Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

volt főnökömnek volt ilyen autója, nem volt szerencsés darab.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2) HoaryFox válasza bambano (#1) üzenetére


HoaryFox
őstag

Én bízom benne, hogy nem lesz nyűgös :)

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#3) #81556480 válasza HoaryFox (#2) üzenetére


#81556480
törölt tag

Jó kocsik ezek. Itt fordítva van a közhely: akinek nem volt az szidja, akinek meg volt, az meg dicséri. Nem egy erőgép, de nagyon szerethető verdák. Én szerintem gyönyörű szép forma. Egyik legszebb opel.
ha lenne nagykobcentis megbízható dízelmotorja, sosem adnám el

(#4) szente


szente
addikt

Volt nekem is B Vectrám ugyan ilyen felszereltséggel (illetve nekem volt még tempomat is), nagyon szerettem. Sajnos bekrepált a turbo (diesel volt), és mennie kellett. Most éppen a C Vectra kombi tetszik.

Hullaszállító. :))

(#5) Luck Dragon

Topikunkban már gratuláltam, de még egyszer ! Szolgáljon téged sokáig.! :) Remélem egyszer már nekem is sikerülni fog. :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) zarayg


zarayg
aktív tag

Több ismerősömnek van vectra-ja, imádják, csak sajnos eszi a pénzt folyamatosan. Bár nem tudom, mennyi igaz belőle, ezt hallom tőlük :) Egyébként szép nagyon

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#7) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Köszönöm mindenkinek, reménykedek, hogy nem lesz pénztemető, szerintem ebben azért vastagon benne van a vezető is, hogy mennyire "kínozza" azt az autót, persze, vannak híresen pénztemető autók is.
Vásárlás előtt átböngésztem a Népítéleteket oda-vissza, nagy általánosságban nem néz ki olyan problémás autónak, de majd az idő ezt igazolni fogja.
Ja hát és persze az autó előélete sem kihagyandó, én 0 km-es kora óta látom, hogy mik voltak szervizelve rajta, ki lett nyomtatva a TELJES szerviztörténet, hiszen az első tulajdonos a "káendhá" volt, talán nem volt elhanyagolva.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#8) Luck Dragon válasza HoaryFox (#7) üzenetére

Szerintem nem lesz vele gond, ha a volt tulaj valós tényállásokkal szolgált a múltjával kapcsolatosan. Gondolok itt elsősorban a motor felújításra és egyéb részletekre amit a topicba megosztottál velünk.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#9) bambano válasza szente (#4) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

nekem az az egy bajom van a c kombival, hogy brutálisan nagy. nem szeretnék pótkocsis teherautóval járni, rühellem a parkolást vele...

többi hsz-re: a volt főnököm b vectrája egy pénztemető volt. nekem c van, indokolatlan költés nem jellemző. amit költeni kell rá, az jellemzően azért van, mert sokat járok útnak alig nevezhető valamin, és ott sem lépésben vele...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#10) #81556480 válasza bambano (#9) üzenetére


#81556480
törölt tag

a két kocsi között van pár év különbség. plusz jellemzően az igénytelenség miatt igénytelen gazdák veszik a b vectrát. ezért sok a lehasznált tipus belőle.

(#11) bambano válasza #81556480 (#10) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

amelyikkel nekem rossz tapasztalatom volt, az egy nagy magyar vállalat területi igazgatójának a céges autója volt. akkor vette, talán egy éves se volt összesen. az ilyenre nem jellemző, hogy szétfingották és azért rossz.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#12) szente válasza bambano (#9) üzenetére


szente
addikt

A B Vectrám is kombi volt, nem volt akkora szívás. Persze nem fèr be mindenhova... Cserèbe van egy hordozható francia ágyad. :D

(#13) haddent


haddent
addikt

Grat, szép dög, és szerintem sokáig fog hűen szolgálni. Valamiért nincs túl nagy hírneve a Villámnak itthon, se sehol, mégis, személyes tapasztalat alapján hihetetlen megbízhatóak. Bár hozzá kell tenni, mindig kiforrott darabokat hajtottunk a családban. Cserébe viszont tényleg, csodálkozva nézek, amikor mondják sokan, hogy hol marad a németek megbízhatósága a japókhoz képest

(#14) asci


asci
tag

Szép autó, egészséggel használd!

(#15) bambano válasza szente (#12) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

nekem c vectrám van, de nem kombi. nekem az is nagy. pláza parkolókban el sem fér rendesen.
vagy amikor kresz szegést sértek vele, mert eszembe sem jut, hogy autópálya felújításkor nem mehetek vele a belső sávban...

persze, nekem is voltak vicces helyzetek, mikor a női sofőr a bevásárlókocsijával nem tudott oda beparkolni, ahonnan én kijöttem, de nem ez a hétköznap...

