Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Mégis veszik mint a cukrot :)) szal mi a tosznak bíbelődjön vele az eladó, ha így is megveszik :DD

(#2) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

wat

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#3) Drenadar


Drenadar
veterán

Tudatos vásároló visz magával anyagot... és azt nézi meg a tv-n :)

minden másra ott a mastercard...

(#4) Lauda


Lauda
félisten

Ezeket a tv-s dolgokat nagyon a sziveden viseled. :D

(#5) tope válasza Drenadar (#3) üzenetére


tope
addikt

Voltam már úgy, hogy így vettem egy DVD játékos helyett 2-t, mert mindent lejátszott, amit vittem.
Ha nem tudtam volna kipróbálni, akkor csak egyet vettem volna max.

UI: Eladója válogatja, hogy engedi-e a külső anyag kipróbálását, bár rájöhetne, hogy ha nem engedi, akkor nem is vesz az ember, az meg nem üzlet neki.

(#6) Drenadar válasza tope (#5) üzenetére


Drenadar
veterán

a mostani tvkhez elég egy pen drive és bedugod és már le is játssza a kis videód :)
Eladó meg nagyobb boltokban nincs minden tv mellett, hogy ne engedje, meg ha nem engedi nem veszünk semmit és kész :)

(#7) DEJVID


DEJVID
őstag

Ha HD után FHD-t írsz, akkor harmadiknak UHD-t kéne, valamint nem tudom, nálad milyen a 2K TV, szerintem elég lenne FHD-nak hívni azt is.

[ Szerkesztve ]

(#8) Nelopjál válasza DEJVID (#7) üzenetére


Nelopjál
csendes tag

hd tv = 1366 x 768
full hd = 1920*1080

2k = 2560 x 1440
uhd vagy 4k = 3840 x 2160

2k mozis = 2048 x 1080
4k mozis= 4096 x 2160

(#9) dabadab válasza Nelopjál (#8) üzenetére


dabadab
titán

"hd tv = 1366 x 768"

Es erre honnan szerezzenek pont ilyen felbontasu anyagot? Sehonnan. Van 1280x720 (720p) meg fullHD - es ha valasztani lehet, akkor inkabb fullHD-t rakjanak ra.

"2k = 2560 x 1440"

Nem, ilyen pont nincs (pedig a 2k es a 4k felbontas sem egyertelmu, egy csomo mindenre hasznaljak), ez a WQHD, es ilyen felbontasu teve nincs is. TV-ben csak 4k van, az altalad is irt 3840x2160.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#10) DEJVID válasza Nelopjál (#8) üzenetére


DEJVID
őstag

dabadab már elmondta, amit akartam volna, olyan TV nincs.

(#11) Nelopjál válasza dabadab (#9) üzenetére


Nelopjál
csendes tag

nem muszáj mindre pontosan, de már az is valami ha legalább rányomnak 720p filmet

(#12) dabadab válasza Nelopjál (#11) üzenetére


dabadab
titán

De miért pont 720p-t?...

Ha nekem tévéboltom lenne, akkor beraknék egy (több) HDMI splittert és minden nem-4k TV-re menne ugyanaz a fullHD műsor egyetlen forrásból. Egyrészt egyszerű, másrészt látszanak a különbségek.

DRM is theft

(#13) Nelopjál


Nelopjál
csendes tag

igazad van, át is szerkesztettem a posztot

"Helyesbítem ezt a posztot, mert nehéz lenne minden felbontáshoz pontos tartalmat nyomni, ezért HD és FULL HD tévére 1080p filmet rányomni, UHD 4k tévére pedig keríteni valahonnan egy hozzá illő demófilmet és azt játszani rajta."

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.