Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) judas13 válasza NemMo (#50) üzenetére


judas13
addikt

Mondjuk egy ca 4 hónapos aksinak amúgy is illik még 100%-nak lennie.
De amúgy tényleg reggel lekapja az ember és annyi :)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#52) Gaben92 válasza bul07 (#46) üzenetére


Gaben92
őstag

Azért a 4G-t hoztam példának mert a 11-et nem tudták ugye 5G-n tesztelni és emiatt a 4G teszten jön ki jobban, hogy az A14+egyebek alacsonyabb fogyasztása tudja-e kompenzálni a kisebb akkut. Szerintem szoftveresen fog javulni még sokat de majd meglátjuk.

Magyarországon nem tudom mi a helyzet az 5G hálóval de ahogy nézem a lefedettségi térképet nekem még talán lakásban is kellene, hogy legyen (pedig külvárosban élek) és folyamatosan fejlesztik a hálót. Ennek ellenére egy darabig biztosan maradok 4G-n szimplán amiatt mert viszonylag drágák az 5G csomagok és nem igazán látom szükségét még most.

Viszonyításképp a 150Mbit/s-ig engedélyezett 4G nekem most 20€/hó (korlátlan hívás, sms és internet egész Észak-Európában és a balti államokban), ha fel akarnék menni 5G 300Mbit/s-ig az már 32€. (600Mbit/s 36€, 1Gbit/s pedig 50€).

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#53) zsoltiz válasza Mr.Silkó (#45) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Nekem is nagyon jól teljesít a 11 pro. Tegnapelőtt csináltam ezt a screenshotot:
https://i.imgur.com/SNclWHb.png

Reggel kb 6:30-tól este 11-ig belement majd 5 óra SOT és 46% maradt benne. Általában így (40-50%) teszem le este, persze a SOT van amikor kevesebb, használat függő. Ezzel szerintem nincs baj, de azzal nem értek egyet, hogy csökkentik az aksi méretet. Ha takarékosabb az új SoC, akkor is maradhatna az aksi méret, legfeljebb kibír majd 2 napot.

[ Szerkesztve ]

(#54) joey04 válasza Gerybut (#39) üzenetére


joey04
titán

Komolyan nem gondoltam, hogy még vannak ilyen userek!

máshogy el sem tudnám képzelni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#55) 2ofthem válasza NemMo (#50) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Én is, 2 éves P30 Pro, semmit nem csökkent az akksi kapacitás.

(#56) janeszgol válasza zsoltiz (#49) üzenetére


janeszgol
félisten

Én is így szoktam. Este ráteszem a töltőre (kábel), reggel meg leveszem. Ennyi. Mindegyik telóm így töltöm. (1A-nél nagyobb áramerősséggel viszont sosem töltöm. Néhány finnyás telóval találkoztam csak, melyek nem ettek akármilyen töltőről.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#57) janeszgol válasza 2ofthem (#55) üzenetére


janeszgol
félisten

Bizony. Ez a 10 perc alatt belemegy 40% nem okés. Még az is lehet, hogy gyorsabban merül a telefon, gyorsabban is degradálódik az akku.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#58) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Látom fejlődünk csak a rossza irányba. Ettől már tényleg csak egy apró lépésre van az amikor DLC-ként kell megvenni az aksit a telefonhoz. Kíváncsian várom, hogy a mini, vagy sima fog-e bírni 25 percet játék közben.

(#59) catroot válasza zsoltiz (#53) üzenetére


catroot
veterán

Az árfolyam widget melletti appnak mi a neve? :B

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#60) #26097408 válasza catroot (#59) üzenetére


#26097408
törölt tag

Az engem is érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#61) MarciKING24


MarciKING24
tag

Esetleg az almásoknak van még fejtörés töltős kérdésekben :D mit mikor hogy kell tölteni, fontos ám :D mikorra töltsön fel mert felrakja éjszakára töltőre :D
Én meg felrakom töltőre a nap bármely szakában és 50p alatt tele van a 4500mah akksim :)) (Op8Pro)

Straight outta Compton

(#62) daniel909


daniel909
addikt

Már kijöttek a külföldi tesztek. Teljesen oke az akkumulátor. Jobban van optimalizalva az ios és 5nm a chipset.
egy napot vastagon bír a tesztelők szerint. A 11 -Ben se volt sokkal nagyobb telep és már ott se volt gond az uzemido. Megtévesztőek ezek az adatok.

egyebkent androidot is ki lehet nyírni egy nap alatt simán 5000-es akkuval. Aki power user annak kell így is úgy is tölteni.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#63) evo87


evo87
őstag

Én a MINI-re pályázok Xs után, kérdés, hogy a ~2300 mah mire lesz elég... bár a kisebb kijelző és a takarékosabb technika miatt talán hasonlóra...

