Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zozzo72


zozzo72
aktív tag

Notch,jól állunk! :F

(#2) Wesder válasza zozzo72 (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Notchak, notchak vègül ők sem bírtak magukkal.

Szerk. Nem válasz.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Szerintem nem lesz hosszu eletu a notch divathullam.

(#4) Sn00k válasza turbulencia8 (#3) üzenetére


Sn00k
veterán

En nem is ertem mi ebben egyaltalan a divat? Mitol olyan nagy szam ez, hogy a ygartok sorra hozzak ki a keszulekeket.? Ez most divat vagy csak apple majmolas , mert nem ugyan az a ketto :)

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#5) judas13


judas13
addikt

- Kérem azon cégeket akik még Nocstalanok azok sürgősen jelentkezzenek a noccsos pultnál előjegyzésre!
- Megjelenés kötelező!

- HTC kisfiam örülök, h végre te is megjöttél, állj csak be gyorsan a sor végére szépen!👍

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#6) Rothmanakos válasza turbulencia8 (#3) üzenetére


Rothmanakos
tag

Marhára remélem is (hogy nem lesz hosszú divat), nem akarok ilyen (notchos) telefont következőnek, lassan pedig nem lesz alternatíva, szinte minden cég felül az Apple fa**ságvasútjára... Az állomások a következők: A cserélhető akikumulátor elhagyása - Bővíthető memória elhagyása - (Kamerapúp) miatt billegő hátlap - FM rádió elhagyása - (SZVSZ) esztétikátlan kamerapúp (X) - Jack elhagyása - Notch - ujjlenyomatolvasó elhagyása

Csak néhány, az Apple "innovációi" közül, amit senki se szeret, és a sok okos gyártó át is vett...
Pedig a kapitalista rendszer elvileg arra lenne, hogy a gyártó van a fogyasztóért, nem? De látott már valaki olyan felhasználót, aki ilyen telefont akar, mint amiket leírtam?

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#7) Yeffy


Yeffy
veterán

sajnalatos, pedig ev vegen en is besegitettem nekik kicsit az eredmenybe, remelem, sikerul kilabalniuk.
egyebkent meg vagyok elegedve a keszulekkel, de ha ok is elkezdik nyomatni ezt a noccs-os formedvenyt, akkor a jelenlegi volt az elso es utolso telefonom toluk szerintem... :(

felelmetes, mi megy most a gyartok koreben :W

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#8) Lami66


Lami66
őstag

Süllyedő hajóra léket rakni??????

(#9) Just486 válasza Lami66 (#8) üzenetére


Just486
senior tag

Hátha ott kifolyika víz :U

That unconquered country we call the future.

(#10) Sn00k válasza Just486 (#9) üzenetére


Sn00k
veterán

:DDD

3njoy the Lif3

(#11) Jeanne d'Arc

Elég régóta gáz van náluk. Az új modell gyönyörű, ha nem árazzák túl, kihúza talán őket.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#12) ALBY


ALBY
senior tag

Csak a hülyeségeken pörögnek ezek is.
Használhatót telefont meg nem lehet kapni...

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#13) Anulu79


Anulu79
addikt

Nem is csodálom, hogy tavaly sem lettek sikeresek. Az U11 plusz-t időben kellett volna kiadni akkor talán jobb lenne a helyzet. Ha meg tényleg jön az szigetes hülyeség náluk is akkor szerintem ugyan úgy nem fog javulni a helyzet. Ráadásul azért sem értem ezt a szigetes hülyeséget, hogy ha jól emlékszem akkor még az iPhone-t használóknak se nagyon tetszik. De lehet, hogy ezzel kapcsolatban valamit félre olvastam.

(#14) Matada2.3


Matada2.3
veterán

:(

Finn the human

(#15) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Jó ügynök volt, isten nyugasztalja.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#16) #40359168 válasza Rothmanakos (#6) üzenetére


#40359168
törölt tag

És engem mindezek közül csak a nem cserélhető akku érint. :DDD

(#17) #98880768


#98880768
törölt tag

Engem nem zavar a notch, de ezzel azért most meglepett a HTC (ha igaz!)

(#18) cezarlacrone


cezarlacrone
aktív tag

Ők is az "egyediség" babérjaira akarnak törni. Hajrá!

HoTCh

[ Szerkesztve ]

(#19) Csapoati


Csapoati
nagyúr

60 százalék körüli a veszteség a bevételhez képest? Az úgy kukás.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#20) Pötyi


Pötyi
őstag

Mi a rákot jelent az, hogy notch?!? Meg hogy kinéz? (Esetleg benéz...)

QNX is cool!

(#21) Navaze 2


Navaze 2
tag

Közép kategoriába igéri. Ott eddig is voltak elvetemült ötletek. Lényegében trükkös. Megállapították, hogy milyen negatív fogadtatást kap a nocs, gyakorlatilag a közvélemény ciki-nek tartja így bele teszik alacsonyabb készülékekbe, amivel kisajtolják belőlünk, hogy magasabb kategoriás telefont vegyünk, amit egyébként rententően hosszú ideig tartó gondos fejlesztés után, lényegében nocstalanítottak. Na jo el tettem magam mára és inkább csendben át gondolom ezt még egyszer. 😁

(#22) Anulu79 válasza Navaze 2 (#21) üzenetére


Anulu79
addikt

Szerintem a többség meg inkább más márka után néz aki középkategóriás készüléket akar. Nem hiszem, hogy felsőkategóriásat venne.

