Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) <Lacy85> válasza Schuler888 (#98) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Az edge kijelző, valamint a szögletes forma miatt én is húztam a számat egy kicsit. De szerencsére nagyon bejön a Pro Max kinézete, szóval ezen gyorsan túlléptem. :D

Milyen kényelmi funkciók? Amiket az Apple ökoszisztéma ad, ha több almás eszközöd is van. Az iCloud, AirDrop, telefonhívás indítás / fogadás laptopról, stb. MacBook mellett sokkal kényelmesebb iPhone-t használni.
Kamera szoftvere is jobban tetszik. A portré mód egy álom Samsung után. Meg ilyen “jelentéktelen”, de mégis tök jó dolgok. Pl. előttem van az asztalon a telefon. Alapjáraton max. hangerőre van állítva a csengőhang. Viszont ha ott van melletted a teló és felismer a FaceID, akkor leveszi a hangerőt és nem üvölt, amikor hívnak.
Meg kb. ez az első telóm, ahol normálisan működik az automata fényerő. Samunál mindig nekem kellett állítgatnom, mert vagy túl sötét volt, vagy túl világos. Itt még hozzá sem nyúltam a fényerőhöz.

(#102) Schuler888 válasza <Lacy85> (#101) üzenetére


Schuler888
senior tag

akkor megnyugodtam, hogy szamomra semmi hasznos :))
Nalam ugyanez az elony van meg ugye emlitettem a samsung eco miatt
Cshangom azt se tudom mi, valszeg a gyari over the horizon(?), amiota okosorat hasznalok(7eve) allando rezgon van
Fenyerobol meg mindig maxot hasznalok 😆

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#103) <Lacy85> válasza Schuler888 (#102) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Akkor a lényeg, hogy mindenki boldog. :D

(#104) Schuler888 válasza <Lacy85> (#103) üzenetére


Schuler888
senior tag

Boldogabb lennek ha a jelenlegi arak megallnanak :DDD vagy a kormany nagylelkuen a 27es afat telekommunikacios eszkozokre 3%ra mersekelne a jarvanyra valo tekintettel 😄

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#105) Fryskitt


Fryskitt
addikt

"a legintenzívebb felhasználók naponta eséllyel többször töltötték volna almás mobiljukat." - és van kitekerve magyar szegény nyelv.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.