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#64) zsoltiz válasza MarciKING24 (#61) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

"Esetleg az almásoknak van még fejtörés töltős kérdésekben"
Te kezdtél ezen kötekedni. Nekem nincs kérdés.

"Én meg felrakom töltőre a nap bármely szakában és 50p alatt tele van a 4500mah akksim (Op8Pro)"

Ügyes vagy, biztos mindig a zsbedben van a dash charge töltőfej :D
FYI: én is tölthetem nap közben, ha kell, van töltőm az irodában ,kocsiban, meg otthon is. De nagyon ritka ,hogy nap közben töltenem kéne, ha reggel 100%-on indulok neki a napnak. És ez így volt az OP-mal is, meg a xiaomimmal is, meg a többivel is. Hiába volt az utóbbi 3 telefonom gyorstöltős, kb egy kezem meg tudom számolni, hogy hányszor használtam ki a napközbeni gyorstöltés lehetőséget.

(#65) MarciKING24 válasza zsoltiz (#64) üzenetére


MarciKING24
tag

Abszolút nem kötekedésnek szántam sajnálom ha magadra vetted. Játékosan odaszúrtam, hogy ezen már csak az almások gondolkodnak hogy mikor töltsem és hogyan :)) nekem is volt almám nem egy, tudom miről beszélek :)
Hát ha neked kibir 1napot akkor sokat nem megy én azokra gondoltam akik használják is. Nálam nem bír ki, esetleg nagyon lemerülve nap végére, van is 3warp meg dash chargerem :K ennyi, nem kell többet belelátni min ami, de tényleg vicc iPhone töltése meghogy ezen valaki gondolkodik hogy kell tölteni és mikor... Ezen egy rendes droid már rég túl van, ilyet elmélkedéseket nem nagyon latsz rendes telefon csoportokban :D :))

Straight outta Compton

(#66) #26097408 válasza catroot (#59) üzenetére


#26097408
törölt tag

Megvan: [link]

(#67) zsoltiz válasza #26097408 (#66) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Igen azaz! Battery Grapher.

(#68) zsoltiz válasza MarciKING24 (#65) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Bocs, lehet én reagáltam túl.

"Hát ha neked kibir 1napot akkor sokat nem megy"

Ott van a screenshotom, hogy mennyit megy. Amikor reggel 6-tól esete 11-ig 5 óra SoT megvan és így is 40-50%-on teszem töltőre, az mire nem elég? :)

"de tényleg vicc iPhone töltése meghogy ezen valaki gondolkodik hogy kell tölteni és mikor."

Nem kell ezen gondolkozni, ezt csak te látod bele. Megszokásból éjjel töltöm -optimalizált töltéssel, ezt már az OP is lemásolta, csak szólok-, amúgy nincs szükség különösebb gondolkozásra, általában napközben fel sem merül a töltés igénye.

[ Szerkesztve ]

(#69) Mr.Silkó válasza zsoltiz (#53) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Teljesen rendben van ez az aksiidő. :K

(#70) catroot


catroot
veterán

Köszi nektek! :)

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#71) <Lacy85> válasza zsoltiz (#53) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Én is meglepődtem a Pro Max üzemidején. 24 óra alatt szokott 50-60 százalékra merülni 4-5 óra SoT, meg rengeteg telefonálás + zenehallgatás mellett.

(#72) joey04 válasza MarciKING24 (#65) üzenetére


joey04
titán

félreérted. ezen nem kell gondolkodni. a napot simán bírja, este meg megy töltőre. ez inkább éppen "nemtörődömség".

