Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Lehet, be kell állítani Londonban pár gépet, ahonnan streamelni lehet a kamerákat. :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Sky már akkor is HD-ban közvetített, amikor a retek klub még 4:3-ban, 576i-ben szánalmaskodott.

Azt hiszem a jelenlegi magyar F1 közvetítésbe (minőség, gárda, közösségi médiás aktivitás, stb...) nem nagyon lehet belekötni, elégedettek lehetünk :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3) Pete55555


Pete55555
addikt

Egy ideje nem nézem az F1-et, de engen anno az zavart a legjobban, mikor a közvetítés közepére bevágtak egy reklámot osztott képernyőn... Nem tudom ez megy-e még, de akkor örülhetünk, nálunk már jóval hamarabb volt osztott képernyős F1 adás! /mocskok.../

...Szeretem leracsniztatni...

(#4) elefant válasza Pete55555 (#3) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

az én is nehezen viseltem :D

(#5) XtremLor


XtremLor
őstag

Annak is orulnek ha minden csatornam FHD lenne, de jo iranyt celoztak meg, egyszer nalunk is lesz ilyen. :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#6) csatahajós válasza Motion_Blur (#2) üzenetére


csatahajós
senior tag

"Azt hiszem a jelenlegi magyar F1 közvetítésbe (minőség, gárda, közösségi médiás aktivitás, stb...) nem nagyon lehet belekötni, elégedettek lehetünk :R"

100%-ig egyetértek, királyi TV ide vagy oda...persze azért 1-2 mélvú nem bánnék ilyen 4k-s színvonalat :D

(#7) Dj Sügi


Dj Sügi
őstag

"Nem álom", csak nálunk... Egyelőre "Kapcsolják be a biztonsági öveiket!" jön a Hankook reklám. :DDD

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#8) Dr. X


Dr. X
aktív tag

Nem lehet előfizetni a sky műholdas szolgáltatására és a kártyát itthon használni? Sehogy sem oldható meg annak aki műholdon tévézik?

(#9) Redneck válasza Motion_Blur (#2) üzenetére


Redneck
veterán

Hol van még nálunk a 4K mikor az 1080p adás is ritka, az 1080i meg sokszor még a 720p színvonalat sem éri el..

A hazai F1 közvetítés viszont tényleg jó ellenpélda, jó minőség, igényes közvetítés. Csak a korábban emlegetett reklámblokk zavar futam közben.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#10) wildpig válasza Dr. X (#8) üzenetére


wildpig
tag

Én angliában nézek magyar műholdas UPC-t. Szerintem visszafele is működnie kell. A beltéri nem nézi a földrajzi helyedet, csak belövöd a parabolát az azonos műholdra, és tádááám.

[ Szerkesztve ]

Ne esküdözzél Istenre. Napi kapcsolatban vagyunk, és történetesen Ő mondta hogy kínozzalak meg.

(#11) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Én vevő lennék egy 4K-s közvetítésre. Amióta az eszemet tudom, nézem az F1-et, és tervezem is nézni még jó ideig :)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#12) MongolZ


MongolZ
addikt

Ez az álmom évek óta, de én megelégednék FullHD-val is.

(#13) TeeJay


TeeJay
félisten

igen bőven elég lenne 1080p adás 1080i helyett és 50fps legalább a 25helyett
többet érne mint a 4K...

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#14) oraihunter


oraihunter
aktív tag

Remélem egy két év múlva ide is ideér. Legalább is jó volna, mert 1986 -óta talán 3 futam maradt ki nálam. ;]

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#15) Sinesol


Sinesol
veterán

Aza baj, maga a sport màr inkabb csak Forma 1 Lite. :(

(#16) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Sosem érdekelt a Forma 1, de maga az ötlet nem rossz, biztos, hogy fejlődni fog majd ez a dolog a jövőben :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#17) count_zero


count_zero
tag

No, ide kellene a VR...

There are many secrets in District 9

(#18) kromatika válasza macilaci78 (#1) üzenetére


kromatika
veterán

Ez nemi hír.Szivesen meg néznék egy ilyen közvetítést.

