Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KRoy19


KRoy19
őstag

Most kicsit jobban reménykedem, hogy tényleg jó lehet ez a Remake a fejlesztők eddigi munkássága ellenére.

[ Szerkesztve ]

(#2) myckey


myckey
veterán

Ez egyelőre pozitív érzéseket váltott ki belőlem :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3) smc


smc
addikt

Látszik hogy van benne meló, ígéretes eddig. :R

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#4) hegegabi80


hegegabi80
addikt

Reméljük a legjobbakat, egyik nagy kedvencem volt!

(#5) batman91


batman91
őstag

Ez eddig baromira jól van megcsinálva. :C

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#6) kikikirly


kikikirly
senior tag

Tetszik. :K

(#7) #95462144


#95462144
törölt tag

Nagyon várós. :C

(#8) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Jó lesz ez! Hajrá! :C

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#9) joey04


joey04
titán

mindenki örül, de ez csak egy jól összerakott "kampány" videó, amit a politikusoknak szoktak csinálni. Szóval persze, így ütős, de a végeredménnyel kapcsolatban én továbbra is szkeptikus vagyok.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) Segal


Segal
veterán

Ahogy a vak is mondta majd meglátjuk, de egyelőre engem is felültettek a hype vonatra :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#11) smc


smc
addikt

Elnezegetve a videot, tehat az eredetiben nem voltak motorok, igaz? Vajon meglepeik hogy beraknak egy motorversenyt is ami legalabb olyan nehez lesz? :DDD

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#12) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Mondjuk sok igazság van abban, amit a kommentelők is írnak, hogy pl. van benne bullet trail, túl gyors az újratöltés, alig van recoil(az eredetiben a Thompsonnal tudni kellett lőni, nem csak rátartani), fedezék mögüli kibúvás is gyors...a minimap a sarokban meg olyan mint a GTA-ban, nekem jobban tetszett a régi Tabbal előhúzható papír térkép. De szűkebb lett pl. a kameranézet is. Nem tudom, nekem vegyes érzéseim vannak eddig. De még jó is lehet.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#13) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Nagyon szuper. Végre valami normális játék is jön, szurkolok nekik, hogy ne bas*zák el. 🙂

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#14) NoMagix


NoMagix
addikt

Uhhh ez nagyon tetszett, kíváncsian várom a végeredményt!

(#15) Hopkins95


Hopkins95
addikt

We wanted players to think about where they take cover.

Eközben Tommy meg szalmabálák mögött fedezi magát :DD

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#16) RubbishBin válasza joey04 (#9) üzenetére


RubbishBin
senior tag

...amit egyszer már ugyanez a csapat eljátszott, a Mafia III pre-alpha gameplayben. Aztán kijött a játék, és köze nem volt hozzá. Rommá downgradelt fények, részletek, negyed annyi mozgás az utcákon, stb.

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#17) Rodi 4.80 válasza RubbishBin (#16) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Szerintem is benne van a pakliban az átverés, de ne legyen igazam! A Mafia játék nem megismételhető ilyen szinten.

(#18) Mik76


Mik76
senior tag

Ez tok jol nez ki. :)

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#19) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Hát. Mások a szereplők, mások a hangok, más a hangulat.
Engem sajnos nem győz meg eddig. Ráadásul ha hinnem kell a fórumtársaknak, akkor még ennél is szarabb lehet. Én azt hiszem inkább maradok a réginél. Nekem azzal semmi bajom, nem kell bele több, mint amit az adni tud.

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.