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#73) <Lacy85> válasza MarciKING24 (#65) üzenetére


<Lacy85>
addikt

"Játékosan odaszúrtam, hogy ezen már csak az almások gondolkodnak hogy mikor töltsem és hogyan"

Ezen már szerintem itt sem kell gondolkodni. P30 Pro, Samu Note9, iPhone 11 Pro Max is van itthon.
Mindegyik röhögve kibírja a napot. P30 Pro, iPhone üzemideje kb. azonos, a samu gyengébb egy "kicsit", de az sem merült még le soha napközben.
Szóval játékosan el lehet felejteni az elméletedet. :D

(#74) d@vee válasza NemMo (#50) üzenetére


d@vee
őstag

Mert kiírja hogy 100%, az tényleg annyi is :U Mindenki tudja hogy az apple nem veszi hülyére a felhasználóit ;]
Mit is beszélek :DDD Nincs töltő, mini akksi amit minden nap töltesz, volt hír anno szoftveres lassításokról is ugye, jóféle pénzen eladott kiegeszítők amit kiszedett a dobozból környezetkímélés néven, képesek még kiadni 64 gigásat, stb...
De minek tépem a billentyűt, bólogatva tapsoljátok őket.

Ja

(#75) #26097408 válasza d@vee (#74) üzenetére


#26097408
törölt tag

Abban egyetertek, hogy tobb honap utan a 100%-os akkuallapot az nem kicsit furcsa. Romlania kell akar hogy hasznalod meg akkor is ha csak ott all a polcon. Azzal is egyetertek hogy lassitott az Apple meg voltak furcsa huzasai a multban meg hogy az anyjukat is eladnak annyira penzehes ceg.
De abban nem ertek egyet, hogy ezert tapsolnak az emberek. Engem szemely szerint kifejezetten duhitenek az Apple huzasai megis iPhone-t hasznalok mert sokkal kevesebb kompromisszumot kell kotnom, mint barmelyik Androidos telefonon igy elnezem a hulyesegeit az Apple-nek. Tenni sokat nem lehet az Apple uzletpolitikaja ellen sajnos.

(#76) k-adi válasza #26097408 (#75) üzenetére


k-adi
nagyúr

""De abban nem ertek egyet, hogy ezert tapsolnak az emberek." >>>>>>> "Engem szemely szerint kifejezetten duhitenek az Apple huzasai megis iPhone-t hasznalok"

"Tenni sokat nem lehet az Apple uzletpolitikaja ellen sajnos."

dehogynem.
nem veszed meg. :F :DD

(#77) 7Heads Drago válasza k-adi (#76) üzenetére


7Heads Drago
veterán

És akkor mit használsz? A másik telo gyártó cég miben különb? Ott is a profit az első, nem a user.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#78) #26097408 válasza k-adi (#76) üzenetére


#26097408
törölt tag

Le is irtam miert hasznalok iPhone-t. Kevesebb kompromisszum. Ugy latszik nem jott at neked.
Ne vegyuk meg ennyit kene csak tenni? Es akkor hasznaljak androidot ahol:
A szoftver frissitest vagy megkapod idoben vagy hetek/honapok, akar egy ev utan.
Vagy kapsz biztonsagi frissitest vagy sem.
Max. 3 evig kapsz frissitest
Duplikalt appok vannak (Samsung) vagy tele van elore telepitett appokkal
Elofurdul, hogy reklam csak ugy random felbukkan (Xiaomi meg a tarsaik)
Legalabb 8 giga ram kell, hogy fussanak az appok normalisan a hatterben
Rosszabb az online biztonsag
Az erteket gyorsabban vesziti az adott telefon
A backup koszoni viszonyban sincs az Apple fele megoldassal
Esatobbi.

De gondolom te is tudsz hasonlo listaval jonni. Ez az android vs. apple. En az utobbi mellett dontottem hosszu evek androidozasa utan. Ez szemelyes velemeny ami masnal lehet pont az ellentete.

(#79) -Faceless- válasza #26097408 (#78) üzenetére


-Faceless-
őstag

Nekem két telefonom van, egy Mate 20, és egy régi iPhone SE. Az android a fejlesztős saját telefon, a szifon a melós. Egyszerűen nem tudja az ember amíg nincs két telefonod ugyan arra beállítva. Azt hiszed évekig, hogy milyen jó a droid meg semmi baj nincs vele, de ugyan arra az email címre van a két teló állítva, és a 3 éves SE azonnal jelez abban a másodpercben ahogy kapok email-t, üzenetet akármit amíg bármilyen droidot használtam mellette pár másodperctől kezdve akár fél napot is késik az értesítés.

