Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) H2o-pok válasza sniper112 (#200) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Aha látom.

(#202) Viktor0610 válasza sniper112 (#200) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

32-41 napot ír a DHL-re. ;)
A képen meg egy-másfél hetet. 🤔
Ki érti ezt?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#203) H2o-pok válasza Viktor0610 (#202) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Megkérdeztem akkor ez hogy is van... Eu s e tényeg, hány nap, stb..
Mert 300$ a 64 es ért meg is rendelném.

(#204) stark100


stark100
csendes tag

Nem csak ennél a telefonomnál, a régebbieknél is előjön az a hiba, vagy rossz beállítás, hogy nem kapok értesítéseket viber, gmail stbről. Csak ha feloldom a képernyőt. Sokszor akkor jön minden egyszerre. Van erre valami tuti beállítás, vagy éljek vele? Értesítéseknél minden be van kapcsolva.

(#205) sniper112 válasza H2o-pok (#203) üzenetére


sniper112
aktív tag

KÍNA bol jön csak eps amiért fizetni kell az oldal szerint 9000ft ot, én is csak ajánlottam , nyilván jóbb lenne a spanyol de ott most nincsen raktáron.

(#206) H2o-pok válasza sniper112 (#205) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Ja. A 28$ szállitás. Kb. 9ezer. Az ok,csak az a kérdés hogy eu s lesz vagy sem? Store képek alapján az, (kina-francia és onnan dhl) de ha nem akkor ez vám lesz, ami jó sok + lóvé.

[ Szerkesztve ]

(#207) Graphics válasza H2o-pok (#206) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Csak számomra egyértelmű, hogy erre már nem jön semmi extra költség?

De ez már amúgy is a külföldi rendeléses topic témája

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#209) sniper112 válasza H2o-pok (#206) üzenetére


sniper112
aktív tag

Kina ups ->Fr be viszik levámolják és úgy jön DHL tovább majd itthon valamelyik futárral.
külföldi rendeléses topic téma.

(#210) Thor71


Thor71
tag

Hoppá :DD
https://24.hu/tech/2021/03/14/xiaomi-per-egyesult-allamok-kinai-kommunista-hadsereg-vallalat/

(#211) embe válasza Thor71 (#210) üzenetére


embe
nagyúr

Még hoppább . :DDD

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#212) RoBos


RoBos
senior tag

Na én egy ilyennel abszolút kiegyeznék...
Ez best buy lenne! :K

(#213) sniper112 válasza RoBos (#212) üzenetére


sniper112
aktív tag

ezt hol találtad ?

(#214) margithid válasza RoBos (#212) üzenetére


margithid
veterán

A poco x3 pro is jó lesz.
Én azt megvárom mindenképpen.

(#215) Luck Dragon válasza RoBos (#212) üzenetére

750G az 5G miatt lesz. Közben látom hogy az is .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#216) RoBos válasza margithid (#214) üzenetére


RoBos
senior tag

Poco X3 Pro valszeg SD860-nal jön ami még 4G-s lesz, bár ha te nem akarsz már 5G-s új telefont venni akkor az lesz a Te új "álomtelód" ;)

@sniper ez csak fikció (sajnos) :O Bár a Mi 10i 5G majdnem ilyen, csak az nem global

[ Szerkesztve ]

(#217) margithid válasza RoBos (#216) üzenetére


margithid
veterán

Van ahol 5g-t irnak.
Nincs álom telóm. 😂

(#218) H2o-pok


H2o-pok
aktív tag

Poco x3 pro ban még amoled sem lesz. Csak a "proci" lesz jobb.? Kamera 64mp?

(#219) atosan válasza RoBos (#216) üzenetére


atosan
addikt

Mi 10i 5g globál változata a Mi 10t lite 5g

Maine coon

(#220) RoBos válasza atosan (#219) üzenetére


RoBos
senior tag

Igen tudom, a főkamerát leszámítva.
Bár az lenne az igazi ha a Mi 10i 5G kijönne amoleddel global RN10 Pro 5G-ként... :K

(#221) stark100


stark100
csendes tag

Van már Nillkin tok hozzá: [link]

[ Szerkesztve ]

(#222) Jakesz


Jakesz
őstag

Iszonyat smooth ez a telefon, pedig már telepakoltam egy csomó mindennel, tehát nem lehet arra fogni, hogy csak mert még szűz a rendszer. Ennyi pénzért ez hihetetlen. Eddig csak csúcstelefonjaim voltak, de ezek után fizessen a franc 200 ezer forint felett, amikor közepkategóriában is ilyet kap az ember.