(#19) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Remélhetőleg a Liberty Media megtolja egy kicsit az F1 szekerét. Ha, másban nem is, de a közvetítések minősége és milyensége elkezd közeledni az USA major sportokéhoz. :K
Aztán, szépen a hazai média sportközvetítései is átveszik. (Hehe, kézre áll a bili... )

És már csak pár nap, a 2017-es szezonnyitóig! :C

...elmúlik...

(#20) rottenbull


rottenbull
senior tag

Kivancsi lennek ki fizetne ki a 100+ euros szolgaltatast havonta.

(#21) Joci10 válasza Motion_Blur (#2) üzenetére


Joci10
őstag

Izé. Ha jók az emlékeim, akkor a "retekklub" embereit vitték át az m4-re is (mert az RTL felhagyott a teljes sportszekciójával, hiszen nem érte meg nekik anyagilag). Vagyis nem kellene ekkora szembenállást tenni a kettő közé; hiszen ugyanazok az emberek csinálták a műsort akkor, mint most (maximum a különbség, hogy most vannak szakértők is a közvetítésnél - de hát más pénzből (majdnem feneketlen zsák) gazdálkodhatnak most, mint a kereskedelmi adónál).

(#22) Pete55555


Pete55555
addikt

Ha már ennyien (jól láttam? 2 ember? :d ) egyet értenek velem a pofátlan reklámokkal kapcoslatban, akkor tovább fejteném véleményemet: Vissza Palikot!!! :DDD

...Szeretem leracsniztatni...

(#23) kenwood


kenwood
veterán

"pedig biztos nálunk is lenne igény ilyen színvonalú tartalomszolgáltatásra."
Igeny az lenne sok minden masra is.
fizetokepes kereslet mar kevesbe.

Palikon jokat lehetett rohogni,de nyilvan nem ok nelkul tunt el egyik naprol a masikra az orszagbol.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#24) wildpig válasza Pete55555 (#22) üzenetére


wildpig
tag

Nagy dobás lenne. Sokan néznék újra, már csak nosztalgiából is. Ajánljanak neki havi 1 misit ;]

Ne esküdözzél Istenre. Napi kapcsolatban vagyunk, és történetesen Ő mondta hogy kínozzalak meg.

(#25) kenwood válasza Dr. X (#8) üzenetére


kenwood
veterán

Nem tudom,hol tart a technika,de par eve a 4ks stream egy 100 SD csatornat sugarzo muhold felet lefoglalta volna, ha nem az egeszet :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#26) sunnyside


sunnyside
csendes tag

Majd ez is megszűnik, ahogy a 3D közvetítés érdeklődés hiányában.

(#27) MongolZ válasza Pete55555 (#22) üzenetére


MongolZ
addikt

Az a PIP reklám az katasztrófa... én mindig elkapcsolok.
Ettől függetlenül Palik nem hiányzik, olyan brutálisan nem értett hozzá, hogy az már fájt. Ráadásul néha mintha inkább a Cseh 2-t nézte volna...

(#28) AnonyX


AnonyX
tag

Az M4 HD adása 10Mbps minőségben jön. Ami egyaltalán nem tekinthető rossznak. Szerintem ezen a téren az állami TV csatornák példamutatóak. Valóban jó lenne ha az SD csatornák megszünnének végre. Jó lenne ha véglegesen a 16:9 arányt használná minden adó illetve minimum 720p adás lenne.

(#29) zizi7229


zizi7229
tag

inkább őt mint ezeket az unalmas össze-vissza beszélő idegesítő majmokat....a hátamon feláll a szőr, ha meghallom ezeket, főleg a "kapcsolják be biztonsági öveiket beszólás".