Az Apple nem szimpatikus, a hardver sem tetszik, de amikor az embernek dolga van, akkor ne nekem kelljen már alkalmazkodni az eszközömhöz. Egyszerűen ennyit számít az, hogy 2300 féle eszköz helyett 10-re kell optimalizálni a fejlesztőknek. Nem is hiszem, hogy az Apple érdeme ez az egész egyszerűen csak kevesebb eszközre jobb appokat tudnak írni az emberek.

Mindenkinek maga dolga mit szeret, és mindenki szereti validálni/védeni a költekezéseit. Ebből születnek a fanboyok, és a fórumon felkavarodó értelmetlen viták. A nap végén mindenki a maga pénzét költi el arra ami neki tetszik, és tök fölösleges másnak megmondani mit csináljon, mert az az ő pénze és arra költi amire ő akarja, és ami neki tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#80) <Lacy85> válasza k-adi (#76) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Hát nem tudom. Hosszú évekig csak android telóim voltak. Azok is flagship-ek, nem 30 ezres hulladékok. Aztán idén úgy voltam, hogy vegyünk egy iPhone-t. A samu kazánt árul, a Huawei ki van herélve, Xiaomi-val meg kínlódjon, akinek erre van igénye. A többi gyártó meg felejtős nálam.
Durván 1 hét után az lett a konklúzió, hogy soha többet android. MacBook mellé meg főleg...

(#81) ati15


ati15
csendes tag

Hali szerintem ahhoz képest hogy kisebb az akksi és mindenki sír nem rossz hogy az i12 bőven többet bír mint az i11, a i11pro viszont többet mint az i12pro , szóval szerintem még i11ről is megéri egy i12 , oled, jobb akksi , időtálóbb :) [Youtube Akksi teszt I12,I12 PRO]

(#82) MarciKING24 válasza <Lacy85> (#73) üzenetére


MarciKING24
tag

Mégegyszer mondom olyannak szántam a kommentem akik használják is a telefonjukat :))
Kollegáimnál 3pro max egy xs max nálam Op8Pro, sok Galaxy s10 és s20 mindannyiunk telefonja lóg a töltőn napközben :) mondjuk enyém kicsit kevesebbet :)) picit gyorsabban tölt mint azok a vackok. Tudom tudom iPhone királyság meg te vettél és sose vennél droidot én elhiszem de ez az igazság. Használd egészséggel a telefonod de attol még feélreertetted a kommentem lényegét hiszen nem az volt hogy mi mennyire bírja, hanem hogy itt olyan gyorstoltes van hogy nem kell ejszakara rarakni, meg ezen gondolkodni, jah és raknak töltőt is a dobozba :U természetesen én csóró vagyok és nem tudom megvenni az almát meg a töltőt se ;]

Straight outta Compton

(#83) joey04 válasza k-adi (#76) üzenetére


joey04
titán

és akkor használjon az ember olyan rendszert ami nem tetszik neki annyira? :F

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#84) Noukoum válasza MarciKING24 (#82) üzenetére


Noukoum
veterán

Arról nem is beszélve hogy ha elfelejted éjszaka töltőre rakni a mobilt akkor nagyon nem mindegy hogy fél óra alatt 25%-ot vagy 80%-ot töltesz bele. Vagy ha este még mész valahova és 20% alatt vagy akkor villámgyorsan 10p alatt bele kell tolni amennyit csak lehet ott se nagyon mindegy. Persze ez csak hasznos fícsőr amitől prémium lesz egy termék.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#85) joey04 válasza MarciKING24 (#82) üzenetére


joey04
titán

megsúgom, nem az a normál használat, hogy ezeket a telefonokat napközben töltőn kelljen lógatni. az extrém használat.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#86) <Lacy85> válasza MarciKING24 (#82) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ha valakinek ki sem esik egész nap a kezéből a telefon, akkor az lehet, hogy inkább már függőség, nem? :D
Amúgy rengeteget telefonálok, netezek, közösségi appokon lógok, fotózok, fotót szerkesztek, néha videót renderelek, navigálok, zenét hallgatok, stb., mégsem kell azon aggódnom, hogy jajj, le fogok merülni. Napi 5-6-7 óra SoT benne van a telóban. Vagy ezek sem számítanak használatnak? :D
Ez nem iPhone királyság. Ilyen használat mellett mindhárom felsorolt telefon röhögve kibír egy napot.
Szóval ahogy írták is, felétek van inkább extrém használat...

