Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thome


Thome
addikt

Ez megint ilyen hírverésnek jó, hogy "pfőőő de szaaar".
Egyébként sajnálatos, de a sok flamer majd jön a hülyeségével.
Erre meg azt mondom, hogy aki rángatja a gépet használat közben, az azt rángassa, amivel egy idős.

(#2) ViTaZi


ViTaZi
aktív tag

Nem tudom minek kell emelgetni meg ilyenek... számítógép sem nagyon örül ha pl. crysis közbe fel le rakod az aztalról :D

[ Szerkesztve ]

braner00 kerüljétek!

(#3) Sicilian


Sicilian
addikt

Valami daráló is dolgozik abban a gépben :DDD :F

nothing is true everything is permitted..

(#4) Zsoccc válasza ViTaZi (#2) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Emlegetni azért kell, hogy felhívd rá a figyelmet, és esetleg kevesebben hőbörögjenek, hogy karcol a gép miközben éppen dobálom.

(#5) Male


Male
nagyúr

Ha meg leejtem, akkor összetörik... micsoda egy szemét :DDD

(#6) #41635072 válasza Zsoccc (#4) üzenetére


#41635072
törölt tag

De ki az a f@sz aki dobálja? :F

(#7) plus44


plus44
veterán

Jó nem azért de ez sem normális, hogy ennyitől bekrepál. Ő sem rángatta, csak függőlegesben akarta helyezni. :U

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#8) Dani811 válasza #41635072 (#6) üzenetére


Dani811
aktív tag

Pl.: Én :D

(#9) zcool válasza plus44 (#7) üzenetére


zcool
aktív tag

Sztem a dolog vhol a kettő közt van..
Jó igaz, ki az a bolond aki játék közben rángatja, emelgeti a gépet..de hamár tényleg megemeli az ember ne darálja már szét a lemezt..

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#10) Psychonaut válasza plus44 (#7) üzenetére


Psychonaut
addikt

És erre éppen játék közben jön rá valaki...nyilván, tök életszerű.

(#11) Zsoccc válasza #41635072 (#6) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Nyilván ezt túlzásnak szántam!

(#12) P00By válasza Male (#5) üzenetére


P00By
nagyúr

Tádám! :D

(#13) sheriff.crib


sheriff.crib
tag

EPIC FAIL! :C
Ez nagyon gáz...

Ableton Live - NATIVE INSTRUMENTS -

(#14) szp1


szp1
addikt

Én például nem láttam mikor belerakta a sérülés mentes vadiúj lemezt.... :F

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#15) Szabesz


Szabesz
őstag

Mondjuk nem látjuk, milyen állapotban került be az a bizonyos lemez.

¯\_(ツ)_/¯

(#16) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Vagy nagyon sz@r olvasó van benne, vagy direkt csinálják ilyenre.
Ha egy >10 éves CD-s autórádiót veszek alapul (ami ugye autókázás közben rázkódik) vagy akármilyen PC-s olvasót, akkor nem értem, hogy ebben miért nincs stabilizálva a lemez.

Harrrr!!!!

(#17) Jeanne d'Arc

Dobálni??? Vagy mozgati játék közben?? Elég fura gondolat.. :))

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#18) gabipaci


gabipaci
addikt

Ez bizony tenyleg gaz!
Nem nagyon volt durva az ember, es megis helo a lemeznek.
Bar megjegyzem, en ps2-vel jartam ugyanigy.
Az meg a legeslegelso szeria volt.

Logitech hardware tester

(#19) Zsoccc válasza Jeanne d'Arc (#17) üzenetére


Zsoccc
senior tag

De nem feltétlen arra kell ebben az esetben gondolni, hogy épp az mozgatja meg aki játszik. Ha épp a háztartás valamelyik nőnemű tagja rájön, hogy ő most portalanít, és épp egy picit arrébb mozdítja, vagy a drága csemete megnézi már, hogy mi ez a fekete doboz ami még villogni is tud.
Ettől maga a gép jó, de ez ha valóban így van azért veszélyes, attól függetlenül, hogy valószínűleg ritkán csinálna ilyet bárki is.

(#20) monsta007


monsta007
tag

Csöndben megjegyzem, h a régi x360 ugyanúgy bedarálta lemezt ha játék közbe forgattad :U
De ki az a hülye aki játék közbe forgatja? :D

(#21) zcool válasza Zsoccc (#19) üzenetére


zcool
aktív tag

Pont ezt akartam írni...hogy tényleg ha ilyen van akkor benne van a pakliban, hogy megeszi a lemezt..

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#22) Dani811


Dani811
aktív tag

basszus. most jöttem rá. akkor autóban vagy buszon nem játszhatok? szívás, de tényleg...