Nem, én sem tudnék jobban szerepelni a helyükben, de véleményem lehet

Tel.: 06-30/650-1098 --- megbízhatóságom, hirdetéseim --- http://hardverapro.hu/tag/zizi7229 || OnePlus One 64GB >> Huawei P9 Plus >> P20 >> S22 Ultra || 8800 Ultra -- Because I believe in power

(#30) shteer válasza Pete55555 (#22) üzenetére


shteer
titán

22 hsz-t kellett várni, hogy előjöjjön a kókler hozzánemértés szinonímája? 5-re tippeltem a hír olvasásakor

..szerintem jónak tűnik

(#31) csabi63 válasza Dr. X (#8) üzenetére


csabi63
senior tag

Megoldható kinti haverral, aki előfizet helyetted. Csak a gatyádat ráköltöd, mert a néhány UHD csatorna a méregdrága prémium csomagokban van, ráadásul büdzsé box nem is jó hozzá. Az angoloknál Tivo box kell az UHD csatornákhoz, a német Sky UHD-hoz pedig Sky+ Pro. Még a saját alapcsomagjaikhoz járó, egyébként nagy tudású beltérik sem jók az UHD-hoz.

Ha nem fontos a kiemelkedő minőség, létezik IPTV is. Jó képet, stabil szolgáltatást adnak a jobbak, megfizethető áron. Itt érdemes olyat keresni, ahol van ingyenes próbaidőszak. Mégse zsákbamacskát vegyen az ember. Én már egy éve nézem IPTV-n az angol, német, olasz Sky csatornákat. Van regimentnyi sportcsatornám is, nem maradok le semmiről.

De a hasonló megoldások vagy szigorúan illegálisak (card sharing), vagy a szürke zónában mozognak (IPTV).

A témához. A megosztott képernyő és a választható kamera nem álom itthon sem, mert az Eurosport Player tudja. Csak ritkán van olyan közvetítés ahol aktív az opció. A tegnapi biatlon versenyeken működött. Külön képernyőre kitettem az időmérő pontot, és a lőteret. Praktikus megoldás, tetszik.

A 4K nyugaton is prémium szolgáltatás, prémium áron. Kevés is van belőle, a legnagyobb német szolgáltatónál (Unitymedia) pl. egy darab UHD csatorna sincs. A kb. 170 csatornájuk fele még mindig SD, szóval nem kell itt álmodozni. A prémium csomagjaik drágák, a Sky UHD csomagjainak meg olyan ára van, hogy az itthon akkor is álom lenne a népnek, ha lenne.

[ Szerkesztve ]

(#32) HyP3b0y válasza AnonyX (#28) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Példamutató, csak bekaphatják hogy az adómból üzemeltetik a csatornát és még van pofájuk reklámot tolni az arcomba.

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#33) Sondi1986 válasza HyP3b0y (#32) üzenetére


Sondi1986
addikt

Mondjuk evvel teljesen egyet értek a reklám ügyben, viszont ha úgy vesszük az M4 megszegi a törvényt mert kimondja, a futam elejétől a végéig megszakítás nélkül kell hogy leadja, lehet hogy találtak egy kiskaput hogy piciben ott hadják a futamot miközben megy a reklám.

Pete55555 Palik egy Schumacher imádó, nagyképű majom, vissza ne jöjjön.

[ Szerkesztve ]

(#34) Sondi1986 válasza Joci10 (#21) üzenetére


Sondi1986
addikt

Úgy tudom hogy a Forma1 közvetítésért pályázni kell, és aki a pályázatot nyeri, az az adó foglalkozhat vele Mo.-on. Azért van hogy Erdélyben vagy Felvidéken, a futamon nincs semmi a M4-en mert oda nem szól a szerződés.

[ Szerkesztve ]

(#35) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Itthon tudtommal csak 720p-ben közvetítik az F1-et. Online lehet valahol 1080p-ben nézni élőben?

(#36) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Technológiai szempontból mindenképpen érdekes újításnak tűnik. Már csak a versenyek színvonalát kellene hasonló szintre emelni.

