Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dikan


dikan
tag

Eddig mindig fekete vagy fehér telefonom volt, de az a vörös szín most tényleg nagyon vagány lehet.

Mate20, S10, 🍏XR, mi9SE, 1+7

(#2) adlersson


adlersson
aktív tag

Érdekes, hogy ekkora hangsúlyt fektetnek a kinézetre. Tapasztalataim szerint nemcsak Kínában, hanem kb. mindenhol a környéken az az első dolga mindenkinek, hogy tokot vesz.

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#3) Matada2.3 válasza adlersson (#2) üzenetére


Matada2.3
veterán

Én meg gegyre több embertől hallom, hogy inkább vigyáz a telefonra kicsit jobban, de ne keljen rá otromba tokot venni.

Várom már nagyon az OP5-öt, eddig nagyon ígéretesen hangzik.

Finn the human

(#4) patoga


patoga
tag

A verziószám: 4.1.3.
A 4.1.4-et csak India kapta.

(#5) Voloka válasza Matada2.3 (#3) üzenetére


Voloka
tag

Pontosan! magam is ezt teszem, immár a harmadik telómmal!
Csak arra kell vigyázni, mindig ugyanabban a zsebben kell tartani, s abban a zsebben semmit nem tartani! Ennyit.
Egy minőségi telefon, nem kopik.

(#6) Bone123 válasza patoga (#4) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Ez így jogos, de mindig vannak regionális eltérések. Hivatalosan ma a 3.1.4 a legfrissebb elérhető OxygenOS a térképtől eltekintve, VPN-nel bárki felteheti.

(#7) Szabcsizz válasza Voloka (#5) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Ez igaz, csak sajnos a kamera reszenel uveg van vizszintesen, igy mar asztalra teve is karcolodhat. :( Termeszetesen most a sajat keszulekemre gondolok.

(#8) mjani1172 válasza Matada2.3 (#3) üzenetére


mjani1172
addikt

Ez attól függ milyen életet élsz. Ha nem irodista vagy akkor kell a tok.

(#9) PowerBuldog válasza Bone123 (#6) üzenetére


PowerBuldog
veterán

4.1.4. , konzisztensen el van rontva az egész cikkben

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#10) Taci válasza dikan (#1) üzenetére


Taci
addikt

Nagyjából ez az árnyalat lehet (ha jól látom a Twitteres kis csíkon).

(#11) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Csak ne kerüljön ilyen 600 euróba.. :U
Remélem az 500-at nem lépi túl

(#12) Obyboy


Obyboy
addikt

Ha a típus azonosítónál szerencsétlen szám a 4-es akkor a lehetséges színvariációk számánál már nem az? :F Még egy hófehéret mellé tehettek volna. A második színvariációra kíváncsi leszek hogy fog kinézni a telefonon.

[ Szerkesztve ]

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#13) macii97 válasza Bone123 (#6) üzenetére


macii97
senior tag

4.1.4 inkább :K

(#14) Bone123 válasza PowerBuldog (#9) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Jaa, értem. Valóban, korrigálom. :R

Nálam is 4-essel kezdődik amúgy a verzió. :)

[ Szerkesztve ]

(#15) papi77 válasza DeathAdder (#11) üzenetére


papi77
addikt

Igen az jó lenne!
De gondolom ez már forintban a 150 ezret el fogja érni.

Az első: NOKIA 1611

(#16) haxiboy válasza adlersson (#2) üzenetére


haxiboy
veterán

Hát, erről a tokozásról annyit, ha nem S6-om lenne hanem valami fém hátlapos vadállat (Pl Oneplus 4 mint barátnőmnek) tuti nem tartanám tokban. Fontolgatom egyébként hogy kiveszem már annyit nem rontok az értékén a telefonnak, 1 év múlva amúgy is tervezem a cserét.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#17) Taci válasza haxiboy (#16) üzenetére


Taci
addikt

Megmutatod nekünk azt a Oneplus 4-et, kérlek? :DDD

(#18) haxiboy válasza Taci (#17) üzenetére


haxiboy
veterán

Ah tök hülye vagyok Oneplus 3-ról beszélek, most keltem, mondom az egyel ezelőtti változat...az a 4...pedig még le is zajlott a fejemben hogy az kimaradt, leírni már nem sikerült :DDD

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#19) Obyboy válasza Taci (#17) üzenetére


Obyboy
addikt

Engem is kíváncsivá tett. ;)

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#20) JMC válasza mjani1172 (#8) üzenetére


JMC
tag

Én nem vagyok irodista, de évek óta nem használok tokot, sőt az utolsó két telefonomon már fólia sem volt egyáltalán. Magamnak veszem a telefont, nem a következő tulajdonosának, nem fogom egy randa tokban elbújtatni (igen tudom, a szépség szubjektív, de részemről azért a legszebb tok is olyan, mint az óvszer: senki sem vonja kétségbe hasznosságát, de szépnek még senki sem gondolta (ráadásul mégiscsak élvezetesebb nélküle)) csak azért, hogy 5-10 ezer forinttal többet kapjak majd érte másfél két év múlva. Ennek ellenére mikrokarcoktól eltekintve nem szoktak sérülni.

