Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Szeretem a kétoldalt hajlított kijelzőket, amíg tehetem könnyen lehet hogy nem is veszek mást.

Ennek viszont nem látom értelmét. Elég zavaró lenne, ha a felső fénytörésnél lenne az óra, akkuszázalék jelzés, stb. Főleg ilyen mértékű hajlítás mellett.

(#2) jacis


jacis
nagyúr

Nagyon tetszik. Remélem több gyártó is átveszi majd.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3) atike


atike
nagyúr

Ez valami rettenet.... :U El nem tudom képzelni, hogy milyen gyakorlati haszna lehet és mellette még ronda is... Számomra legalábbis mindenképp.

(#4) EnterR


EnterR
veterán

Meglepő, hogy az Oppo volt az első. Kezdődhet a passzoló tokok gyártása is. :D

PSN ID: marquuard

(#5) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Feltalálták a spanyol viaszt?
Honor Magic 1, rémlik?

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#6) hito


hito
nagyúr

Csodálatos. Szeretném, ha belül az akkumulátoron is lenne egy kijelző. Természetesen csak olyannal állok szóba, ami ott is lekanyarodik és visszakanyarodik az USB bemenetbe és onnan folyik ki egy kijelző, ami lekanyarodik a folyás felé befelé a kijelzőbe.

Megpróbálták alapjaiban újraértelmezni/forradalmasítani a mobilgyártás. Hát most ennyi telt szegényektől. "Folyjon alul-felül is az a kijelző!" :O

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7) forgonati


forgonati
őstag

Tök jó hogy most már nem csak oldalt hanem alul-felül is torzulnak a színek. Barmok...

Keelah Se'lai!

(#8) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ezt már feltalálták, úgy hívják, hogy szappan.

A Palmolive, Sara Lee és Procter and Gamble perelni fog szerintem. :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9) synar


synar
őstag

Mi jön még ezután, a gömbkijelző? A Google Earth pl. jól nézne ki rajta. :)
Vagy ha a gömb belsejében is lenne kijelző, akár fejre is lehetne húzni VR sisakként.

[ Szerkesztve ]

(#10) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Mi értelme van ennek a lekanyarodásnak bárhol is legyen?

(#11) forgonati válasza SamiCsillag (#10) üzenetére


forgonati
őstag

Semmi. Szarok a színek a széleken, meg sérülékeny. Azonkívül szinte semmilyen normális védőüveg nincs rájuk. Nulla értelme.

Keelah Se'lai!

(#12) Szena67 válasza SamiCsillag (#10) üzenetére


Szena67
csendes tag

A lekanyarintott kijelző könnyen törik nem lehet jól védeni és sok pénzt lehet elkérni a szervizben Apple mintára. Vagy, ha nem rentábilis a javítása, akkor újat kell venni. Egyik oldalon adnak (design) a másikon elvesznek (használhatóság). Megalkották az eldobható telefont, csak az ára nem eldobható...

(#13) Teal'C válasza synar (#9) üzenetére


Teal'C
addikt

Azt hitted nem jutott senki eszébe

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#14) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Jó dolog ám kanapéban ülve markolgatni-forgatgatni ezeket a szupercuki mobilokat.
De simán elmehetnek a p.csába a fejlesztők, ha meredt, fagyos kézzel kellene fogdosni ezeket a karcsú, síkos, simulékony izéket.
Terepen, tartósan, napi hasznàlatban kalap sz.r mind. Természetesen a tervezők még véletlenül sem jártak olyan helyen ahol a normál időjárás része a hideg.
Mit ad isten, szinte minden mobil tök egyforma már, majdnem mind egy helyről érkezik és valami mindig hibázik a fejlesztésekből.

Végre szeretnék látni egy igazi skandináv mobilt. Kint, a hidegben napi használatban, fostalicska szupercuki, hű-de-trendi grafika nélkül.

Részemről ennyi. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#15) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem tetszik a többi nem számít. Ezt mondtam a barátnőmnek is. :D

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#16) Baggins86 válasza Szena67 (#12) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Azért az sok mindent elmond valakiről, akinek az az első gondolata, hogy "mer törik". Van egy érzésem hogy neked már hangosan, előre köszönnek a teló szervizekben :D

(#17) #16820480 válasza tibcsi0407 (#5) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk annál csak az üveg hajlott le, a kijelzője jóval kisebb volt az előlapnál és nem volt hajlított. Igazából elég hülyén nézett ki úgy :D

