Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) józsi9995


józsi9995
tag

semmi új, next please.

(#2) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Biztosan hülye kérdés, de már a régi 3 hőcsöves hűtésnél is maximum a középső érintkezett a maggal, a kettő sokszor túl messze van. Erre nem találtak ki már valamit? Pl egy hőcső megy középen, de az vastagabb.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#3) Televan74 válasza Sanchez638 (#2) üzenetére


Televan74
nagyúr

Dehogy nem. Öt hőcső szorosan egymás mellett,picit több pénzért. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4) Zozzz2000


Zozzz2000
tag

Tényleg, Miért nem elég egy hőcső? De az maximális méretű?

(#5) tailor74


tailor74
őstag

Ha volna, ha se... kb ennyi ez a 4 hűtő.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#6) Gaben01 válasza Zozzz2000 (#4) üzenetére


Gaben01
őstag

Volt rá példa: [link], annó nekem is volt egy Coolink Bat és rohadt jó hűtő volt. Valamiért mégse lett hosszú életű a koncepció.

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#7) Segal válasza Zozzz2000 (#4) üzenetére


Segal
veterán

Mert a marketing anyagba jobban mutat az 5 mint az 1.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#8) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ezt a dizájnt már vagy 10 éve látjuk folyamatosan, mi ebben az új? Azt leszámítva hogy néha más lyuktávolságú lefogató kell hozzá.

(#9) zolee5016


zolee5016
őstag

GeminII és V10
Ezeket nem übereli egy sem
Ez a Maker koncepció nekem tetszik de jó húzós az ára

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#10) Tomassy00


Tomassy00
senior tag

Ventik megint űber gagyik :C

(#11) donpeal01


donpeal01
csendes tag

Ennek van értelme? Ha már edzett üveg oldallap és világító giccsparádé, akkor vízhűtés.

(#12) Ispy válasza Dr. Akula (#8) üzenetére


Ispy
veterán

Szépen világít, nem látod? :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#13) #16939776


#16939776
törölt tag

A ventilátoraik még mindig két pálcás kategória? Most hogy RGB-t világít bekerült a három pálcás sorba, de ugyan úgy érthetetlen a mögöttük álló koncepció, hogy mi volt a pontos cél, amikor megtervezték ezeket?!

A bordák hibátlanul működnek, megfelelően kiválasztott légkavaróval, ezért nem tudok haragudni rájuk, csak nem értem..

[ Szerkesztve ]

(#14) Dr. Akula válasza Ispy (#12) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ja tényleg, olyat még egy konkurrenciánál se láttam. :D

(#15) #65675776 válasza Zozzz2000 (#4) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mert ha az az egy megsérül, akkor bizony a hűtő elveszíti a kapacitásának a 99%-át. Megbízhatóság szempontjából nem előnyös. Még egy 5 hőcsöves hűtő hatékonysága is nagyon durván csökken akár csak egy cső kiesésével is (>30%-kal).

A másik megoldás a vaporchamber használata a procival érintkező felületen. Tán pont a CM-nek voltak ilyen coolerei. Nem voltak éppen sikeresek.

[ Szerkesztve ]

(#16) Silentfrog válasza #65675776 (#15) üzenetére


Silentfrog
veterán

Volt valaha valakinek olyan hogy megsérüljön a hőcső a hűtőjében? Egy időben bontott hőcsövekkel szórakoztam hajligattam próbáltam különböző formára hajlítani. Egy sem sérült meg, pedig kapott mindent amit egy hűtő sosem fog. :D

(#17) #65675776 válasza Silentfrog (#16) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nálam már három ilyen cooler is járt.

(#18) Silentfrog válasza #65675776 (#17) üzenetére


Silentfrog
veterán

Nem hittem volna hogy el lehet rontani egy hőcsövet! Akkor tévedtem! :DDD

(#19) Ispy válasza Silentfrog (#18) üzenetére


Ispy
veterán

Ismerek olyan embereket, akik egy vasgolyót is képesek elrontani. ;]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#20) #65675776 válasza Silentfrog (#18) üzenetére


#65675776
törölt tag

A végén a forrasztás pl eléggé sérülékeny. Ebből a szempontból jó volt a Scyhte szokása a lezárócsavarral. Ezen kívül semmi értelme nem volt.

(#21) Silentfrog válasza #65675776 (#20) üzenetére


Silentfrog
veterán

Pont egy ninja mini van a processzoron és le kellett venni a csavarokat mert azok pont nem fértek el a táptól. Szépen le vannak forrasztva a hőcsövek végei.

(#22) #65675776 válasza Silentfrog (#21) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nyilvánvaló, hogy le van forrasztva alatta. A lezáróanyák csak és kizárólag design célt szolgáltak mindig is, mellékesen a cső végén a forrasztást is védik. Ismerősömnek sikerült leejtenie egy Hyper 212-t, pont a csövek végére. Instant kuka lett a hűtő, két cső végén is megsérült a forrasztás.

[ Szerkesztve ]

(#23) Lacok


Lacok
őstag

Alacsony profilú meg minek úgy sincs rá igény. :W

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.