Hirdetés

2019. augusztus 22., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Thunderzolee

Thunderzolee
(addikt)

Huhh, ez ciki.. :B

Azért ne keseredj ám el.. ;)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) kicsitomi88

kicsitomi88
(őstag)

Bena vagy, mit vartal? Mosolyogsz ra ezerrel aztan ra se nezel hetekig? lol :)

90 87.5 87.8 87.5

(#3) Crystalheart

Crystalheart
(senior tag)

Szerintem bőven van még időd, kár elkeseredni... :)

Én nem várom, hogy a két szép szememért szeressenek belém (ugyanis ronda hullaszerű beesett szemeim vannak), inkább próbálom úgy irányítani az életem, hogy más erényem is legyen. Aztán majd, valamikor 20 év múlva... :DDD

(#4) Skót

Skót
(aktív tag)

kicsitomi88-nak adok igazat.
Szemezel vele, mosolyog rád, nincs kérdés oda kell lépni AZONNAL nem heteket várni:D
A lányok nem szeretik (általában, persze itt sincs általános érvényű törvény) a teszetosza srácokat, légy határozott:))
Az elkeseredést meg felejtsd el, nem ér annyit egy balul elsült "vadászat" :DDD (nem jutott eszembe jobb szó:D)

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#5) j.bravo

j.bravo
(addikt)

A bemutatás várt mikéntjét nem részletezted, pedig ezen sok múlik.
Ha úgy történt, ahogy sejtem (mert gimis koromban velem is így esett), akkor nem csoda, hogy így alakult...
Sajnos így "erőltetett-szaga" van, ordít a helyzetről hogy - az elején - nem voltál elég bátor ahhoz hogy simán odamenj és elkezdj beszélgetni vele.
Jó, utána megtetted, de sajnos akkor már elment a hajó.

Tanulságok:

- Ha tényleg tetszik, és tényleg jó a szöveged, kellően biztos vagy a fellépésedben, abban hogy meg tudod nevettetni (vagy ha azt nem is, az is elég, hogy jólessen neki beszélgetni veled), akkor ne félj, hanem bátran menj oda, szólítsd meg! Unalomig ismételt közhely, de a lányok a nyámnyilákat nem szeretik...

- Lehet közös ismerős általi bemutatással is nyitni, de azt úgy kell szervezni, hogy spontánnak tűnjön. Például ha a bulin a közös ismerős épp beszélget a kiszemelt hölggyel, akkor amikor - tök véletlenül :D - arra jársz, köszönsz az ismerősnek, és mintegy mellékesen megkéred, mutasson már be a hölgynek...
Amikor megteszi, illetve akkor már ugye ti is kezet nyújtotok, mondjátok a nevetek, satöbbi - na akkor kezdődik a (spontán :D) beszélgetés a lányzóval, ami ugye nem megy rosszul, aztán elmész vele táncolni, vagy bármi...

A lényeg, hogy a szituáció spontánnak hasson, és te légy a kezdeményező fél!
(a fent leírt szituban is mindenképp te mondd a közös ismerősnek hogy mutasson be, ne ő mondja hogy "hadd mutassam be XY-t")

szerk.: bánkódni tényleg nem érdemes. Találsz majd jobbat is... ha elég idő eltelik, és közben "véletlenül" jobban összeismerkedtek, még akár ővele is létrejöhet valami. Persze ne erre játssz szerintem, megtetszik majd más, akár még jobban is, és akkor már ügyesebb leszel!

feel good: helyesen írta; az tényleg "higgy". Valószínűleg a "hagyj" szó helyesírásával kevered, mert az tényleg "hagyj" ;)

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#6) feel good

feel good
(aktív tag)

Higgy?

Higyj, talán.

(#7) kicsitomi88

kicsitomi88
(őstag)

Annyi az egesz, kikapcsolod az agyad, odamesz hozza, bemutatkozol kihuzva magad vallakat ki es mondod neki, hogy igen szimpatikus neked es szeretnel vele iskola utan egyet beszelgetni egy kavezoban ha lehetseges.

