band 3 Pro szinte egy éve már elcsíphető 11-ért. De még az EU-ban is 15-ből néhanapján. Biztos nem adnék érte 20-at se. Amúgy elég jól szuperál.

(#6) moleculez


moleculez
veterán

Avagy feltalálták a Gear Fit2-t... A UI is 1:1 ugyanaz. GF2 volt 4GB tárhely zenének, az ívelt kijelzője is szexibb. Ja, ebben van NFC. Más előnyét nem látom.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#7) kmarci25 válasza moleculez (#6) üzenetére


kmarci25
veterán

Az árát is nézted?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#8) Juliuska


Juliuska
senior tag

Mindent egybe vetve, a cikkben említett feliraton kívül, nem sok minden változott az elődhöz képest: az akksija maradt 100mAh, a kijelzője szintúgy AMOLED, mérete sem változott... egyedül az NFC-t látom nóvumnak, de ezt a funkciót a perecen én biztosan nem használnám. Azt, hogy kalapáltak a SW-n, nem lehet kérdés, hiszen ez már alapelvárás, sőt azt is meg merem kockáztatni, hogy a Band 3 Pro is probléma nélkül tudná használni, ha kidobnák rá a frissítést. Mindezek ismeretében, így azért már nem is annyira vonzó az elődről való váltás :U

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#9) NPeete


NPeete
tag

A 3 pro valamint ez a 4 pro is a gpst csak a Huawei Health-el képes megosztani? 2 prom van, elég bosszantó, hogy abból az appból nem lehet kiexportálni; azt érzem az egyetlen hátrányának...

(#10) hangyász2 válasza Juliuska (#8) üzenetére


hangyász2
aktív tag

A 3 Pro is NFC-s. Egyébként szerintem is simán update-elt firmware-rel ugyanezt tudná. Tényleg nem értem, mit gondoltak a majdnem azonos kinézettel és hardverrel.
NPeete
A 3 ugyanolyan, az app nem tudja. 4 Prót, gondolom, nem sokat láttak.

[ Szerkesztve ]

(#11) student válasza hangyász2 (#10) üzenetére


student
őstag

ezzel az nfc-vel lehet fizetni boltba kasszánál? hogy adod hozzá a kártyát?

(#12) hangyász2 válasza student (#11) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Őszintén szólva fogalmam sincs, mert csak strandolni és futni használom, de utóbbit is csak akkor, ha nagyon meleg van.
Garmin Vivoactive 3-am, és az Garmin Pay-es, Revoluttal műxik. Így azt használom fizetésre.

(#13) caverinha


caverinha
aktív tag

Kaphatnának már lassan ezek a bandok belső tárolót (gear fit 2 pronak van, de már jó lenne ezekbe is)

(#14) akaido


akaido
addikt

Band 3 pro-m van. Pl. úszás befejezése után alig tudom leállítani a futó órát. Remélem ebben rendbe tették. (vagy csak "béna" vagyok a kezeléséhez :F )

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#15) mrThomi


mrThomi
addikt

Ebbe van véroxigén mérés ?

Nothing Phone (2a)

(#16) Cyborg válasza akaido (#14) üzenetére


Cyborg
őstag

A honor band is ilyen, nehezen megy, főleg vizes kézzel.
Egyszer felhúzod, aztán lehúzod, vagy forditva, akkor old fel a képernyőzár, és utána kell még leállítani az edzést. 5-10 másodpercet hozzáad az edzésedhez, azért azt még túl lehet élni :)

(#17) akaido válasza Cyborg (#16) üzenetére


akaido
addikt

Egyszer felhúzom...majd le...ehhez lehet a csinos "úszómaisterina" segítségét kérem... :DDD

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#18) Danex válasza Szasza (#1) üzenetére


Danex
addikt

Sportolásnál előny ha nem érzed az eszközt és csak teszi a dolgát, ahogyan a legtöbb ember alvásmonitorozásra is használja ott úgy szint nem árt ha nem fél kilós órával a csuklóján alszik az ember.

(#19) snooze


snooze
veterán

sziasztok!
hogy kell véroxigént mérni?hol kell inditani?

GO Gunners!!!

(#20) Exian


Exian
őstag

Mennyire vízálló ez az óra? Az eddigi összes vízállónak titulált órám feladta elég hamar. Igaz, azok csak IP67 besorolásúak voltak, max. 0.5 méterig, max. fél órán át.

Ennél azt olvasom, hogy 50 méterig vízálló.

Bírja is?

[ Szerkesztve ]

(#21) Exian válasza Exian (#20) üzenetére


Exian
őstag

Továbbra is érdekelne tapasztalat. Azóta néztem a hivatalos specifikációkat, IP54 van írva, ami éppen csak cseppálló, igaz 5atm jelölés is van mellette, ami meg 50m vízállóság, akkor most igazából mennyire bírja a vizet a valóságban?

