Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) flashpointer


flashpointer
őstag

Ha már vásárolható a szolgáltatás akkor lehetne teszt :)
Aztán 20 dolcsi körül még érdekes is lesz ha valóban működik

(#2) alevan


alevan
őstag

Nem értem, hogy miért ilyen lassú a felhős játékok fejlesztési üteme. A Sega már ban megcsinálta... ;]

Sega Channel

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#3) arn


arn
félisten

Hatmagos i7et kinalnak titanxel, perpill 30 dollcsiert. Egy ilyen konfig aran tobbet bukik az ember evente, mint 360 dollcsi.

Honaprol honapra fejlesztik a "gepedet"? Vagy fixalnek egy konfigot es kesz? Erdekes lehet pl egy olcsobb gepet berelni, jatekra meg mast. Kiprobalnam.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#4) Abu85 válasza arn (#3) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az egy másik szolgáltatás. Nem kapcsolódik a HyperGate-hez perpillanat. Csak ha nincs géped, akkor bérelhetsz fizikailag is. A felhő egyébként kétutas node-okon fut. 18 magos Xeonok mellé négy FirePro S9150 van. Egy node 36 mag és nyolc FirePro. Ebből van egy rakás szétszórva a világban.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5) Sinesol


Sinesol
veterán

Elsőre véletlenül Hypegate-nek olvastam.. :DDD

(#6) -Skylake- válasza Abu85 (#4) üzenetére


-Skylake-
addikt

Ezt nem igazan ertem , fizikailag ? Magyarul ha az I7+TitanX gepet preorderezem , akkor azt konkretan kihozzak hazhoz mint fizikai hw-t es havi 30 dolcsiert nallam van ameg aztmondom koszo eleg volt ? Mert akkor ez kiralysag.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#7) Duree


Duree
veterán

Ennek én sok értelmét nem látom.

duree54

(#8) Abu85 válasza -Skylake- (#6) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Igen. Amíg van előfizetésed a HyperGate-re, addig nálad maradhat a gép. Fizeted a bérlést és a HyperGate-et. Havi 60 dollár jelenleg. Ha lemondod viszik a gépet és a felhődet is.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#9) HalasKYO válasza Abu85 (#8) üzenetére


HalasKYO
aktív tag

Vajon a közeljövőben lesz esély ezen módon otthoni work stationokat üzemeltetni ?
Azoknak jóval magasabb a bekerülési költsége 2000$ de inkább fölötte, és ezt ha upgradelni is lehet akkor nagyon megérheti a felhasználónak nem gondolod ? Vagy csak én nem látom a csavart ?
Cloud storage ben még nem bízok, de ha lenne rá módom a cloud renderelést szívesen kipróbálnám.

Halas - http://www.flickr.com/photos/halaskyo

(#10) Abu85 válasza HalasKYO (#9) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Elképzelhető. De szerintem ez egy különb szolgáltatás lehet, mert el lehet érte kérni a prémiumot.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#11) klampfer


klampfer
tag

Ez MO-n is élő szolgáltatás?

Udv, G.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.