Aztan valasztol fuggetlenul elmesz, visszakapcsolod az agyad es elemzed a valaszt es annak megfeleloen cselekszel/nem cselekszel. Az esetek 99%aban a nem nemet jelent, a tovabbi 1%ban a nő szociopata.

90 87.5 87.8 87.5

(#8) #43960832 válasza feel good (#6) üzenetére

(törölt tag)

:D :D :D Egyre jobb... Inkább maradtál volna csendben.

(#9) VladimirR válasza feel good (#6) üzenetére

VladimirR
(nagyúr)

ne higgyé'

(#10) feel good válasza #43960832 (#8) üzenetére

feel good
(aktív tag)

Vazz tényleg.
Ma is tanultam valamit. :D

[ Szerkesztve ]

(#11) kicsitomi88 válasza feel good (#10) üzenetére

kicsitomi88
(őstag)

paszért kell atirni :((( ;]

[ Szerkesztve ]

90 87.5 87.8 87.5

(#12) Hakudoshi

Hakudoshi
(tag)

Ha csajozni akarsz, abban sajnos tanácsot adni nem tudok. :O

De szvsz jobban jársz, ha rendelsz egy kurvát, az olcsóbb is, meg nem kell neki az erőltetett szöveg se. ;] :DDD

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#13) ipavlidu!

ipavlidu!
(tag)

Az elso ket bekezdes elolvasasa utan.... Hat, ne haragudj, de en m biznam rad a nemi eletem manageleset.... A higgy-et szerintem helyesen irta.

(#14) Esmein válasza feel good (#6) üzenetére

Esmein
(nagyúr)

Higgy, hagyj ;)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#15) eastsider válasza Hakudoshi (#12) üzenetére

eastsider
(nagyúr)

wááh ezt komolyan írtad? :DD

(#16) Hakudoshi válasza eastsider (#15) üzenetére

Hakudoshi
(tag)

A hsz-em melyik részére gondolsz? :DDD

(#17) Lord Zero

Lord Zero
(addikt)

egy dolog: ennek a sztorinak köze nincs a szerelemhez

pláne nem olyan olvasatban, h ilyen axiomatikus cuccokat véss fel az okulás falára, mint h húaztán soha de soha ne.. stb

nem, mindegy

(#18) eastsider válasza Hakudoshi (#16) üzenetére

eastsider
(nagyúr)

2. :))

Lord Zero: szerintem sincs, de tanulságos, mégis evidens :)

Hakudoshi: jajj neee :DD

[ Szerkesztve ]

(#19) Drift_Elek23

Drift_Elek23
(aktív tag)

én kifejezetten ügyes voltam(több is volt)

A tuning a lelke mindennek

(#20) Hakudoshi válasza eastsider (#18) üzenetére

Hakudoshi
(tag)

Miért, mi nem igaz abban, amit írtam? :F

(#21) CSorBA

CSorBA
(őstag)

Azaz, határozottnak kell lenni.. Ha meg elbaszol vmit, akkor ott rá a humor. De sose állj meg, sose tűnj határozatlannak.. :)

(#22) Solten

Solten
(őstag)

Most mit nyavalyogsz kedves cikkíró?? :DDD Ha elbénázod egy nővel ott a másik akivel összejön...

Saor Alba

(#23) I_Am válasza CSorBA (#21) üzenetére

I_Am
(veterán)

:C

Pont Te mondod? :P

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#24) Balázs1047

Balázs1047
(tag)

Köszi a tippeket, a következtetéseket levontam. Most már tudom, hogy a nők a határozott fellépést, magabiztosságot szeretik, no és persze nekik is kell a kihívás. Ha egyszerűen eléállok és megmondom mi a szitu, ha bejövök neki, ha nem, elutasít.