Örülnék, ha nem kellene levenni úszásnál, főleg, hogy az Edzések között van úszás is. Viszont az ezelőtti IP67-es jelölésű óráim simán beáztak, pedig az elvileg jobb, mint az IP54. Nem értem :F

[ Szerkesztve ]

(#22) zizidor


zizidor
senior tag

Sziasztok!
Garanciális csereként kaptam egy Band 4 Pro-t (előtte egy Amazfit Cor2 volt ami kimúlt). Ezen is be lehet állítani a kijelző zárolást, hogy ne kapcsoljon be minden vízcseppre?

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#23) Dare2Live válasza zizidor (#22) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Ha elindítasz vmi sportot emlékeim szerint azonnal bekapcsol. Ilyen fel le huzigálással meg 5sec nyomvatartás után old fel.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#24) Dare2Live válasza Exian (#21) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Én windsurfozok vele kb 3* mióta megvan eddig nem ázott be. :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#25) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Folyamatos véroxigén (spo2 mérést vkinek sikerült beállítania) ha igen hogy?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#26) zizidor válasza Dare2Live (#25) üzenetére


zizidor
senior tag

Szerintem nem lehet, még edzés közben sem, pedig lenne értelme.

A zárolásos dologban meg az a gondom, hogy úszás közben állandóan bekapcsol a kijelző és ilyenkor elég gyorsan merül. Meg néha folyamatos érintést érzékel és bejön a skin választás.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#27) oszy


oszy
veterán

Srácok! Édesanyám kapott egy Band 4-et, de az iPhone 6-al nem akar kapcsolatba lépni. :)
Csináltam neki felhasználói fiókot és ilyen téren minden stimmel, de mégsem látja keresésnél. :F

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#28) oszy válasza oszy (#27) üzenetére


oszy
veterán

Jól kihalt ez a topik is! :(

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#29) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok. Jár erre még vki?
Feleségem kapott ilyen karperecet Karira és szeretné, ha az elhasznált kalóriát kijelezné Neki. Szokott itthon tornázni és főként akkor szeretné látni, hogy mennyit égetett el. Végül is ezért kellett ez a cucc. Viszont iPhone S 2020-al használja és erre nem jöttünk még rá, hogyan lehet ezt kijeleztetni, mérni? Illetve én a Samsung S10+-al nem tudtam párosítani sem, mert nem látta a telefonom a listában, a listát viszont nem tudtam frissíteni vmilyen oknál fogva?! :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#30) zvolite80 válasza Exian (#20) üzenetére


zvolite80
tag

Bírja igen :K

Huawei P30 user

(#31) C_hris


C_hris
tag

Sziasztok,

A jelenleg használt Honor Band 4-et cserélném erre, mert elég sok idegesítő dolgot csinál. Az lenne a kérdésem, hogy ennél a terméknél is vannak e az alábbi hibák?

- Időnként véletlenszerűen leáll az alvásfigyelés, pedig aktiválva van az alvásfigyelés, 0 óra 0 percet mutat a karkötőn, újraindítás általában megoldja, de nem mindig.
- Ugyanígy időnként nem mutatja a telefon értesítéseit.
- Ha nem Huawei telefonom van, akkor nincs kültéri biciklizés mód a workout indításakor.
- Edzés közben ha több mint 1 óránál tartok, nem mutatja a másodpercek számolását.
- Pár nap alatt lemerül, persze ez adódhat abból, hogy már több mint egy éves a karkötő.

(#32) zizidor válasza C_hris (#31) üzenetére


zizidor
senior tag

Az én válaszaim, sorban:
- Nem tapasztaltam ilyen hibát, még sosem állt le magától.
- Ha az Egészség appnál kikapcsolod az akku optimalizálást, akkor elméletileg nem marad ki értesítés.
- Nekem sem Huawei van, az edzéseknél ott a szabadtéri bringa.
- Passz, én ennyire pontosan nem figyelem közben az időt.
- Nekem be van kapcsolva a pulzusmérés, alvásfigyelés, időjárás jelzés, telefonhívások, meg néhány fontosabb értesítés. Így (kb. másfél évesen) nagyjából 10 napot bír egy töltéssel. Illetve bírna, de szabadtéri edzésnél, GPS követéssel simán zuhan 20%-ot óránként...

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#33) C_hris válasza zizidor (#32) üzenetére


C_hris
tag

Köszönöm a részletes választ!

(#34) Cranium


Cranium
tag

Sziasztok (mar ha van itt valaki), nektek mennyi szokott lenni a melyalvasotok? Most en alszok szarul vagy az ora meri rosszul? Mert nekem ilyen 20-40 perceket ir mely alvasnak, ami alacsonynak szamit. Konnyu alvasom 80%+ havonta atlagban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.