(#87) Schuler888 válasza d@vee (#74) üzenetére


Schuler888
senior tag

Jo hat, a felevesen 100% akksi nyilvan ordas csusztatas :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#88) Schuler888 válasza #26097408 (#78) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Le is irtam miert hasznalok iPhone-t. Kevesebb kompromisszum."
Ez vicces, pont ezert nem hasznalok applet, pedig egy ciklusra kiprobalnam ujra(3G volt) de kompromisszumok sorat kene megkotnom a mostani telom utan. (NOTE 10+ 5G)"
"Duplikalt appok vannak (Samsung)"

Hulyeseget meg ne irjunk ervkent, nincs semmifele duplikalt appom. Az hogy meg pl messengerbe, viberbe stb. 2 kulon fiokkal lehet egyszerre jelen lenni, az konkretan egy elony, igeny eseten.

"Rosszabb az online biztonsag
Az erteket gyorsabban vesziti az adott telefon
A backup koszoni viszonyban sincs az Apple fele megoldassal
Esatobbi."

A tobbretegu KNOX vedelme konkretan olyan, higy amikor kijott a BlackBerry androiddal, kb atvette sajat neven ugyanezeket a megoldasokat, nem hiaba csak samsungot illesztenek be olyan cegeknel ahol fontos a biztonsag.

S10+rol atkoltozve meg az ikonjaim es widgeteim is ugyanott voltak a kezdokepernyomon...

Ha az esatobbi is ilyen tajekozatlan erv, akkor azok is sokat erhetnek... TAJEKOZODNI! 😉😉

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#89) Noukoum válasza Schuler888 (#87) üzenetére


Noukoum
veterán

Ez semmi, rokon apple watch-a 2 évesen 100%-os aksi :D
Nyilván kamu, de kit érdekel a százalék az a lényeg hogy valójában mit tud.

(Ő átlagfelhasználó, szóval amúgy őt pont érdekli. Kivehetnék az egészet, így semmi értelme.)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#90) Schuler888 válasza Noukoum (#89) üzenetére


Schuler888
senior tag

Hat igen, sokan biraljak a _valoban_ okosorakat amiatt, hogy gyakran kell tolteni, de cserebe tenyleg komoly tudas, es ennek bovithetosege jar, es pont a kis akksik miatt a napi zuhany-fogmosas alatt vissza is tolt, amig hagyomanyos oram volt, abban sem zuhanyoztam..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#91) #26097408 válasza Schuler888 (#88) üzenetére


#26097408
törölt tag

Duplikalt appokat most soroljam fel tenyleg?
Minden Google appnak ami fent van a Samsung keszulekeken, van Samsung megfeleloje.
Google Asisstant...Bixby
Google Feed bal odlalt...Samsung fele
Chrome...Samsung fele
Google Photos...Samsung fele
Google Calendar....Samsung fele
Esatobbi.
Samsung vs Google
Knox igen az Sasmung only, de en Android egeszerol beszeltem nem iPhone vs Samsung!
Tehat vegyuk magat a sima android rendszert. IOS 14 ota az IOS jobban fokuszalt a biztonsagra, mint a legujabb android rendszer. Egyedul a custom rendszerek (Lineage, Graphene OS, Linux) biztonsagosabbak az IOS-nel.
A backuprol csak annyit, hogy volt nem egy ketto androidos telefonom es igen visszarakta az appokat ahogy emlitetted, de a custom launchert mar nekem kellett ujra beallitanom es a sok app data valami atjott valami nem de osszesegeben ujra be kellett mindbe lepnem es beallitanom ahogy voltak. Szoval ahogy irtam koszono viszonyban sincs az Android fele bakcup az IOS felehez kepest. Max ha Titanium backup-ot csinalsz. Ha jol tudom az kepes mindent lementeni de az root nelkul nem egy de majd kijavitanak akik jobban vagjak a temat.

Ennyit a tajekozatlan ervemrol.

