Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) johnyblaze


johnyblaze
aktív tag

Egyre jobb cuccok jönnek a kis gépezetre-megmondom őszintén az elején nagyon savaztam a switchet-de gyakorlatilag kiderült mégis a Nintendonak lett igaza. :Y
Remélem pár év múlva megoldják a gamecube emulátor futtatását ,na akkor aztán lesz ne mulass :D

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#2) b. válasza johnyblaze (#1) üzenetére


b.
félisten

:R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3) rottenbull


rottenbull
senior tag

Hala az Istennek !!!

[ Szerkesztve ]

(#4) RozogA87


RozogA87
tag

Biztos hogy Dadliest és nem Deadliest?!

Az intelligens emberek hajlamosabbak a mentális betegségekre. Állítják a hangok a fejemben.

(#5) #21946880 válasza RozogA87 (#4) üzenetére


#21946880
törölt tag

elég lett volna beírnod gugliba és rájössz, hogy dad...hisz octoDAD

(#6) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Nagyon gondolkozok egy Switch-en, mert érdekel a Zelda (sosem volt Nintendom).
Valaki erősítsen meg, hogy nem ablakon kidobott pénz lesz az egész!

Köszi!

(#7) b. válasza Rodi 4.80 (#6) üzenetére


b.
félisten

Ezt nagyon nehéz megmondani, mert eléggé különlegesek a Nintendo játékai. Én imádom a kis konzolt, de már évek óta NIntendo gépeim vannak. ( Is)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#8) Rodi 4.80 válasza b. (#7) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Köszi a választ!

A játékok tetszenek, maga a konzol érdekel, hogy mennyire életképes, kényelmes, kompromisszum-mentes.
Sajnos nem tudtam élőben kipróbálni eddig, azért kérdezem.

Én pl. a Ps4 Pro-t nagyon megutáltam, mert többet nézem a betöltést, mint a játékot. Az exkluzív játékok meg 12 egy tucat, egy kaptafára készül mind, ráadásul széthajtja a gépet a hamis 4k HDR.

Vérsztésön, kb. ennyit tud a Sony.

(#9) johnyblaze válasza Rodi 4.80 (#6) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

Én még várnék minimum egy évet,amíg jobban kiforrja magát a program kínálat.
Egyébként a Zelda elég jó kis cucc,volt szerencsém kipróbálni.(nem nagyon ismerem a korábbi részeket)

Remélem a jövőben sokkal több portot dobnak majd ki rá.
Egy Dark souls nagyon elvinné,de nekem speciel Ninja Gaidenek is jól esnének rá,Borderlands .
:U

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#10) Rodi 4.80 válasza johnyblaze (#9) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Miért istenítik a Dark Souls-t annyira?
Nekem csak egy sötét, nehezített játéknak tűnik.

PC-n most játszottam a Shadow of war-r, olyan okosan van felépítve, hogy le a kalappal (mellesleg nagyon sok poén van benne), pont annyira volt nehéz, amennyire kell.

(#11) johnyblaze válasza Rodi 4.80 (#10) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

Tölts el benne 25-30-40 órát és utána olyanok mint a witcher 3 legnehezebb fokozaton sétarepülésnek tűnnek majd.Meg úgy eleve minden hasonló rpg.
Nincs még egy játék ami ilyen szintű kihívást ad a játékosnak.
Én élvezem hogy néha 20-szor neki kell futni egy bossnak.Én nem nehéznek hívnám ,inkább kihívásokkal teli.
A shadow of war egy teljesen más dolog.

[ Szerkesztve ]

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#12) b. válasza Rodi 4.80 (#8) üzenetére


b.
félisten

Ha csak maga a gép érdekel, akkor egy jó erős közepest tudok rá mondani. Sajnos kisebb minőségi problémák akadnak vele.
Érdemes már az újabb szériából vásásrolni , mert voltak kisebb hibák, hogy a joyconok elvesztették a kapcsolatot a géppel. Ezt garanciába orvosolták, 1 apró mutatvány volt, egy kis szivacsot tettek bele amitől megszűnt ez a dolog. Ez csak az első szériás Switcheket érintette, az újabbakkal már nincs gond.Joyconok se tűnnek túl tartósnak, de nálam még bírják.
Ami még hibának róható fel, az az hogy kézi módban, ha leteszed az asztalra a gépet akkor nem lehet tölteni, mert alul van a nyílás. Meg lehet oldani akár 3 gyufás skatulyával is,de igényesebb ez [link] a megoldás :)
Hori féle playstand
Ennyi a negatívum .
Mozgásérzékelő joyconokban nagyon király. A kijelző jónak mondható, bár a technikai adatok alapján féltem tőle, de kellemesen csalódtam. Akksi Zeldában, ami kihasználja rendesen a hardvert kb 4 órát bír, kisebb játékokban többet. Mario alatt kb 5. Egyébként az irányítás nagyon jó, szuperül meg van valósítva pl Zelda, Mario Splatoon stb ezek maximálisan kihasználják a tudását és tényleg hozzáadott értéket képvisel az irányításuk, én imádom.
Asztali módban Ps3 szintű grafikát képzelj el, de ezt majdnem hozza azért hordozható szinten is.

