Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kanczy


Kanczy
veterán

Elég gagyinak néz ki, de Aaron Paul :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Újrahasznosítjuk a már játékokban használt zenéket? :D :D
Egyébként jelen esetben pont jót választottak. Ez a Muse muzsika szerintem az MW legjobb darabja. És ezzel, még nem is rossz a hangulata a trailernek. :)
Kíváncsi leszek erre.

All→M8

(#3) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért nem semmi autókat sikerült beletenni a filmbe. Az eddigi összes F&F filmben nem volt ennyi durva verda. Nem kimondottan ígéretes ez a trailer. De ha verdás film akkor inkább ezt választom mint az F&F szériát. Remélem ebben figyelembe veszik majd az alapvető fizikai törvényeket. Bár az a helikopteres rész már most sántít :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) Mikeee89


Mikeee89
senior tag

A végén amikor a fenyőfák közt mennek a veyronnal az a Hot Pursuit (3)-ot idézi. Érdekes, mindenesetre kíváncsi leszek rá.

(#5) L_ajos


L_ajos
őstag

Hulladék, ahogy a mostani számítógépes NFS részek is :(

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#6) wolfman


wolfman
veterán

Nem vagyok benne biztos, hogy egy 220kmph-val száguldó 2tonna körüli verdát meg tud tartani az a helikopter. Na mindegy, ez legyen a legnagyobb baj.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#7) mephi666 válasza .LnB (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

ha jó verdákat meg csajokat akarsz, nézz redline-t :DDD abban aztán van tényleg minden, mint a jó boltban

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) #57919488


#57919488
törölt tag

Mi ez Cobra 11? :Y :DDD

(#9) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

(#8) K_mester: :C

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) oriic válasza #57919488 (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem ott ütközésnél nem robbantak az autók. :DDD

Amúgy egy fokkal jobb a cgi, de még mindig nem izgat annyira a film. Valszeg itthon hd-ben majd jó lesz azért. :)

Live-Die-Respawn

(#11) Mikeee89 válasza wolfman (#6) üzenetére


Mikeee89
senior tag

Úgy tudom a filmben csak autóreplikákat használnak, azok lehet könnyebbek

(#12) .LnB válasza Mikeee89 (#11) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elég durva is lenne ha tucatszám törnék a Agerákat, Sesto Elementókat, és P1-eket.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) callmeakos válasza Mikeee89 (#11) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Szerintem a McLaren kikelne a hitéből, ha az amúgy is durván korlátozott P1et ilyen mód törnék darabokra :D

All→M8

(#14) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Legalább jó verdára költötte a methes pénzét. :P

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#15) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Remélem nem lesznek benne olyan jelenetek mint a FF6-ban a GTR vs. Challenger "verseny". Mert aki szereti az autókat az már ott kacaghatott, hogy ezt hogy gondolhatták komolyan :). Japán vs. USA verseny, és a Challenger tartotta a tempót, a GTR-el egy szerpentinen :D Valahol ott a 5.perctől éreztem, hogy ez nem nekem való film. Szőrszálhasogatás tudom, és csak egy film de akkor is :)

Ebbe lehet lesz Mustang vs. P1 verseny :P ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) mephi666 válasza .LnB (#15) üzenetére


mephi666
nagyúr

az a legkevesebb, mert fene tudja mi van a motorháztető alatt :DDD nekem a kedvenceim a "150nél kézifékkel fordulok 180at és beb@szom rükvercbe, majd úgy haladok tovább" jelenetek ;]

ennek ellenére szeretem a cobra11 meg f&f filmeket is... legalább látok jó kocsikat meg zúzást

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) .LnB válasza mephi666 (#16) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó kocsik nézésére nekem ott a TopGear

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Amúgymeg...

;]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#19) Chapel válasza .LnB (#17) üzenetére


Chapel
addikt

És az legalább vicces, önirónikus és nem mellesleg zseniálisan van fényképezve. :C
(Ja és angolok, mai nálam eleve garancia a jóféle humorra.)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#20) Aethel


Aethel
aktív tag

Ez cseszett jó lesz :C Igazi popcorn mozi

(#21) turit


turit
tag

ne hiteles , a nfs-ben nem törnek így a kocsik :DDD

(#22) joshua7


joshua7
veterán

Még nem döntöttem el, hogy ez gagyibb, vagy az elmúlt évek játékai.

Semper Fi

(#23) Ryder62 válasza L_ajos (#5) üzenetére


Ryder62
őstag

Hű a nevéhez.

Most komolyan egy zs kategóriás száguldós film valami bosszú hadjárat alapú történettel. Ezer + egyszer láttunk már ilyet.

(#24) Entryy


Entryy
aktív tag

A trailer alapján ezekkel a szereplőkkel már most hiteltelen az egész film. Egy india telefonközpontos, egy utcai táncos fekete meg a többiek... igazi versenyző/bűnöző arcok.

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#25) Low Noise


Low Noise
senior tag

Az előzetest elnézve nem szabad komolyabbra számítani mint a TAXI, no persze ott rendben volt ez a szint mert az vígjáték, na de ez...

(#26) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Nekem meg tetszik.
Ez eddig a legjobb grafikájú NFS. Sőt még a joystick-et sem kell buzerálni közben. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.