Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) pete_21


pete_21
addikt

Én is nagyon sokat játszottam a Hot Porsuit 2-vel, kb egyedülálló volt a korában, nagyon jó időtöltés volt. Aztán, ahogy EarL 007 kolléga írta, az Underground 1-el tényleg elég éles stílusváltás következett, a lehetőségeit pedig a 2. rész bővítette ki, de nekem tetszett mindkét játék, jó volt a változás, és szerintem jól megcsinálták a játékot, hangolatos is lett. A Carbon se volt rossz, viszont a Most Wanted szerintem már eléggé eröltetett lett, meg valahogy úgy ki is maradt nekem. Aztán a Pro Street jött nálam, az valahogy lekötött engem, és végig is vittem, nem volt vele gondom. Utána az Undercover jött... Bár ne jött volna! Eszméletlen szar, fizika 0, realitás 0. Ahogy ti is írtátok, 300-al 120 fokos kanyart bevenni, főleg, hogy a versenytársaink még akár 350-el is sikerül... Aztán ha nekimész 300-al egy betontömbnek, lazán visszapattansz, majd vígan mehetsz tovább.
Hát én a Flatout2 és Flatout UC után kb 10 percig bírtam az NFS Undercovert. A Shift nem rossz, de nem igazán köt le, valahogy nem vágyom rá, hogy a szabadidőmet ezzel üssem el. Pedig tényleg nem rossz, de nincs meg az a vágy, mint anno a Flatout-nál.
Kiváncsian várom, hogy ebből az új részből mit hoznak ki, talán az NFS névnek vissza tudják még szerezni a régi hírnevét?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.