(#18) tibcsi0407 válasza #16820480 (#17) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Jó, mert akkor még a kijelzőtechnológia is más volt, nem ilyen kávamentes világot éltünk. :D

https://utdetailing.hu/

(#19) Szena67 válasza Baggins86 (#16) üzenetére


Szena67
csendes tag

Ne hagyd hogy az előítéleteid félrevezessenek. Utoljárra egy Motorola V3-al jártam szervizben, az meg ugye nem tegnap volt. Azt is szoftverfrissítés miatt. Olyat nem veszek, ami nem megbízható és nem tartós ilyen egyszerű. Azóta nagyjából az összes korábbi telefonom megvan és egy Sampon kivételével az összes működik még. Ezek szerint csak a Samponnal nyúltam mellé. Akkucsere ok, más nem ok egy telefonnál. Szóval ne menj pszichiáter pályára, mert csúnyán megbuknál :)

[ Szerkesztve ]

(#20) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Jajj de gagyi "kinai" a marketingképen a google keresőbe írt szöveg. :DD

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#21) <Lacy85> válasza forgonati (#11) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Az ég világon semmi baja a színeknek a széleken.
Sérülékeny? S7 Edge óta csak hajlított kijelzős telókat használunk. Még egy sem tört össze. Aki állandóan eldobálja, annak meg teljesen mindegy, milyen a kijelző.
Védőüveget kb. 5 éve használtam utoljára, még sincs semmi baja a kijelzőknek.
Ellenben a hajlítás miatt baromi jól néz ki a mobil.
Szóval bőven van értelme.

(#22) atike válasza <Lacy85> (#21) üzenetére


atike
nagyúr

"Ellenben a hajlítás miatt baromi jól néz ki a mobil."

Számodra (meg tuti sok mindenki más számára is, nem kérdés).

Számomra meg ronda. És tuti sok mindenki más számára is... :U

(#23) hito válasza <Lacy85> (#21) üzenetére


hito
nagyúr

Ellenben a hajlítás miatt baromi jól néz ki a mobil.
Szóval bőven van értelme.

Logikus...baromi jól néz ki => bőven van értelme :C

Nem, semmi értelme, max jól néz ki, de ez is szubjektív.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#24) Fecogame


Fecogame
veterán

Így végre nem csak az oldalán tudok véletlenül hozzáérni a kijelzőhöz, hanem már az alján és a tetején is. Csodálatos. Ja nem ;]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#25) <Lacy85> válasza hito (#23) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Mivel dizájn elemről beszélünk, így igen, teljesen logikus, hogy van értelme.
Ha valaki többet akar gondolni a hajlítás mögé, az már legyen az ő problémája. :D
Ennyi erővel egy króm felninek sincs értelme, mert annyi a haszna, hogy jól néz ki.

(#22) atike:

Nyilván ízlés kérdése.

(#26) hito válasza <Lacy85> (#25) üzenetére


hito
nagyúr

Nem kéne, hogy design elem szintjére süllyedjen ez a dolog, pontosan erről van szó. Note Edge típusú hajlítás eszméletlen hasznos, volt nekem anno, imádtam. De ezzel csak a szívás van, 0 gyakorlati haszonnal. Sőt, inkább mínusz, ugyanis vagy nem lehet rá normális védelmet találni, vagy mire megtalálod agyhímtagot kapsz és eltapsolsz 10eFt-okat a használhatatlan vackokra.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#27) mizoli válasza Teal'C (#13) üzenetére


mizoli
addikt

Jé, a főnököd :D

(#28) Teal'C válasza mizoli (#27) üzenetére


Teal'C
addikt

Már nem. :P

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#29) <Lacy85> válasza hito (#26) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Igen, anno a Note Edge féle valóban hasznos volt, de jelenleg ez van, ezt kell szeretni. Manapság már csak "jól néz ki" funkciója van.
A védelem is olyan dolog, hogy van, aki fóliázza a telót, más meg nem.
Engem nem zavar ilyen szempontból sem, mert soha nem teszek rá.

(#30) pusszycat válasza <Lacy85> (#29) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én meg dobozból kivéve,első dolgom az üvegfólia+tok. Mondjuk ártani nem árt. :)

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#31) Lincoln6echo


Lincoln6echo
tag

Szerintem nagyon menő és jövőbe mutató ez a design! :C

(#32) -Skylake-


-Skylake-
addikt

Nincs valakinek egy olyan hatterkepe mint ami a foton a telefon hattere ? Eszmeletlenul tetszik ez a hatterkep. :Y

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#33) forgonati válasza <Lacy85> (#21) üzenetére


forgonati
őstag

De, van baja a színeknek a széleken. Kékes elszíneződés a fénytörésnek köszönhetően. Ha te nem látod -> szemész...

Keelah Se'lai!

(#34) icp1970


icp1970
senior tag

Semmi értelme a négy oldali le kanyarodásnak szerintem.

(#35) pusszycat válasza icp1970 (#34) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A csajokat se az eszük miatt szeressük. A kinézet visz mindent.

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#36) bear_ válasza Teal'C (#13) üzenetére


bear_
aktív tag

Jaffa, kree! ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.