(#23) L3zl13 válasza Ndruu (#16) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Gondolom a 10 éves autórádiód slot-ines. Teljesen más mechanika.

A PC-s olvasók azért még mindig elég érzékenyek erre. Nem véletlenül van a notik 99%-ában pattintós meghajtó. (A maradék 1% meg slot-in.)

Ez a példány lehet, hogy még az átlagnál is érzékenyebb ebből a szempontból. Egy videóból azért nehéz leszűrni mélyenszántó következtetéseket.

Aki hülye, haljon meg!

(#24) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Hát azért, ha ez tényleg igaz, az elég gáz. Számítógépemet nem egyszer fektettem le, állítottam fel DVD-vel a meghajtóban és semmi baja nem lett a lemeznek. Amúgy meg miért ne tehetném arrébb a konzolt játék közben? Azért ilyen szempontból bolondbiztosnak kellene lennie egy 100akárhány ezerbe kerülő gépnek.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#25) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

LoL,nem tudom ki az a b@rom aki játék közben elkezdi verni meg dobálni... :W,de ha annyitól is megsérül a lemez,hogy arrébb teszem,akkor meg sz@r

[ Szerkesztve ]

PS4

(#26) rx7tomy


rx7tomy
tag

Ez legfeljebb csak az idiótáknak lehet gond, semminek nem jó, ha működés közben emelgetik, mozgatják.
Nagy baromság ez, aki meg ilyet tesz menet közben az meg is érdemli.
Üdv.

rx7tomy 144 pozitív a régi rendszerben, 242 pozitív az újban és 0 negatív

(#27) menalcas válasza rx7tomy (#26) üzenetére


menalcas
őstag

Laptop :U

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#28) KFChicken


KFChicken
tag

jaj hát miért kell egyből dobálásra gondolni? ő csak egy a játék közbeni földrengést imitált... ;] tehát ha x360s-ed van és játék közben reng a föld akkor sanszos hogy a lemezed dobhatpd ki... ;]

arról nem is beszélve hogy kézzel fogta meg a konzolt, hát hogy fog igy kinézni az szép fényes felület, minimum kesztyű kell hozzá :W

[ Szerkesztve ]

(#29) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Pontosan ezért van PS3.:))

(#30) FefeeX válasza menalcas (#27) üzenetére


FefeeX
veterán

mióta egyenlő az xbox a laptoppal?
előttem leírták, hogy a laptop lejátszója pattintós. azért más tech az is. nem véletlen, hogy abból nincs is 16x-os, és hogy a noti írók szarabb minőségűek.

(#31) joi29


joi29
őstag

Jaj gyerekek, elvagytok tévedve.
A munkahelyi közösségünkben van olyan kollegina aki a mai napig
meg van róla győződve, hogy az a kis kicsúszó tálca az a bögre tartó. :DDD

(#32) FefeeX


FefeeX
veterán

Tegyetek be egy asztali Lite-Onba (lehet NEC is, az is nagyon keményen pörget) egy lemezt, aztán miközben lemezolvasási tesztet csináltok, döntögessétek a gépet. Csak készüljetek fel a hasonló eredményre.

aki hülye, az meg így jár

Black Dragon: próbáld ki a PS3-mal... Az még döntögetés nélkül is nyír ki lemezeket...

[ Szerkesztve ]

(#33) kte0


kte0
tag

Az szép ha karcolja. :U

Üdv:kte0

(#35) Razuel válasza KFChicken (#28) üzenetére


Razuel
aktív tag

Akkor karcolja szét a lemezt, ha vízszintesből függőlegesbe állítod a konzolt a lemez pörgetése közben.. Ahhoz, hogy ezt elérd akkora földrengés kéne amibe már a házad is összedőlne akkor meg már mindegy a konzolnak.. :U

(#24) Dark Archon: Egyre drágább ez a box tegnap még 80-90et írt valamelyik okos ma már 100 fölött van? 299$ azaz össz vissz kb 68 ezer egy ilyen..

(#36) madgie válasza Razuel (#35) üzenetére


madgie
titán

Miért, te Amerikában laksz? ;)

(#37) szuper-t válasza KFChicken (#28) üzenetére


szuper-t
senior tag

;]
Ez hírt volt?:D mozgasd meg a gépedet telepítés közben az is össze karcolja.
Emlékszem régen még sírtunk amikor a walkman cd lejátszó megkarcolta az audio lemezt (de azzal futottam könyörgöm) ez meg.. :DDD
Pattintós notebook meghajtó kell bele az nem fog karcolni csak ha földhöz vágod játék közben: [link] vajon összekarcolódott? ;]

(#31) joi29 *földönfetrengős,sirvaröhögős smyli* :C

[ Szerkesztve ]

(#38) L3zl13 válasza FefeeX (#32) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Én jártam már így LG-vel is. :D

Aki hülye, haljon meg!