Ha valami másra vágysz a hétköznapi konzolok után, akkor valószínűleg megtalálod benne a számításodat. Egy memókártya kell hozzá, legalább 64 Gigást ajánlok és kezdésnek az új Mariot, Zeldát, Splatoon 2 részét. Ha ezekkel beleszeretsz a gépbe akkor tudod mit kerestél, ha nem akkor add el ,mert később se lesz értelme megtartanod, de legalább kipróbáltad.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#13) Rodi 4.80 válasza b. (#12) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Köszi, adok egy esélyt a Switchnek :)

(#14) boost válasza b. (#12) üzenetére


boost
addikt

Memóriakártya csak akkor "kell", ha csak digitálisan vásárolsz. Nekem egyedül a MarioKart digitális a néhány kisebb indie mellett és bőven elvagyok a 32GB tárhellyel. Ami játékot végigjátszok, azt utána eladom. MarioKart nekem soha végig nem játszható játék, azért van meg digitálisan.

(#15) nemlehet válasza Rodi 4.80 (#10) üzenetére


nemlehet
őstag

A Dark Souls igazából azt hozta vissza modern köntösben amit "Nintendo hard"-nak neveznek sokan. Nem azért nehéz a játék, mert már-már ember feletti reflexek meg 40-50-60 gombnyomásos kombók ismerete kell hozzá. Továbbá nincs tele a játék "cheap" vagy "arctifical difficult" ellenfelekkel. A legtöbb kis ellenfél 1-2-3 ütésből lecsapható ha megfelelő fegyverrel és módon támadsz. A bossok döntő többségének is van valami nagy gyengéj amivel szinte triviális vele harcolni, tehát csak rá kell jönni az apró jelekből (Pl Demon bossok NAGYON érzékenyek a tűzre vagy a Black Knight fegyverekre, Gwynt az endbosst lehet parryzni, más bossokat lehet bleedelni 20-30%-át instanban elégetve a hp barjuknak stb)
A nehézséget az adja, hogy ismeretlen számodra és minden új ellenfél egyedi módon támad, minden ellenfél 3-5 (vagy még több) támadással rendelkezik, továbbá a környezet is simán elintéz ha rosszul választod meg a harcteret. Tehát ahhoz, hogy boldogulj ismerni és memorizálni kell, figyelni az ellenfelek jelzéseit, hogy mikor és hogyan fognak támadni, ismerni a környezetet és jól megválasztani a harcteret. Maga a harc nem igényel sok skillt, inkább csak megfelelő ritmusérzéket védekez-támadás vonatkozásában.
Csak hogy visszakacsintsunk a nintendora ettől volt nagyszerű pl a castlevania, mario, ghost's and goblins stb.
Ezentúl az egész világ érdekes, nagyon hangulatosak a helyszínek, epikus bossok ellen lehet harcolni, kb végtelen számú buildet lehet összerakni és tele van rejtett információkkal, történetekkel, karakterekkel így nagyon sokszor végig lehet játszani úgy, hogy mindig felfedezz valami újat. A játék sorrendje sem kötött, én pl elsőre egy csomó mindent észre sem vettem, egy csomó bosst kihagytam véletlenül aztán csak néztem 2.-ra.
Továbbá azt is szeretik sokan, hogy a játék nem fogja a kezed, nem "Press A to save the world".

Amúgy esetleg azt megpróbálhatod, hogy a Zeldát kipróbálod emulátoron. Az már elég jól fut és tesztelni bőven megteszi. Ha tetszik befektetsz, ha nem akkor meg hagyod.

[ Szerkesztve ]

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#16) Rodi 4.80 válasza nemlehet (#15) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Köszönöm, azt hiszem ez lesz az irány.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.