Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bindike01


bindike01
aktív tag

Brutális számok. Facebook se lehet piskóta....ha tippelnem kell akkor 4 milliárd ember használja naponta.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#2) Bembee12


Bembee12
aktív tag

Hát ez is beállt a sorba... :((( :W

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#3) petipetya


petipetya
nagyúr

Fantasztikus, már lehet kukit rajzolni az üzenetekhez.

"nincs rá lezsóidő"

(#4) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Lehet, hogy most a sarokban nyüszítve, pironkodva kéne szíves elvérzést kívánnom a tudatlanságomért...
De, szánom-bánom halovány lilám se nincsen afelől, hogy mégis mi a tosz az a " 24 óra után elpárolgó multimédiás tartalom " :B
Szóval most nem tudom, hogy örüljek-e, vagy szidjam őket.
Bár, voltaképp mindegy is, mivel nem használom. :P

A végponti titkosítást értem, csak azt nem, hogy ez miért hurrá-fícsör, nem pedig alap...

...elmúlik...

(#5) Hunmugli válasza Argos (#4) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Ha úgy megy, mint Viberen, akkor: a szerver csak egy adott ideig tárolja a tartalmakat. Viberen ez annyi, amíg meg nem nézed (akkor letölti és törli a szerverről, privátban.) Itt meg 24 óra, és vagy megnézed, vagy nem - de csak ha jól értem az egészet :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#6) Fecogame válasza bindike01 (#1) üzenetére


Fecogame
veterán

4 milliárd ember naponta.

Túl sokat mondtál.

Naponta 1,179 milliárd ember Facebookozik

[link]

2016. novemberi adat

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#7) Argos válasza Hunmugli (#5) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Wunderbár... :U

...elmúlik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.