(#37) jozsef8 válasza Cingáriusz (#35) üzenetére


jozsef8
aktív tag

1080i amiben kozvetitenek itthon. (Pontos felbontasa: 1920x1080)

[ Szerkesztve ]

(#38) VaniliásRönk válasza PR0JECTNR56 (#36) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Ha a két Honda elég látványosan füstöl el akkor a McLaren már meg is oldotta a problémát. Szerintem Alonso is jobban élvezné ha UHD kamerát próbálgathatna a pálya szélén. ;]
Egyébként meg amíg annyira a pénz körül forog minden, hogy még a csapattársak, akik legalább tényleg azonos feltételekkel indulnak, sem mehetnek egymás ellen, addig kár színvonalat remélni.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#39) DigitXT válasza TeeJay (#13) üzenetére


DigitXT
félisten

Egész pontosan hol láttál 25 fps-sel sportközvetítést?:F

(#40) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Jó lenne 4K-ban nézni a Forma-1-et, persze, majd egyszer, ha sikerül vennem egy 4K-s TV-t, de elő akkor sem fizetnék külön erre, inkább nézném FullHD-ben, ahogy eddig.

Már így is kész vagyont elkérnek a szolgáltatók, a csatornákon meg normális műsort képtelenek összeállítani. Fél órányi adásból 20 perc reklámot nyomnak folyton, ennek ellenére (bevétel hegyek) sehol egy normális műsor, 20 éves filmeket nyomatnak, meg a sok ***censored*** szappanopera és valóságshow, és kész.

Ami a Forma-1-et illeti, egyelőre bőven jó lenne a jelenlegi minőség is, csak annyit kellene rajta változtatni, hogy 1080i helyett rendes 1080p-re váltani, és ami a legfontosabb:

VERSENY KÖZBEN NE LEGYEN REKLÁM!!!

Ennyi. Tudom, bilibe lóg a kezem, de akkor is, sokkal jobb lenne így. Már így is sokszor háromszor elnyomják futam közben ugyanazokat a motorolaj, abroncs és műszaki bolt reklámokat, amit már évek óta. Egyszer nem tudtam élőben megnézni az egyik futamot, ezért letöltöttem netről és úgy néztem meg. Nagyon jó volt, hogy nem volt benne reklám. Lehet, hogy - ha nem csökken ez a tendencia -, áttérek erre a megoldásra...

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#41) csongi


csongi
veterán

En 720p-n is vegigalszom nem zavarnak a pixlek. :)
Izgalmas versenyek kellenek 720p-n, nem pedig unalmas 4k-n.
Hajra MotoGP :D

(#42) Vistaboy válasza csongi (#41) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ahhoz nem kell mást tenni, mint diszkvalifikálni a két mercedest, és minden adva lenne. Tavaly is az volt a legjobb futam, ahol kiütötték egymást. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#43) nyisziati válasza csongi (#41) üzenetére


nyisziati
veterán

"Izgalmas versenyek kellenek 720p-n, nem pedig unalmas 4k-n.
Hajra MotoGP :D"

+1

Sokkal élvezetesebb egy jó kis motorverseny, mint ez a halízű F1.

(#44) ló úr válasza Pete55555 (#22) üzenetére


ló úr
őstag

[link]

Palikot a népnek :D

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#45) shteer válasza Vistaboy (#40) üzenetére


shteer
titán

Van ám rosszabb is az osztott képernyős reklámnál - németek telibe nyomják simán, nem szaroznak.

..szerintem jónak tűnik

(#46) dementor


dementor
senior tag

Én már annak is örülök, hogy FHD-ban nézhetem felár nélkül.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#47) Formaster válasza ló úr (#44) üzenetére


Formaster
addikt

:C aztak...

(#48) jorgoszka válasza Motion_Blur (#2) üzenetére


jorgoszka
tag

Az a két kontár, akik kommentátorként vágják haza a közvetítéseket, no, azok annyira jól végzik a munkájukat, hogy inkább streamen nézem az F1-et.

Jobb ma egy gombóc fagyi, mint holnap egy se.

(#49) csongi válasza ló úr (#44) üzenetére


csongi
veterán

Nem ertem. :)
Palik mgmondta, nem lesz tobb Britt nagydij,, ezk nem hallgattak mint mondott??
:D

A szekerto Weberke.. :)
Katasztrofa. :D

[ Szerkesztve ]

(#50) csabi63 válasza DigitXT (#39) üzenetére


csabi63
senior tag

A kérdés inkább az, hol láttál te mást, mint 25 fps sportközvetítést? Mert nálunk biztos nem. Itt az egyetlen csatorna amelyik 50 fps-t ad, a Viasat Nature/History.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.