Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Folyamatosan jönnek a hírek, hogy ez lesz az lesz, de egyenlőre a piacon csak a xiaomi 11 van sd888-al nem? Mikor jön már a többi gyártó is, vagy a xiaomi még modellel? :)

(#2) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Biztos lesz majd így is, aki a 120W-on lógatva nyomja majd a CoD Mobile-t, vagy valami más hardverizzasztó játékot, ha már gamer mobil. Reméljük jó magasan van a telefont összetartó ragasztó olvadási pontja.. :))

[ Szerkesztve ]

(#3) jacis


jacis
nagyúr

Én minden újítást szívesen fogadok, mert jó ha előre haladunk, de ez a 15 perces töltési idő nekem kicsit neccesnek tűnik. Azt gondolom, hogy az akksi olyan terhelésnek lesz kitéve ami az életciklusát iszonyatosan lerontja majd. Ez csak az én véleményem és lehet totál rosszul látom, de ettől tartok ezzel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4) #06658560 válasza jacis (#3) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ha tönkre megy könnyű lesz szerelni, a kijelzőt magától lerúgja.

(#5) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Gondolom itt is a kettéosztott, párhuzamosan tölthető akkupakkot rakják bele.

B.Cs.

(#6) #90305280


#90305280
törölt tag

De lehet 3-felé is; a 40W már nem olyan borzasztó...

(#7) Róby


Róby
csendes tag

Szerintem ez már akksikínzás. Persze értem én hogy nagyon jó meg minden de nekem ez a sebesség azt sugallja hogy a folyamatosan határokat feszegető töltőelektronika stb nem biztos hogy az akksi 1 évnél hosszabb élettartamát szavatolja...

A telefonom erősebb mint a laptopom.. mi lesz itt tíz év múlva?!?! Mikor a galaxy nexus volt a legerősebb mobil, nem gondoltam volna hogy ennyire gyors lesz a fejlődés! :D (Iphone Xs)

(#8) Somatom


Somatom
veterán

Vajon milyen töltőfeszültséggel? 12 Volton a 120 Watthoz 10 Amper kell. Azt hogy viszi át az USB-C érintkezőin?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#9) Sys85 válasza Somatom (#8) üzenetére


Sys85
veterán

Ez is úgy fog 120Wattal tölteni ahogy a Mi 10 Ultra.
Elméleti síkon...
A legtöbb teszt szerint 80W-nál nem nagyon megy feljebb.
Nem mintha ez egy vánszorgó csiga tempója lenne,24 perc körül így is tele a 4500mAh.
Mondjuk a melegedés kérdéses,mert a Mi10 Ultrában 2 akku van,ezeket párhuzamosan tölti,de így is a csúcs hőmérséklet eléri a 43,8fokot,még ha nem is sokáig van ezen a szinten.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#10) BabMester


BabMester
senior tag

Az emberek úgysem tartják meg csak 1-2, max 3 évig a telefonjaikat és annyit bőven kibír az akku ezzel a töltéssel is. A használt piacon meg úgysincs ára ezeknek a kínai vackoknak, úgyhogy az userek csak jól karnak vele.

(#11) Somatom válasza Sys85 (#9) üzenetére


Somatom
veterán

Valami olyasmit tudok elképzelni, hogy sorba köti a két akkut és így talán eléri a 24 Voltos töltőfeszültséget. Akkor 5A. De, még az is sok.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#12) MaCS_70 válasza Somatom (#11) üzenetére


MaCS_70
félisten

Máshogyan nem is nagyon mehet, mivel a LiX cellák töltőfeszültsége kőbe vésetten maximált -- még ha feszegetik is a határt a tartósság rovására, balesetet kockáztatva.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#13) Zitta válasza jacis (#3) üzenetére


Zitta
őstag

Egyértelműen ez lesz... Nem is értem miért erőltetik ezt a gyorsabbnál is gyorsabb töltögetést!(?) Vicc :(

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#14) szaszimi válasza Zitta (#13) üzenetére


szaszimi
tag

jobb lenne siman fizikailag nagyobb akkut belerakni, amig nem jon el az uj technologia. jobban orulnek 5500-6000mah koruli atlagnak, mint a mostani 3500-4500-nak

(#15) Luck Dragon válasza Sys85 (#9) üzenetére

Szegény akkumulátorok , majd egy-két év múlva meg konkrétan kuka . Persze ilyenkor a legtöbb felhasználó már úgy is cseréli a készülékét.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.