(#39) codmw2 válasza #41635072 (#6) üzenetére


codmw2
csendes tag

teljesen igazatok van nekem is van boxom és gépem is de egyiket sem emelgetem vagy dobálom müködés közben meg kikapcsolva sem

(#40) Fooler89


Fooler89
őstag

Én már ezer éve rájöttem, hogy nem lehet mozgatni, mivel haver állítva használta a tvje mellett az x360-ját és mindig ide-oda dugdosta. Egyszer mikor át szerette volna dugni a tvjét a dvd lejátszójára akkor sikerült neki elborítania. Na akkor lett egy kör alakú karc a lemez közepében. Olvastam is, hogy a PS3-ban ez nem probléma, ott ez meg van oldva de xboxnál ezt nem tartották fontosnak. Egyszer történt meg azóta is hibátlanul olvassa a lemezeket.

#37 linkelt video awesome :DD

[ Szerkesztve ]

(#41) 3psilon


3psilon
aktív tag

Nem méltó a 360 jelzőre. :D

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#42) L3zl13 válasza szuper-t (#37) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Öööö... Csöppet elmebeteg a csaj.

Aki hülye, haljon meg!

(#43) heihachi válasza szuper-t (#37) üzenetére


heihachi
addikt

Ez kurva nagy :D Csávónak le kell cserélnie a csaját, az tuti :DDD

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#44) FefeeX


FefeeX
veterán

1. azért elég erősen megrángatta. Nálam asszony például nem olyan eszement, hogy akár kikapcsolt állapotában így rángassa meg a konzolt. Egy kisgyerek meg nem olyan erős. Akinek van X360-a, az tudja, miről beszélek.
2. akinek 250es vinyó van benn, de lemezről játszik, az alapból nem teljesen ép.
3. a sok baromságot, hogy "ez milyen gáz már", akik beírják, azok gyakorlatilag kiállítják a saját szegénységi bizonyítványukat a technológia működésével kapcsolatos ismeret hiányáról.

(#45) FefeeX válasza madgie (#36) üzenetére


FefeeX
veterán

Itthon még nem is kapható. De remélhetőleg 70ezernél nem lesz drágább. 1 kontrollerrel... Mikor 74-ért Forza3mal, 2 kontrollerrel, 250es vinyóval lehet elitet kapni, és ennek olcsóbb a gyártása...

(#46) Norb€€€ válasza Zsoccc (#19) üzenetére


Norb€€€
aktív tag

Igen,ez teljesen igaz. Múltkor nem voltam itthon,és addig anyám szépen kitámasztotta a PS3 kontrollerjével az ablakot. Én ugye mitsem tudva róla csuktam volna be az ablakot,és majdnem kiesett a joy... Így is lett rajta egy szép karc.
Tehát tudnak érdekes dolgokat művelni,nem arról szól,hogy sok gyík elkezdi emelgetni hogy hú de jó móka,de megeshet hogy véletlen ebbe a helyzetbe kerül,és akkor már nem is olyan vicces...

[ Szerkesztve ]

(#47) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Lehet,hogy uj funkciot akartak a boxba belerakni, iratmegsemmisitőként is funkcionál,csak még nem tökélettes :DDD

(#48) plus44 válasza Psychonaut (#10) üzenetére


plus44
veterán

Kezdjük ott, hogy mozgatni és dobálni két teljesen külön fogalom. Ráadásul, ha veszek sok sok pénzért egy ilyen gépet, meg mellé CD-ket, akkor talán joggal várom el, hogy ne tegye tönkre csak azért, mert megmozdítom a gépet ( odébb rakom egy kicsit vmiért, vagy csak simán megmozdítom, elég életszerű példa) Azt meg csak off-ban, hogy vki írta a szemítógépes példát. Én anno járó dvd meghajtóval ráztam a gépet, teljesen mindegy miért és meg sem nyikkant...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#49) fricz19 válasza FefeeX (#44) üzenetére


fricz19
őstag

1. nem rázta meg erősen
2."szegénységi bizonyítványukat a technológia működésével kapcsolatos ismeret hiányáról."
technológiailag kivitelezhető.

egy olyan videot néznék meg ahol csak megdöntik, játék közben.

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#50) Norb€€€


Norb€€€
aktív tag

Mondjuk haverom PS2-je meg pont ennek a fordítottja. Ott szó szerint ringatni kell a gépet,csak akkor olvassa a lemezt:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.