Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #45185024


#45185024
törölt tag

Bizony Vega 56 299 fontért 3 új AAA játékkal.
Ettől mondjon nekem valaki jobb ajánlatot unblokk !!!
399-ért meg megkaptad a legjobb NITRO+ Vega 64 kártyát a 3 játékkal
Szerintem ettől csak a Kingpin-es rézhűtő jobb hűtés meg a vizesek
Szóval aprópénzért Vega Okosaknak.

(#2) Yany válasza #45185024 (#1) üzenetére


Yany
addikt

Bezony. A 64-es már úton. :)
Amúgy nem az "en bloc" kifejezésre gondoltál? Mert nem tudom az unblokkot dekódolni.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#3) #45185024 válasza Yany (#2) üzenetére


#45185024
törölt tag

cuzámen :DDD

(#4) Zotya84 válasza Yany (#2) üzenetére


Zotya84
őstag

Segítek a dekódolásban: biztos attól tart, hogy azok, akik jobb ajánlatot tudnak, azok blokkolják... :))

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#5) Nokedli válasza #45185024 (#3) üzenetére


Nokedli
tag

Hozzám is éppen utazik egy nitro 64-es. :D

Bár úgy látom csak a vega topicos arcok vannak itt egyelőre... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6) CChryss válasza #45185024 (#1) üzenetére


CChryss
csendes tag

Azt meg tudnád mondani,hol látod a 299 es árat? Rendelném azon nyomban! :)

(#7) #45185024 válasza CChryss (#6) üzenetére


#45185024
törölt tag

OCUK Vega 56 299 3 új játékkal
Magyarországon ennyi az Asus 590 :)))))

[ Szerkesztve ]

(#8) devast válasza CChryss (#6) üzenetére


devast
addikt

[link]

[ Szerkesztve ]

(#9) CChryss


CChryss
csendes tag

Köszönöm!!

(#10) Tibicsucsu


Tibicsucsu
aktív tag

Valaki meg tudna mondani h az overclockers.co.uk-n kivul kik az AMD "fobb" partnerei ahol van kupon?

(#11) Mrpingvan válasza Tibicsucsu (#10) üzenetére


Mrpingvan
tag

Alzán is van, de nem mindhez.

(#12) #45185024 válasza Tibicsucsu (#10) üzenetére


#45185024
törölt tag

igez alzán de néz rá mert van ami csak megrendelhető van ami meg rohadt drága :)))

(#13) sztomi1981


sztomi1981
tag

Azért ha overlockersről rendelsz számolni kell a +27 GBPs szállítási költségekel is...
Vagy ez kikerülhető, esetleg más siteonn kevesebb?

(#14) #45185024 válasza sztomi1981 (#13) üzenetére


#45185024
törölt tag

A SCANról olcsóbb a szállítás általánosságban jobb lenne
de ott maradt a 349-es 56 ár
Azt értenetek kell hogy GIBBO OCUKról több ezer kártyát rendelt ami elmegy a hétvégén ezért ez a kedvezményes ár és sapphirevel külön megállapodott !

[ Szerkesztve ]

(#15) AxBattler


AxBattler
félisten

Mondom én, hogy raktársöprés... :U

Egyébként nem rossz ajánlat, utána Steam-en is lehet aktiválni a kulcsokat?

Szerk.:
Ja, már látom! Divison-t Uplay-en, a másik kettőt meg Steam-en lehet aktiválni.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#16) Tibicsucsu válasza #45185024 (#12) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

Mrpingvan, Pepeeeee Koszi!

(#17) Tibicsucsu


Tibicsucsu
aktív tag

Mondjuk en 8gb-s 580-at neztem volna es az alzas jatekkuponos ajanlatok rosszabbak, mint az overclockers.co.uk-n. Meg ugy is h draga a szallitas.

(#18) Mrpingvan válasza Tibicsucsu (#17) üzenetére


Mrpingvan
tag

Én most 4GB-os RX580-t vettem, mert alig van különbség a kettő között de 62e! Viszont állítólag nincs hozzá játék... de na, legalább occó

(#19) Mrpingvan


Mrpingvan
tag

Nem vita szítást akarok szítani, hanem ténylegesen érdekel. Miért vesznek ANNYIAN nVidia-t? Elismerem, hogy jobb, de SOKKAL drágább. Ár/értékben bőven az AMD nyer, és csak annak nem számít az ár/érték, aki RTX2080Ti-t vesz. De ha Egy RX580-t nézünk pl. ami olyan 70e körül van, annak a vetélytársa az 1060 6GB ami igaz, egy picit jobb (pár %), de az meg 90-100 körül van... mint egy RX590. Szóval miért jobb mégis valakinek az? (Márkahűségtől eltekintve)

(#20) apatyas válasza Mrpingvan (#19) üzenetére


apatyas
Korrektor

Pontosan: "Márkahűségtől eltekintve". Meg elmondhatják, hogy a nagypénisz kistesója kispénisszel rendelkeznek.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#21) sztomi1981 válasza Mrpingvan (#18) üzenetére


sztomi1981
tag

nem kevés a 4gb manapság? azért kérdem mert pont ezen filózok énis, kb 80 korul lenne a 8 gigás játékos verzió...
köszi

(#22) AxBattler válasza Mrpingvan (#19) üzenetére


AxBattler
félisten

1, Kisebb rendszerekben nagyon is sokat számít a fogyasztás és a hőtermelés, szóval ha valaki ilyen ITX konfigban gondolkodik, ott kézenfekvő az Nvidia.

