Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

"A Blizzard csatlakozna a Steamhez valaha? Ha igen, akkor kétség kívül ez lenne a SOE legnagyobb fogása." Nem hiszem hogy csatlakozna, de miért lenne ez nagy fogás a SOE-nek?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#2) alien_ válasza $p@rr0w (#1) üzenetére


alien_
őstag

Miért is csatlakozna, mikor a saját online boltjukból, a Blizzard Store-ból letölthető tartalomként is megvásárolható mindegyik játékuk?
Sőt, ha van valamelyik játékhoz cd kulcsod, akkor ingyen letöltheted.

Szerintem ezt a Blizzard-os részt nyugodtan ki lehetne hagyni a cikkből..

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#3) mcsabee válasza $p@rr0w (#1) üzenetére


mcsabee
senior tag

Azért lenne nagy fogás, mert a WoW az WoW, tudjuk mindannyian mennyi embert mozgat meg világszerte, és azzal, hogy a WoW elérhetővé válna Steamen keresztül (esetleg további Blizz játékok is), óriási hírverést lehetne csapni neki (a Steamnek és a más Sony "termékeknek"), ami lehet nem kevés pénzt hozna a Sony konyhájára.
Ettől függetlenül több, mint valószínű, hogy sosem lesz elérhető Steamen egy Blizzard játék sem, de a gondolattal szabad játszani, vagy nem :) ?

Stay a while and listen...

(#4) Wolverine válasza mcsabee (#3) üzenetére


Wolverine
félisten

És mi köze a Steamnek a Sonyhoz? :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5) alien_ válasza mcsabee (#3) üzenetére


alien_
őstag

Nem a Sony Online Entertainment csinálja a Steam-et, hanem a Valve... :U

Swarm is coming.

(#6) $p@rr0w válasza alien_ (#5) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Ő sose mondta hogy a Sony csinálja...

Egyébként én is erre gondoltam mint mcsabee, de ez elég utópisztikus képzelgés... :D Nem gondoltam volna hogy esetleg tényleg ez lenne az indoklás. :)

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#7) alien_ válasza $p@rr0w (#6) üzenetére


alien_
őstag

Ha a cikkből esetleg nem jönne le, itt pl elég konkrétan látszik:

"Azért lenne nagy fogás, mert a WoW az WoW, tudjuk mindannyian mennyi embert mozgat meg világszerte, és azzal, hogy a WoW elérhetővé válna Steamen keresztül (esetleg további Blizz játékok is), óriási hírverést lehetne csapni neki (a Steamnek és a más Sony "termékeknek"), ami lehet nem kevés pénzt hozna a Sony konyhájára."

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#8) $p@rr0w válasza alien_ (#7) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Mondom hogy erre gondoltam én is, csak hülyén hangzik (szerintem)...

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.