(#223) H2o-pok válasza Jakesz (#222) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Pedig ha megfigyelitek, most már ez van, ez lesz. Ok ok, fejlődik a mobil piac, de mint én is, mezei, alap felhasználónak, ez a 6/128gb, proci, 6.67 amoled, bőőőven elég. Méretben meg lassan meg fog állni 6.9" nél.

[ Szerkesztve ]

(#224) embe válasza H2o-pok (#223) üzenetére


embe
nagyúr

És mindez milyen jó lenne 6-6,2"-os méretben. :K
Jobbnál jobb telefonok vannak ebben a bazi nagy ~ 6,7" -os méretben.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#225) H2o-pok válasza embe (#224) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Ez már csak egyéni választás, mert ugye itt a 6.5 ös sima note 10.
6.5 alatt meg már szerintem 1 gyártó sem fog kiadni telót.
Nekem pl. a nagy mérete fontos szempont. A MI 11 pl. 6.8x...

(#226) Graphics válasza Jakesz (#222) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pontosan melyik ? :D

Nem követtem ki melyiket rendelte ..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#227) ggurga


ggurga
csendes tag

Sziasztok!

A goboo.com-on szeretném megvenni a redmi note 10 pro-t, de a végén a paypal bejelentkezés után nem tudok fizetni. Mikor le kéne vonnia a pénzt, nem történik semmi és a goboo oldala sem jön vissza. Többszöri próbálkozás után hívtam az erste ügyfélszolgálatát, ahol azt mondták, hogy látják a tranzakció kísérleteket, és hogy az erős ügyfél hitelesítéssel van baj, de nem náluk. A paypal bejelentkezés után a tabletemre nem jött sem sms kód, sem ujjlenyomatos azonosítást nem kért. Ha a paypal.com-ra akarok bejelentkezni, akkor ott működik az azonosítás.

Tud valaki megoldást a problémára? Találkozott ilyennel valaki?

(#228) embe válasza H2o-pok (#225) üzenetére


embe
nagyúr

Így van - de ez felhasználási szokásoktól függően, azért nagy. Én nem az 5"-os telók után sírok, mert az valóban kicsi. De nekem pl. a most használt Samu S9 méretben teljesen jó.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#229) H2o-pok válasza ggurga (#227) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Du. nekem sem ment itt a paypal. Igy rendeltem még 1 et innen, és itt ok volt.
[link]

(#230) vornia


vornia
senior tag

Ha valaki Raiffeisen mobilappot használ akkor vigyázzon.
Tegnap találtam némi rendszerfrissítést, manuális módon. Na azóta feltört rendszerre hivatkozva nem indul az a redvás app.
Más ne fusson ebbe bele. Most mehet a factory reset, és újra belakás :W

(#231) Tamas25


Tamas25
csendes tag

Sziasztok
Goboo. com tól kért valaki számlát? Többször kértem, de nem küldik. Lehez hogy azért mert belengettem, hogy elállok a vásárlástól és visszaküldöm az RN10et ha nem tudom eladni. De számla nélkül meg nem fogja senki megvenni.
Gondolom garancia érvényesítés csak számlával megy a Xiaominál, Imei alapján nem derül ki hogy honnan adták el a készüléket, nem?

(#232) Viktor0610 válasza Tamas25 (#231) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem értem, miért ragaszkodsz a számlához egy külföldi rendelésű telefon esetén.
Nem fog számítani eladáskor (persze, célszerű jelezned, hogy külföldi beszerzés), illetve az itthoni Xiaomi nem fogja javítani, akár van számla, akár nincs. A garanciát a webshop állja, nekik (a szervizpartnerüknek) kell visszaküldeni hiba esetén.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#233) sniper112 válasza Tamas25 (#231) üzenetére


sniper112
aktív tag

ez a gyorsan veszek és eladok dolog nem nagyon működik, ha el is adod akkor is neked kell foglalkoznod a garanciáztatással mert a te neveden van és neked kell vissza küldeni a goboo ra is.

[ Szerkesztve ]

(#234) Viktor0610 válasza sniper112 (#233) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem hiszem, hogy ez így működne.
Szerintem max. rendelésszámot kérnének javíttatáskor.

Samsung Galaxy A54

(#235) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

Én úgy vettem át egy sima Note 10-et egy megrendelőtől, én sem kaptam semmi papírt hozzá. Egy rendelés számot kaptam a termékről. Az esetleges garanciáztatásról semmit sem tudok én sem.

