Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ejha, van ám itt a lámától kezdve az összeesküvés-hívőn keresztül a vérpistikéig minden.
Kedvencem: "Eredeti Windows valódi hátrány." :C

Szép gyűjtemény! :R

[ Szerkesztve ]

(#2) negyedes válasza ^Clown (#1) üzenetére


negyedes
addikt

Ez csak egy honap alatt jott ossze. Csak a win7 topikbol meg par hwsw forumrol. Szoval van meg boven. Az en szemelyes kedvencem az amikor a rendszergizda nem tudja mi az az SSD.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#3) P00By válasza negyedes (#2) üzenetére


P00By
nagyúr

Ez azért van, mert az OKJ-s rendszergizda képzés jócskán le van maradva! Több helyen a diákok még vistát se látnak stb.

A redszergizda meg autodidakta módon nem "képzi" magát, mert csak valahova járnia kellett és igazából annyira nem érdekli :D

[ Szerkesztve ]

(#4) negyedes válasza P00By (#3) üzenetére


negyedes
addikt

Aki tudja, csinalja, aki nem lesz rendszergazda. :D

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#5) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Személy szerint nekem sírhatnékom van. Olyan sok gyökér állat kering a neten, hogy már fáj. És természetesen a hülyeség gyorsabban terjed, mint az okosság.

Golyót nekik.

(#6) No-kia


No-kia
őstag

lol, érdekes itt a faluba is alig bírom ráerőltetni az új gépekre a Win7-et, a 64 bites verzót meg egyszerűen lehetetlen, én féléve használom a 7-et vírusírtó nélkül 95% ban nem csinál hülyeséget, haverom is Vistát használ egy éve vírusírtó nélkül és most kezdett el kékhalálozni(de lehet ez is csak a ram miatt) és mindenki mondja h az XP alegbiztonságosabb, a többi szar... hát nekem a tököm kivan már ezekkel az emberekkel :W

am múlthéten az Iformatika Technológia( proci programozás meg ilyenek) tanáromnak mondtam h mi a véleménye a fermi ről, ő meg csak nézet h wtf? .. ennyit erről...

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#7) negyedes válasza No-kia (#6) üzenetére


negyedes
addikt

Uncsim is vistat hasznal(az volt eloretelepitve a notin) egy core 2 solo ulv-s procival. :DD Azt mondja semmi penzert nem allna vissza xpre, akkor mit mondana a seven eleterzesre. :C

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#8) szablya


szablya
tag

Mert szeretjük az okos embereket! :U :R

azért egy kicsit már fáj :DDD

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#9) D1Rect


D1Rect
félisten

Ilyet én ismerek személyesen is.... :W

(#10) szablya válasza D1Rect (#9) üzenetére


szablya
tag

Egyet? Jó neked :DDD :N

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#11) Thunderzolee

Jesus..

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#12) D1Rect válasza szablya (#10) üzenetére


D1Rect
félisten

Hol mondtam, hogy egyet? :F

(#13) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

:O

(#14) zoo8800


zoo8800
veterán

Vannak közte marhajók :D
Az UAC-ot én is kikapcsoltam, akkor most láma vagyok?? ;)

rip and tear, until it is done

(#15) negyedes válasza zoo8800 (#14) üzenetére


negyedes
addikt

Nem, de nem a semmiert lett belerakva a winbe. ;)

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#16) McKane


McKane
senior tag

hát tényleg, érdekes irományok ezek.. ;]

(nálam az aktiválással van gondja a win7nek.. legális mielött köveznétek.. :D de már hozzászoktam. )

bár a notin,hiába vistát adtak hozzá, az eléggé lassú volt rajta.. XP hasít :DDD windows7-et meg nem próbáltam.. alán idővel,ha majd ujra kell rakni az XP-t. :K
de az asztali gépen windows7 van.. baromira tetszik.. mit ne mondjak,valamit alkottak Redmondban :)

(#17) Samus


Samus
addikt

L(O_o)L...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#18) Fecogame


Fecogame
veterán

Miben is jobb az xp mint a win7?
"-Windows XP 64 bit több terra ramot tud kezelni.

Ezen dőltem :))

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#19) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Ejj, itt vannak kemények. :D

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.