[ Szerkesztve ]

(#92) catroot válasza Schuler888 (#90) üzenetére


catroot
veterán

Sokszor ezért sem értem azokat, akik amiatt fakadnak ki, hogy az órát este (és most nem arra gondolok, hogy egész éjjel) egy időre töltőre kell tenni.

A hagyományos órám pl. egyből leveszem, ha hazaérek és csak reggel az induláskor teszem fel.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#93) Lacok válasza mbotnd (#3) üzenetére


Lacok
őstag

Így majd megugrik az Apple power bank-ok eladása. ;]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#94) Schuler888 válasza #26097408 (#91) üzenetére


Schuler888
senior tag

Asszisztens barmilyen meglepo, kikapcsolhato, google feeddel nem is talalkoztam meg, samsung bongeszoje siman torolheto, chrome is kikapcsolhato, ennek ellenere en hasznalom mind2-t kulonbozo celokra, photos meg calendar szinten nincs fent a telefonomon, az hogy van lehetoseg letolteni a gyari samsung melle, nem is ertem hogy lehet ellenerv, de nyilvan vmit irni kellett, ennyit a tajekozatlan ervedrol :))
Az viszont igaz, hogy az alap android nem bombabiztonsagos, de az meg igazabb, hogy ez hetkoznapi felhasznaloknal nem igazan valos kockazati tenyezo, a cegek meg tudnak valasztani olyat ezen belul ami biztonsagos.

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#95) Schuler888 válasza catroot (#92) üzenetére


Schuler888
senior tag

Igen, az ejszakat is irhattam volna, mert pl hagyomanyos oraban nem aludtam, tehat ott szinten le kellett vennem es lerakni, csak azert nem irtam, mert en hasznalom az alvaskovetes elemzest, igy ejszaka is fent van :)

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#96) doooo válasza #26097408 (#91) üzenetére


doooo
veterán

Samsung mobilon még nem láttam "Google Calendar"-t... Google Feed sincs, csak Flipboard, amit egy érintés kikapcsolni ha nem tetszik. Egyébként a legtöbb ilyen duplikált app opcionálisan letölthető, nincs előtelepítve. Sok jobban is működik a Google féle megoldásoknál (legalábbis ha Samsung környezetben vannak használva). Vagy épp abszolút megférnek egymás mellett, mert elég különbözőek (Photos vs. Gallery). Szóval nem kell a dráma. Főleg mert ha van is pár megabájtnyi "duplikát" nem fogja lassítani, vagy tönkretenni a mobilokat 2020-ban... Főleg mivel vagy törölhetők, vagy tilthatók. Mindenki eldönti melyiket szeretné használni.

(#97) <Lacy85> válasza Schuler888 (#88) üzenetére


<Lacy85>
addikt

"Ez vicces, pont ezert nem hasznalok applet, pedig egy ciklusra kiprobalnam ujra(3G volt) de kompromisszumok sorat kene megkotnom a mostani telom utan."

Ez mondjuk megint felhasználástól függ. Tollat leszámítva én nem érzem, hogy kompromisszumot kellett volna kötnöm. Note9-ről váltottam iPhone-ra.
Cserébe viszont rengeteg kényelmi funkciót kaptam, ami Samunál nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#98) Schuler888 válasza <Lacy85> (#97) üzenetére


Schuler888
senior tag

Hat nalam elso kompromisszum a kulso, a lekerekitett sarkok miatt valtottam s10+rol is note10+ra a ceruza mellett, ami, igen szinten kompromisszum lenne, nameg a samsung ecosystem, az egyenre es kezre szabott kezelofelulet, a szabadsag, rengeteg app, es ez csak a felszin karcolasa..

"Cserébe viszont rengeteg kényelmi funkciót kaptam, ami Samunál nem volt."

Nah, ez viszont erdekel, mik ezek? :)

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#99) 7Heads Drago válasza catroot (#92) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nekem eszembe se jut levenni a karkötőmet. Éjszaka nem kell villanyt kapcsolnom hogy kitaláljak a szobából, illetve ha levesszük oda az alvás figyelés. Igaz nekem bő 2 hétig megy egy töltéssel.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#100) catroot válasza 7Heads Drago (#99) üzenetére


catroot
veterán

Nálam is ez megy a Watch-al, kivéve, hogy én fürdés közben töltöm.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.