így, hogy a csemete elköltözött, nekem elég lenne egy corsa is.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#16) haddent válasza bambano (#15) üzenetére


haddent
addikt

"vagy amikor kresz szegést sértek vele, mert eszembe sem jut, hogy autópálya felújításkor nem mehetek vele a belső sávban..."

valamiről lemaradtam? :Y

Nekem a H Astra mérete pont tetszik, gondolom akkor ne vegyek B2/C Omegát :C

(#17) szente válasza bambano (#15) üzenetére


szente
addikt

Volt B Corsa is, az nekem nagyon pici volt. Ha 5.-et váltottam, akkor rendszeresen lebokszoltam az anyósülèsen ülő tèrdèt. :)

(#18) bambano válasza haddent (#16) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

sokszor van olyan, hogy úgy végeznek felújítási munkát az autópályákon, hogy megszüntetik a leállósávot, csinálnak egy sávelhúzást. Ilyenkor a belső sávban rendszerint kétméteres szélességkorlátozás van. vagyis oda vectrával bemenni szabálytalan.

sokszor éreztem, hogy nagyon kell centizni a kocsival és kényelmetlen volt, most már tudom, hogy azért, mert keskenyebb, mint kellene.

(#17) szente "Volt B Corsa is, az nekem nagyon pici volt. Ha 5.-et váltottam, akkor rendszeresen lebokszoltam az anyósülèsen ülő tèrdèt.": ez bizonyos szempontból jogos, más szempontból meg nem. a corsa tényleg kisebb. de minek hurcolásszak magammal másfél tonna vasat, ha egyedül ülök az autóban és van nálam egy notebook? másrészt a mostani corsák nagyobbak, sokkal, mint a B.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#19) #81556480 válasza bambano (#18) üzenetére


#81556480
törölt tag

hát azért két méteres elég ritkán vna. pont ezért 2.2 vagy 2.5 hogy személyautók mind bemehessenek , csak a furgonok és nagyobbak legyenek kitiltva.

Nekem mindegy, én kamionos vagyok, szeretem a vectra méretű nagy kocsikat. 7-es bmw-t már túlzónak érzem :DDD

(#20) haddent válasza bambano (#18) üzenetére


haddent
addikt

Hát erről soha nem hallottam eddig :DDD Ma is tanultam valamit.
A mostani Corsák "óriásiak", első blikkre avatatlan szemnek simán Astra. Ugyanígy J Astra kombi első blikkra lazán Insignia.

Részemről én nem tudom eldönteni, hogy tetszene-e egy űrállomással közlekedni. Bizonyos értelemben igen, mert egyszerűen néha jó érzés, hogy egy mozgó városban ülök, praktikus, megvan a maga varázsa, riszpektje. Illetve nem lenne túlzás, ugyanis én a 190 -et veregetem, barátnőm meg ugyancsak 180 feletti. Amikor ötösbe vágom a HAstrát izomból akkor bizony kékült már a térde :DDD
Másik oldala a dolognak, hogy sokszor meg úgy érzem, hogy jó-jó, praktikus, riszpekt, szép, jó, nem lényegesen nehezebb, de bakker, rossz érzéssel tölt el, hogy nincs kihasználva. Nem szeretem a funkcióvesztette dolgokat. Hát nemtom, mindig azt szeretném ami van, úgyis :DDD
Viszont ha már kombi, akkor tényleg nem adnám egy 3000 -es MV6 -os Omega alá :Y

(#21) #81556480 válasza haddent (#20) üzenetére


#81556480
törölt tag

a B vectra egyáltalán nem nagy autó. az astra kicsi. a corsa meg még kisebb. az 5 BMW , omega ezek nagyok.

(#22) HoaryFox válasza asci (#14) üzenetére


HoaryFox
őstag

:R

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#23) szente válasza bambano (#18) üzenetére


szente
addikt

Èn úgy vagyok vele, hogy inkább cipelnèm a plusz súlyt, mert ha kell a hely, akkor meg ott van. Persze Pesten megèrtem, ha kell a helytakarèkosság, de vidéken nincs akkora parkolóhely szívás.

LaciCRM: Valahogy így gondolom èn is. Most G Astra van, de pl a hátsó lábtèrtől nem esek hasra. Meg lehetne pár centivel szèlesebb elöl.

[ Szerkesztve ]

(#24) bambano válasza szente (#23) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

"Èn úgy vagyok vele, hogy inkább cipelnèm a plusz súlyt": biztos vagyok benne, hogy úgy lennél vele. egészen az első tankolásig. meg a másodikig.
a harmadiknál már anyáznál.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#25) szente válasza bambano (#24) üzenetére


szente
addikt

Mondjuk ebben van valami. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.