(#23) #32577792


#32577792
törölt tag

Fő, hogy ismét "stabil" alapokon áll a HTC. Hiába no, a prémium az prémium, meg kell fizetni, nem számít, hogy mennyi fogy belőle, hiszen a prémium árazás pótolja a hiányzó darabszámot. Követik az ájfúj modellt. Prémium, prémium ár, hatalmas nyereség. :C
NER már régen bezáratta volna az ilyen állandóan veszteséges céget.

(#24) cezarlacrone válasza Pötyi (#20) üzenetére


cezarlacrone
aktív tag

Bemetszés, bevágás.

(#25) Navaze 2 válasza Anulu79 (#22) üzenetére


Navaze 2
tag

Én alapjában véve nem itélem el a notch-ot, hiszen a lényege a káva mentesítés lenne. Mint ahogy azt jobb helyeken meg is oldották, a szenzor sziget mellett van az info sáv, nagyobb kijelző marad. De ha pl. az Ultrát nézzük van egy szép nagy 2. kijelzőnk amibe simán beleférne minden ami az infó sávba van, nővelhető lenne a kijelző hasznos területe de egyenlőre ott tartunk hogy a 2. kijelzőbe bele rakhatunk mindent ugyan, amit csak akarunk meg jelenít, azonban minden ott van 0.5mm-el leljebb is. Kíváncsi vagyok hogy oldják meg most az uj szériánál.

(#26) Navaze 2


Navaze 2
tag

Mert akárhogy is nézzük káva ügyileg le vagyunk maradva kissé.

(#27) Depression


Depression
veterán

Még létezik a HTC?
Már vagy 5 éve is fulladt veszteségesek voltak.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#28) Anulu79 válasza Navaze 2 (#25) üzenetére


Anulu79
addikt

Én is kíváncsi vagyok az új készülékükre mert már váltani akarok. Igaz nem HTC-m van most de szeretnék vissza térni, hogy ha hozzá kamerában meg külsőben az előd pozitívumait számomra.

(#29) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Így jár az, aki drágán akar eladni szart.

https://www.coreinfinity.tech

(#30) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Akkor -1 vásárló. Pedig kövinek az U12 volt esélyes. :W

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#31) hemaka


hemaka
nagyúr

Milyen penzmosoda lehet ez a ceg, ha mar evek ota vergodik, de meg mindig mukodik. :D

(#32) -=MrLF=- válasza Pötyi (#20) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Én se tudtam miről beszélnek, cikkbe is bekerülhetne:

Amit találtam [link] "Nagyon leegyszerűsítve a Notch a filmstúdiók és játékfejlesztők által is használt mozgásrögzítő és digitalizáló eszköz"

szerk szóval nem a fentire gondoltak :) [link] akkor a képernyőbe belógó részre gondolhattak.

[ Szerkesztve ]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#33) joey04


joey04
titán

meddig szenvednek még?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#34) ruan


ruan
tag

Vegyetek htc 10-et, az nem drága, nincs noccs
Nekem a htc-k mindig is szimpatikus, szerehető telefonok voltak, a 10-es pedig elég jól is sikerült.

Azért voltak baklövéseik, 4 mp-es kam. és vacak body to screen ratio m9-es... de a ui-ja szerintem az egyik legjobb

-= StarIICraft =- Hell, it's about time!

(#35) #32577792


#32577792
törölt tag

vegyetek Desire Bravo-t! Tökéletesen fut és occcó is!

(#36) petymeg


petymeg
addikt

Nosztalgiával gondolok a htc-re, mert volt egy Dézi HD-m, ami a maga idejében 2011 végén szerintem a legjobb droidos okostelefon volt. Élvezet volt használni a Sense-zel felturbózott Froyot. Azóta követem a htc-t és várok egy hasonló nagy durranásra, de csak nem akar összejönni (még a Sensation volt, ami egyben volt). Ami telefonjuk szép, pontosabban nekem tetszik, az gyenge (pl. A9s), a csúcstelefonjaik, meg jók ,de valami a kűlcsínben elrontott -pl. most ez a csillogós hátlap, érthetelen- és iszonyat drága.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#37) Tüzi válasza petymeg (#36) üzenetére

én most 25ért vettem egy m8-at :D
két éve 6310i-t használok, élvezem a 8-9napot üzemidőt, a nem lefagyó telefont, de már hiányzik egy kis idegeskedés, szóval a megboldogult sensation-öm után (belefagyott a bootba, így a felét rátettem a betonlépcsőre, a másik felére meg féllábbal ráugrottam... és nem tört el elsőre!!!! fémház ftw), most bepróbálom ezt... ez állítólag nem túl szar :D
bár lehet, hogy ezt majd vasúti sínre kell tennem, mert ezt a házat nem tudom kettétörni...
ha ez is beszarik, akkor veszek 10 akksit a 6310i-mhez, és életem végéig ki fog szolgálni... azon aztán a Cukiberg próbálhat kémkedni utánam :))

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#38) Tidus


Tidus
addikt

Évek óta azt olvasom hogy a HTC nem áll jól. Aztán csak fejlesztenek, itt vannak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.