Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Nem eri meg.fuggetlenul olcsobb.
Nevetsegesek ezek a 2ev elofizeteses arak.lol
Aki olyan hulye h megis veszi megerdemli :C

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

(#2) kontrobi válasza Csillag01 (#1) üzenetére


kontrobi
aktív tag

Szeptemberben lesz két éve, hogy hülye voltam. Azóta kinőttem! :D

(#3) stewe2 válasza kontrobi (#2) üzenetére


stewe2
aktív tag

Most jár le az egyik előfizetésem, de nem hosszabbítom meg ilyen készülékárak mellett. Inkább veszek mellé egy független készüléket (a régi helyett), és simán tovább használom. Ez van.

Nincs igazság... Csak erőviszonyok... Lehet nicket kellene váltanom: stewe71...

(#4) Steve1207 válasza kontrobi (#2) üzenetére


Steve1207
veterán

Akinek előfizu kell az így is, úgy is kifizeti érte az összeget havonta, 0THM-mel pedig lehet azért jó árakat kifogni ott is vagy csomaghoz leárazás (persze speciel nem ezeket). Ha meg nem nézi meg valaki, hogy milyen tarifa lesz neki jobb az meg is érdemli.

Amúgy el nem tudom képzelni milyen lehet feltöltőkártyásként lenni már, a net baromi drága, okostelóknak meg alapfeltétel, hogy legyen minimum 1-2GB.

.

(#5) Ricardo823 válasza Steve1207 (#4) üzenetére


Ricardo823
tag

Egyetértek veled hogy kell net az okosteló mellé.Én ezért használok blue mobile-os kártyát.Jók a percdíjak és 4 Gb netet kapok 4 ezerért.Nekem ez így megéri.inkább mint a két éves rablánc. :)

(#6) SkyLaci válasza Steve1207 (#4) üzenetére


SkyLaci
őstag

na azért nem alapfeltétel az a minimum 1-2 GB
Én havi 100 MB-ból kijövök (persze tudatosan használom, nem ész nélkül mindenre, és ahol van wifi ott azt hazsnálom)
De nagyon sok embert ismerek akik okostelefonnal egyáltalán nem használnak mobilnetet, és olyat is ismerek aki akkor is mobilnetet használ ha egyébként lenne sokkal gyorsabb wifi.

[ Szerkesztve ]

(#7) Csillag01 válasza Ricardo823 (#5) üzenetére


Csillag01
aktív tag

Gy.fuggetlen teloba lehet tenni blue mobilos kartyat?
Vagy az is csak elofizetesesbe van?

Asus Rog Phone 6

(#8) parkr válasza Csillag01 (#7) üzenetére


parkr
őstag

nem hiszem hogy akadálya lenne

Core Plus viszont elég jó árban elvihető most.
Fater szutyokját érdemes lehet rá lecserélni 8k-ért .

(#9) vittorio7


vittorio7
őstag

Egyik sem az igazi, még ennyiért sem.

(#10) kontrobi válasza Steve1207 (#4) üzenetére


kontrobi
aktív tag

Én egyszer végigzongoráztam, hogy adott perc beszélgetéssel, különböző előfizetéssel, hova jövök ki. Mindegyiknél nagyon hasonló jött ki. Ki van ez találva! :DDD :DDD :DDD

(#11) sz3lim


sz3lim
tag

Nem tudom ki kötelezi el magát 2 évre egy 20.000 Ft-os telefonnal.

(#12) Takuun


Takuun
aktív tag

Hát szerintem manapság egyre felkapottabb a flottás előfizetés. Jobban megéri és még egymás között is ingyen beszélnek az emberek. A 0 %-os THM csábító, de ilyen akció szokott lenni nagyobb elektronikai áruházakban is. Szerintem ott és akkor kell megvenni FÜGGETLENÜL a telefont.

(#13) sz3lim válasza Takuun (#12) üzenetére


sz3lim
tag

Eladhatóság szempontjából is bőven jobb a független készülék.

(#14) Urshini


Urshini
tag

Vajon mi kéztetheti a szolgáltatót arra ennyi idő után, hogy készleten tartsa a youngot? Egy ritka szarúl sikerült készülék és nem is fogyott sehol úgy igazán.

"ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

(#15) effendi2 válasza Urshini (#14) üzenetére


effendi2
tag

Valószínűleg nem készleten tartja, hanem készleten ragadt, mert a kutyának sem kell...

Örökké akarok élni! Eddig sikerült...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.