2, Csak a 4GB-os RX580 kapható 70-80k HUF között, az időtállóbb (mindjárt 2019-et írunk) 8GB-os modell, normálisabb hűtéssel bőven 90k HUF körül van már.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#23) arnoldito válasza Nokedli (#5) üzenetére


arnoldito
senior tag

Írtam PÜ! :R

[ Szerkesztve ]

(#24) sztomi1981 válasza AxBattler (#22) üzenetére


sztomi1981
tag

ez pl csak 75, és jónak tűnik a hűtése is, nem?

(#25) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Végre egyszer olyan játékot adnak ami még engem is érdekel ( Resi 2 ). :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#26) CChryss válasza arnoldito (#23) üzenetére


CChryss
csendes tag

Én most rendeltem meg, a két kollégának még egyszer köszönöm az infót, jön a vega 56. A OC -s rendelésről: simán bereggeltem, magyar címet megadva, és lehet VISA/Mastercarddal fizetni, vagy akár paypal-al is. 26 font volt a szállítás, azt számold bele!

(#27) Mrpingvan válasza sztomi1981 (#21) üzenetére


Mrpingvan
tag

Én is féltem tőle, viszont FPS különbségek +1-5%. Ami szerintem nem éri meg a +20et akár.

(#28) Mrpingvan válasza AxBattler (#22) üzenetére


Mrpingvan
tag

Azért, szerintem egy Armor nem az utolsók között van (igaz, nem is az elsők) és 75k (nem black friday akció, és sok máshol is 75-80)

Viszont az ITX/TDP dolog igaz, de akkor is túl nagy a szakadék, mert ha Steamen megnézzük(azért pont ott, mert itt látni azt a réteget szerintem a legjobban aki játékra használja), hogy melyiket milyen arányban veszik, az nVidianak akár 10-szeres előnye van. Azt még megérteném,ha 2-szer több, de 10...

[ Szerkesztve ]

(#29) Mrpingvan válasza Mrpingvan (#28) üzenetére


Mrpingvan
tag

Basszus, így, hogy átgondoltam inkább ezt a verzióz veszem meg :DDD

(#30) sztomi1981 válasza Mrpingvan (#28) üzenetére


sztomi1981
tag

kb ilyen árban lehet rendelni powercolort 2 bundle játékkal az overlockról

(#31) Mrpingvan válasza sztomi1981 (#30) üzenetére


Mrpingvan
tag

Basszus, köszi, igazad van. És kb. akció sincs rajta, szóval nem kell azonnal.

(#32) Vektast


Vektast
aktív tag

PowerColor Radeon RX 580 8GB Red Dragon V2 szállítással együtt 71 ezer Ft németből + kapsz 2 játékot amit simán el tudsz passzolni 20 ezerért ha nem érdekelnek. Így 51 ezerért kapsz egy zsír új RX 580 8GB-t.
[javított link]

[ Szerkesztve ]

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

(#33) Mrpingvan válasza Vektast (#32) üzenetére


Mrpingvan
tag

A link rossz

SZERK: Köszi a javítást, és a linket

SZERK2: Nem szállítanak Mo.-ra :c

[ Szerkesztve ]

(#34) Vektast válasza Mrpingvan (#33) üzenetére


Vektast
aktív tag

A Mindfactory valóban nem de küldheted a Mailbox.de-re és így jön ki a 71 ezer forint, de ha van valakid aki ingázik német és Mo. között (vagy Ausztia mert oda is szállít a Mindfactory) akkor a végösszeg akár lehet 48 ezer is.

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

(#35) Mrpingvan válasza Vektast (#34) üzenetére


Mrpingvan
tag

Jó is lenne, csak nincs senki ilyen ismerősöm, de köszönöm nagyon az összes segítséget!
(Utolsó kérdés, ezt a mailboxde-t már használtad?)

(#36) sztomi1981


sztomi1981
tag

Azt lehet tudni valahonnan hogy ehhez az MSI Radeon RX 580 ARMOR 8G -hoz jár e a kód alzanal vagy sem? valaki?

(#37) Mrpingvan válasza sztomi1981 (#36) üzenetére


Mrpingvan
tag

Állítólag nem, mert amihez jár, látni mellette, ennél pedig nem. Bár egy kérdést megérhet.

