Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kékes525


Kékes525
félisten

Mindig szeretek árcsökkenésről olvasni.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#2) janeszgol


janeszgol
félisten

Srácok, ennyi információért megéri tárolni a cikket? :DD :R

Ezek a leárazások nem sokat mondanak. De pl a Core Prime jó áron van még a legkisebb előfizetéssel is. Bár közelíti a kártyás árat.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#3) akosxyz


akosxyz
senior tag

Vicc, hogy a voda már csak részletre akar telefont adni. Mikor előfizetéses lettem olcsóbban kaptam a telefont, mert nem kártyás vagyok. Most meg annyi az engedmény, hogy részletre vehetem, és akkor kifizetek érte majdnem többet, de lehet, hogy többet, mintha függetlenül megvenném.

(#4) janeszgol válasza akosxyz (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

Nekem is ez a gondom. Ezért is megyek vissza feltöltősbe (500 mega net 2k) vagy ha hosszabbítok, azt készülék nélkül fogom megtenni (Go csomag 2600ft), miután lejárt az előfizum. (Mikor kötöttem, Sony M2-t vettem 35 ezerért. Ekkor függetlenül 85 ezer volt az Edigitalban.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#5) akosxyz válasza janeszgol (#4) üzenetére


akosxyz
senior tag

Én is két éve lettem go+-os és most kell majd hosszabbítanom, meg ugye kérhetnék telefont. Két évvel ezelőtt az új P6-ot megkaptam kb 60-ért, tehát olcsóbban, mint bárhol, mert előfizetéses lettem.
Most meg fizessem a havidíjat, meg akkor fizessem hozzá a telefon részletét. Az S6 edge-t néztem és számoltam ki, hogy két év után csak a telefonért fizetsz 270 ezret. Nekem ez annyira nem begyere dolog.. :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.