Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Ennyit megtehetnének minden készüléknél. De legalább a márkásabb gyártók követhetnék a példát.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#2) Koczi


Koczi
tag

Régebbi galaxy-hoz is lehetne nem elfelejteni őket! Nem vagyok Iphone párti de ők a régebbi telefonokat is támogatják még.

(#3) DrBubo77 válasza Koczi (#2) üzenetére


DrBubo77
addikt

A nagy vetélytárs LG is csatlakozhatna hozzájuk.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#4) Bozek


Bozek
nagyúr

"A Samsung azonban két olcsóbb készülékére hozott ki új rendszert, még ha az új Android főverziót nem is hoz magával"

Most új rendszert hozott, vagy csak hibajavítást? Mert az utóbbit elég erős új rendszernek nevezni...

(#5) aelod


aelod
veterán

Elég szomorú, hogy két típusra hoznak ki csak frissítéseket. Anno mekkora botrány volt, hogy nem kapta meg az s3 az új rendszert....

De ez nem fog változni szerintem. És mint mondtam a samsung nem rendszert frissít hanem gyárt az új droidhoz egy telefont. Minden nap :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#6) haxiboy válasza aelod (#5) üzenetére


haxiboy
veterán

+1 :K

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#7) DrBubo77 válasza aelod (#5) üzenetére


DrBubo77
addikt

Tartok tőle, hogy igazad van. :(

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#8) aelod válasza DrBubo77 (#7) üzenetére


aelod
veterán

Nem érdeke sajnos a piacnak így a gyártónak sem a régi telefonokkal tökölni. Kiadják az újat úgyis mindenki 1.5-2 évente cseréli a telefonját. Hiába akar a júzer akár 3-4 évig használni egy készüléket ha megnehezítik a dolgát. Én ezeket a biztonsági frissítéseket sem tartom valami nagyra. Hangzatos dolog és kb ennyi. Új android főverziót nem kap attól még...
Nagyon hosszú ideig samsung telefonjaim voltak és meguntam ezt a fajta hozzáállást.
Most egy LG G2-esem van, jelenleg kitkat van rajta és nem is tervezem frissíteni lollipopra. 1 év múlva úgyis megválok tőle és veszek újat amin frissebb droid van.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#9) M5Norbi válasza aelod (#8) üzenetére


M5Norbi
őstag

Egyébként ez az egész frissítősdi csak egy szűk rétegnek ennyire fontos.Amíg a 2.xxx droidok voltak addig volt igazán jelentősége mert tényleg mindig jobbá váltak de szvsz az 5.xxx-ektől(de van akinél már 4.xxx-től) teljesen jó mindegyik persze ha némely gyártó nem cseszi el véletlenül.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#10) DrBubo77 válasza M5Norbi (#9) üzenetére


DrBubo77
addikt

Sőt, az 5-ös verziótól (vagy talán már korábbtól) egyre több a korlát a rendszerben.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#11) aelod válasza M5Norbi (#9) üzenetére


aelod
veterán

Hát igen. Ezért is írtam, hogy nekem nem kell a Lolli feltétlen. Annyira nem ad többet, hogy újra belakjam miatta a jól telefont...

Az ötös-de javítsatok ki ha tévedek- memory leakje elég nagy baki volt anno a nexuson.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#12) M5Norbi válasza aelod (#11) üzenetére


M5Norbi
őstag

Igen de azt hiszem azt elég gyorsan javították.

DrBubo77: Könnyen lehet én ennyire nem szoktam követni,de hiszek neked :R

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#13) aelod válasza M5Norbi (#12) üzenetére


aelod
veterán

Ezért nem értem mire fel kell ennyire sietni mindig az új főverzióval.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#14) Alarikman


Alarikman
senior tag

A párom Galaxy Ace 4-ére tavaly november-december körül jött ki frissítés. Az sem mai gyerek(android 4.4.4).
A biztonsági szint novemberi állapotra változott. Azért remélem ezek a frissítések javítják a tavaly kiderült android bug-okat.

(#15) darvinya


darvinya
titán

Ez a biztonsági csomag frissítéssel teszik be a szöget a régi készüléknek.
Beépítet bug elsőre meríti az aksit, másodszorra (ha nem cserélik le készüléket) futási anomáliák lesznek.
Ha ezek után sincs következő készülék vásárlás, akkor harmadjára újraindulós befagyó lesz a telo.
Persze ezt 3 hónapon belül végbe és használhatatlanná tesz készüléket.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#16) RaveForce válasza darvinya (#15) üzenetére


RaveForce
veterán

Es a gyikemberek eregetik a chemtrailt kozben...

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#17) janeszgol válasza DrBubo77 (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

Az LG pont az ,aki frissíti az alsót is. Ott a Lollis telefonok, melyek frissültek MM-re (Leon, Spirit, G4C).

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#18) DrBubo77 válasza janeszgol (#17) üzenetére


DrBubo77
addikt

Az MM-esek frissítéséről Nougat-ra viszont még semmi hír. (Például a K-széria)

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.