Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HawerKing


HawerKing
őstag

Te jo eg meg mindig arulnak Lumia 610 et :Y

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#2) kakuk.tamas válasza HawerKing (#1) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nem azzal van a gond, hanem az Y300 35k-s árával...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#3) errorcode06 válasza kakuk.tamas (#2) üzenetére


errorcode06
őstag

meg a kártyás nexus4 124k-s árával...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#4) Ádám16 válasza HawerKing (#1) üzenetére


Ádám16
addikt

Hát még Ace mennyi idő alatt kopott ki, te jó ég...
Egyébként a 820 ára S kategóriás előfizuval elég korrekt.

(#6) marcee


marcee
addikt

Most hívtam fel kb. 7-8 üzletet Budapest-en, hogy van-e Optimus G, volt ahol kinevettek...
Nincs valakinek tippje, hogy hol van raktáron?
Számhordozással venném, úgyhogy nem tudok online rendelni.

\m/

(#7) beccyboy válasza Ádám16 (#4) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Az a durva, hogy most az Ace2 kerül annyiba, ha nem kevesebbe, mint 1-2 hónapja az Ace...

Caffeine addict.

(#8) kakuk.tamas válasza marcee (#6) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Miért nem függetlenül veszed meg? Már 82k-ért hozzád vágják. A számhordozást meg elintézed a boltba.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#9) marcee válasza kakuk.tamas (#8) üzenetére


marcee
addikt

Mert részletre venném.
Kb. 20 üzletet hívtam már, ezeknek 50-60%-ával lehet egyáltalán beszélni és sehol nincs.
Még jó, hogy akciózzák.

\m/

(#10) kakuk.tamas válasza marcee (#9) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

A statisztika azt mutatja, hogy ez így szokott lenni... És örülj neki, ha egyáltalán tudja a kedves ott dolgozó, hogy mire gondolsz, ha kiejted a szádon a telefon nevét...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#11) nistv4n


nistv4n
tag

Most lehet, hogy félreértettem valamit a TV-ben, de nem pont az Y300-at reklámozza a Telenor, hogy tök jó és most megéri, mert minden telefon olcsóbb lett? Erre az Y300 meg... Vagy van csomag, amiben olcsóbb lett?

(#12) G-Guts


G-Guts
aktív tag

Menjenek a fenébe az előfizetéses áraikkal! Nagyrészük függetlenül jelentősen olcsóbb mint itt rablánccal.
Telenor, R U Maaad?! :U

(#13) marcee válasza kakuk.tamas (#10) üzenetére


marcee
addikt

Csak sikerült végül! Felhívtam az ügyfélszolgálatot, mondták, hogy a Mammutban és a Pólusban van. Lefoglaltam egyet és már róla írok.

\m/

(#14) DS39 válasza nistv4n (#11) üzenetére


DS39
nagyúr

kártyásan olcsóbb lett 5k-val, illetve két év tarifahűséggel a legkisebb smart előfizetéses csomagban 3k-ért hozzád vágják (a 70%-os akció keretében).

[ Szerkesztve ]

(#15) draco31


draco31
veterán

Hogy tudták kitalálni az L7 és L7 II-nél az a 90Ft-os engedményt?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#16) BrianDK válasza nistv4n (#11) üzenetére


BrianDK
tag

Ez érdekes. A páromnak 2-3 hete vettük meg tarifahűséggel 3k-ért. Ez az ár valszeg tarifahűség nélkül értendő. Mióta kártyafüggetlen telefonom van, azóta tudom, mennyire nem reálisak ezek az árak.

iPhone 7, Redmi Note 9

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.