(#38) kyle23


kyle23
tag

Üdv. Az lenne a kérdésem, hogy egy vega 56-t kihajtana egy 4Ghz fölé húzott 2500K? Nagyon birizgálja a fantáziámat az 299 fontos vega 56 amit linkeltetek.:D Mondjuk még soha nem rendeltem külföldről így ez lenne az első és abba a kb 30-40 font fuvardíjba még nem halnék bele, ha tényleg csak ennyi menne rá pluszba a vételárra. Ha nem akkor maradna az alzánál a nitro 580 4gb kártya 62500-ért.

+ van vmi info hogy meddig lesz ilyen nyomott az ára a kártyának? esetleg megéli még a jövő7 elejét ezen a szinten?

[ Szerkesztve ]

(#39) Vektast


Vektast
aktív tag

Még nem használtam ezt a csomag továbbküldő szolgáltatást.

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

(#40) #45185024 válasza kyle23 (#38) üzenetére


#45185024
törölt tag

gyere be a Vega szobába és beszélgess azokkal akiknek már tegnap dél ota megjott nekem i5 4590-el megy az 56 és nincs vele gond
van lassabb szállitás is azzal olcsobb

Nem akarom tobbieket elkeseriteni de az msi armor az nem eros hutés
asus dual és a gigabyte sem nitroval nincs baj

[ Szerkesztve ]

(#41) AxBattler válasza Mrpingvan (#28) üzenetére


AxBattler
félisten

Igaz, az Armor-ok jó kis kártyák, de hol látsz ehhez a modellhez ajándék pakkot?

Mert némely modellnél nem, de a a többinél fel van tüntetve, pl. itt is.

Sajnos úgy tapasztaltam, hogy az Nvidia kártyák tweak-elése problémamentesebb - talán emiatt is van ez. :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#42) joey04 válasza Mrpingvan (#19) üzenetére


joey04
titán

Rossz helyen nézed az árakat ezek szerint.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#43) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

[SAPPHIRE Radeon RX 580 NITRO+ 4GB GDDR5 256bit PCIe (11265-31-20G)] Bruttó: 62490,- (Alza)

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#44) arnoldito válasza CChryss (#26) üzenetére


arnoldito
senior tag

Rendeltem én is egy Sapphire Vega 64 szörnyet. :)) Tényleg könnyen ment a dolog, egyébként volt Asus Rog Vega 64-m, de ezt jobban várom, és kicsit többet is várok tőle... :)

(#45) devast válasza Mrpingvan (#19) üzenetére


devast
addikt

Mert hülyeség a SOKKAL olcsóbb. Mert az elmúlt 1 évben kb kapni nem lehetett egyrészt, ha volt is akkor 2x annyiért mint most. És előtte is kb az azonos teljesítményűek egy árban voltak, nem volt OLCSÓBB, mint Te gondolod. Jelenleg tényleg vannak jó ajánlatok, mert a bányászok már nem viszik a gpu-kat, másnak meg ezek szerint nem kell...
ps: például jelenleg jobban megéri egy 8 gigás 580 mint egy 1060. De amikor 180k volt akkor nem érte meg... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46) b. válasza Mrpingvan (#19) üzenetére


b.
félisten

Az 1060 -s 6 GB modell konkurenciája a 8GB-s modell,, de tény hogy olcsóbb, illetve így még drágábbnak tűnik az 590.
Szerintem 580 jobb vétel jelenleg, de 2 éven át meg drágább volt és kevesebb választék volt, szóval érthető a felállás. mert rájuk rohad bányászláz vége miatt.

A játékok nagyon jók amit adnak hozzájuk.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#47) Viktorovits


Viktorovits
csendes tag

Nekem ma érkezett meg a 8 GB-os RX 580 szerintem 75k-ért eléggé megéri. Egy 2 GB-os R9 380-at váltott. :)

(#48) Tibicsucsu válasza Viktorovits (#47) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

Es te honnan rendelted annyiert es melyik kartyat pontosan? Szallitast gondolom nem szamoltad bele.

(#49) Hopkins95 válasza Tibicsucsu (#48) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én a caseking.de-ről rendeltem 190 Euróért Sapphire Nitro+ Radeon RX 580 4G, 4096 MB GDDR5 kártyát, Ausztriába szállítással együtt így 201 Euró volt. Most úgy látom, még lehet náluk 200 Euróért rendelni Pulse Radeon RX 580 4G, 4096 MB GDDR5. Ha 8 gigásat akarsz, akkor 40 Euróval többért olyat is találni: MSI Radeon RX 580 Armor 8G OC, 8192 MB GDDR5
Úgy láttam Magyarországra is szállítanak, úgyhogy szerintem megéri. :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#50) -=MrLF=- válasza Tibicsucsu (#48) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Én is vettem múlthéten egy SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX 580 OC 4G [Alza.hu - 62 490,-] egy HD7850 2GB helyett lesz egy új gépbe.
Múlt héten volt ingyenes szállítás akció is, szóval ennyi volt összesen.
Ott van MSI Radeon RX 580 ARMOR 8G OC is [Alza.hu - 74 990,-]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.