Egy vékonyabb tok az égvilágon semmit nem ér (max a karcok ellen), ami a leeséstől is véd valamilyen szinten az meg olyan mértékben növeli a méretet, hogy egy átlag 5-5,5 collos telefonhoz már tablettartó kell a kocsiba, az meg kitakarja a forgalom felét.

(#21) Ganzer válasza JMC (#20) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Jogos. Famegmunkálással foglalkozok, oda mindig veszek az aktuális telóhoz egy zipzáras tokot aztán ennyi. De legalább ha előveszem belőle akkor teljes szépségében akarom használni a mobilomat.

[ Szerkesztve ]

(#22) DeathAdder válasza JMC (#20) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mélységesen egyetértek :K
Ez olyan mint az üléshuzat.. megóvom a következő gazdinak hogy az jól szétb@ssza.. :D
vagy a bezacskózott távirányító..

[ Szerkesztve ]

(#23) tommygunn84


tommygunn84
csendes tag

Amúgy mi a gond például a Oneplus gyári tokjaival? Igaz nem egy bumper case de karcoktól megvéd és szerintem még jól is néz ki. Nekem Carbon van a 3-ason es nem gondolnám hogy ront a kinézetén

(#24) pusszycat válasza DeathAdder (#22) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Egy ismerősöm bezacskózta a távirányítóját persze befülledt és minden gomb lekopott. Én tok párti vagyok, igaz amióta van rajta nem ejtem el,mármint a telót. (nem csúszik az is igaz,mármint a tok)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#25) Matada2.3 válasza mjani1172 (#8) üzenetére


Matada2.3
veterán

Vagy alapból veszel tokot és csak akkor teszed rá, ha tudod, hogy olyan helyre mész, olyat csinálsz ahol nem árt.

Finn the human

(#26) DeathAdder válasza pusszycat (#24) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én amikor vettem a plazma tv-t (használtan lehetett már csak), be volt zacsizva a távirányító, illetve a tv talpa és káváin is fólia volt. Mintha újat vettem volna, élmény volt "kicsomagolni" :)

Egyébként tokot én is használtam télen OP3-on, de csupán ergonómiai szempontból. Annyira rossz volt ahogy lecsapódott a pára rajta hidegben és tiszta víz volt, nyáron meg izzadt tenyérrel sem lehet jó buli azt a csúszós vékony fémet fogdosni.

Hamár itt tartunk a fém telefonért ebből kifolyólag abszolút nem vagyok oda :N

[ Szerkesztve ]

(#27) tixem


tixem
addikt

Tőlem lehet ufolibafos zöld is, csak ne üljenek fel erre az idétlen fényescsillogós üveghátlap vonatra, irtó gagyi.

Ha megtartják a fémet akkor a fekete szerintem megint exkluzív lesz először. Szívesen látnék valami Galaxy s6-ra hajazó zöld vagy kék színt. Folyamat ez az arany,szürke, fekete, néha piros. Uncsi :)

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#28) .DLL válasza dikan (#1) üzenetére


.DLL
veterán

Azt szeretném már olvasni egyszer végre, hogy "4 színbla bla és két méretben érkezik bla bla"
egy 5-5,1" körüli; és egy 5,5-5,6" körüli méret-kategóriában száll versenybe a vásárlók kegyeiért. Amíg marad csak a tepsi méret kizárólagosan, addig mindig egy nagy sóhajjal lapozok tovább ezekről.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#29) PowerBuldog válasza .DLL (#28) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Eleinte féltem én is az 5,5"-tól az SGS4 után. De ma már játék telefonnak érzem.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#30) .DLL válasza PowerBuldog (#29) üzenetére


.DLL
veterán

Nekem fizikailag nem túl nagy a kezem, ezen nem lehet változtatni, ill. sokaktól olvastam különböző telefonok alatti topikokban, hogy vagy 5,5" használnak X ideje, de nem tudják megszokni, vagy el is adták és kerestek kisebbet. Nekem a 4,7-es Redmi 2 Pro volt az ideális az 5"-os Mi 4C-n már érzem, hogy ez határa a kényelemnek. Mi 5-öt is fogdostam egy ideig, a keskenyebb kávái miatt az is kellemes volt az 5,15"-os kijelző mellett is, tehát a házon picit lehet faragni, de soknaknak ez a max. és kész.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#31) adlersson válasza Matada2.3 (#3) üzenetére


adlersson
aktív tag

"Én meg gegyre több embertől hallom..." - Mint említettem, nem Magyarországra vagy Európára, hanem ezen készülékek hazai piacának felhasználóira gondoltam. Az otromba tok is elég relatív, bár tény, hogy Mo.-n nincs akkora "kultúrája" ennek.

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#32) kromatika


kromatika
veterán

A vörös igen jól néz ki. :K

(#33) davidsone


davidsone
addikt

a 2. nagyon vagány :DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#34) shiftac


shiftac
aktív tag

Vörösben elég jól mutathat, így hirtelen a Nexus 5 jutott az eszembe.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#35) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Egy fémes ezüst elfért volna még a palettán.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.