(#236) Tamas25


Tamas25
csendes tag

Már bocs, de a Xiaomi oldalt én úgy értelmezem, hogy bárhonnan lehet a készülék, ha hivatalos a forrás és a Goboo az. És a garancia worldwide, ha gondom van jelzem és háztól háziggal ingyenesen jönnek a készülékért, nyilván 2 éven belül.
Ez nemcsak a Xiaominál van így, sok márkánál így működik, pl autóknál is.
Ezért kellene a számla, mert jelenleg nem tudom igazolni, hogy hivatalos forrásból van.

https://xiaomi.hu/garancia

A gyorsan eladjuk pedig nem teljesen igaz esetemben, idősebb családtagé lett volna és nem vált be ez az Amoled és 6,5" alatti kijelző. Ez az oka..

[ Szerkesztve ]

(#237) Viktor0610 válasza Tamas25 (#236) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Értem, hogy szeretnéd érvényesíteni a garanciát a külföldről berendelt telefonodra, de 99,9%, hogy számlával sem fog menni.

Ha gondolod, kérdezz rá a magyar Xiaominál, érdekelne a válaszuk.

Samsung Galaxy A54

(#238) Tamas25 válasza Viktor0610 (#237) üzenetére


Tamas25
csendes tag

Így kellene működnie.
Nincs különbség az között, hogy megveszem itthon "bárhol", vagy megrendelem külföldről hivatalos forrásból. Még az is lehet, hogy ugyanattól a forgalmazótól van. A készülékben nincs különbség. A garancia jegy is ugyanaz, van benne magyar nyelvű írás is.

(#239) Viktor0610 válasza Tamas25 (#238) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ne csináld már!

Így kellene működnie, igen, de a Xiaominál nem így működik, ebben szinte 100% biztos vagyok.

Beszélgethetünk arról, hogyan kellene működnie (nekem is jó lenne, ha a spanyol Xiaomi raktárból rendelt Poco X3 NFC-met itthon is szervizelné garanciálisan a gyártó), de ha a magyar Xiaomi úgy döntött, hogy csak az itthoni, hivatalos beszerzésű telefonokat szervizeli garanciában, akkor így van. Pont.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#240) borix


borix
őstag

Az olyan telóknál ahol a bekapcsológombon van az ujjlenyomat olvaó, hogy oldják azt meg a szilikon tokokkal?

(#241) Viktor0610 válasza borix (#240) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kivágott a gombnál. (Nem meglepő módon. ;] )

Samsung Galaxy A54

(#242) borix válasza Viktor0610 (#241) üzenetére


borix
őstag

A legegyszerűbben van megoldva spártaian.
Arra gondoltam, hogy megoldották, hogy átvigye azon a részén, hogy nézzen ki valahogy. ;]

[ Szerkesztve ]

(#243) Jakesz válasza borix (#242) üzenetére


Jakesz
őstag

Nem néz ki rosszul így sem. Ellenben pontosabb.

(#244) embe válasza Tamas25 (#236) üzenetére


embe
nagyúr

Az nagy Samusung is csak a hivatalosan a magyar Samsung által forgalmazott készülékeket szervizeli. Ha pl. hivatalos németországi forrásból veszed sem. Lecsekkolják, ha a Samsung Magyarország hozta forgalomba, és nem szürke importos akkor foglalkoznak vele csak.

Akkor a Xiaomi miért ne csinálná?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#245) ^Andrew^ válasza Jakesz (#222) üzenetére


^Andrew^
csendes tag

Osztom! :K Eddigi legjobb telefonom. 120 hz-hoz nagyon könnyen hozzá lehet szokni. Top hardver baráti áron :)

(#246) Jakesz


Jakesz
őstag

Nem egyszer belefutok egy olyan hibába, hogyha kilépek a főképernyőre, akkor nincs egyetlen ikon sem, csak a háttér. Az alkalmazásváltó előhozása megoldja a problémat, de azért na... Másnál is előfordul ez?

(#247) Viktor0610 válasza Jakesz (#246) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Töröld a MIUI kezdőképernyő adatait, hátha segít.

(Újra be kell állítsd a kezdőképernyőket.)

Samsung Galaxy A54

(#248) Luck Dragon válasza Jakesz (#246) üzenetére

Ez úgy látom nem egyedi hiba. RN8 esetében is van ilyen.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#249) sniper112


sniper112
aktív tag

aki a goboo rol rendelt le írhatná miként és hogy ment neki a vásárlás és mikor kapta kézhez illetve mi van a dobozban.

(#250) Graphics válasza sniper112 (#249) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Telefon, többen is rendeltek, megkapták a terméket :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.