A kurva felszedés nem az én műfajom, bár viccnek jó volt :-)

És egyetértek azzal a hozzászólással is, hogy balfasz voltam, nem kicsit, nagyon. Tényleg nem volt veszíteni valóm, időben tennem kellett volna valamit...

Mindegy, most így állunk, az élet megy tovább, akadnak még helyes lányok a sulinkban...

(#25) Balázs1047 válasza Solten (#22) üzenetére

Balázs1047
(tag)

Nem nyavalygás, csupán megosztottam veletek a sztorit, hátha akad aki tanul belőle.

"Mint mondják, okos ember az, aki a saját hibáiból tanul. De még okosabb az, aki másokéból..."

[ Szerkesztve ]

(#26) CSorBA válasza I_Am (#23) üzenetére

CSorBA
(őstag)

:DDD
Azért sokat "öregedtem" pár év alatt, Te nagyon is jól tudod :)

(#27) I_Am válasza CSorBA (#26) üzenetére

I_Am
(veterán)

Ezaz!

Hogy nem tudom, tudjuk...

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#28) CSorBA válasza I_Am (#27) üzenetére

CSorBA
(őstag)

hát.. nyár óta tudom h. eltűntem felőletek.. :(
csak csakhát annyira zsúfolt minden mostanában.. nah pill, tel inkább, ne legyen sok az off..

(#29) eastsider válasza Balázs1047 (#24) üzenetére

eastsider
(nagyúr)

eddig nemtudtad? :F

(#30) Shadows

Shadows
(senior tag)

HÁt barátom elbuktad, átestél a közömbös kategóriába ettől már csak a bartát kategória a rosszabb, mert sóvárogsz a bula után, de le se tojixol. Máskor ha szemkontaktus alakítasz ki egy nőegyeddel, kb 5 sec-ig akkor bármit csinálsz menj oda hozzá, (nézz a szemébe!!!) ha tömegben van mégjobb mert zavarban lesz.

Ekkor 2 variáció van vagy elküld a búsba, mert épp a pasija ottvan, vagy nem jösz be neki, vagy azt mondja a haverjanak csaó és elmentek valahovasétálni!!! Még véletlenül se ajánldfel neki, hogy meghívod egy bambira, mert még a végén azt hinné milliomos vagy és szeretőt tartana. A női lélek nyitja a mázli és hogy a nő elmondja minden élettörténetét, te meg kicsit átformálva visszaadod neki és akkor azt hiszi rokonlelkek vagytok........go to the bed..... :DDD

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#31) Hakudoshi válasza Shadows (#30) üzenetére

Hakudoshi
(tag)

:C :R

(#32) Rossi

Rossi
(őstag)

Még ott, este meg kellett volna szólítanod, vagy felkérni lassúzni. Legalábbis én ezzel szoktam próbálkozni annak idején... Viszont ha első beszélgetéskor a képedbe mondja, hogy esélytelen vagy, akkor eléggé felületes lehet.

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság, és látá az erényt az ő alakjában…”

(#33) csatarij

csatarij
(tag)

Ehh, én is kábé hasonlóan jártam. :) Húztam halogattam a dolgot, aztán nem lett belőle semmi (meg a lány is elment a suliból). Szóval nem szabad halogatni, tudom nehéz megtenni, de az első pillantásnál oda kell menni hozzá. :) Hidd el nagyon sokra értékelik! :)

(#34) legiaap

legiaap
(nagyúr)

Én azt mondom, még akkor se bízd el magad, ha már együtt vagytok egy ideje.
És ami a legfontosabb mindig legyen az embernek B terve, ha becsődölne a dolog!

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#35) 7600GT

7600GT
(senior tag)

A sztori olvastával eszembe jutott, hogy mit adtam elő mostanság... Azt képzeljétek el, hogy a lánnyal hónapokig bámultuk egymást, január eleje felé végre odamentem hozzá, tök jó minden, úgy belé voltam zúgva mint vak ló a szakadékba és fordítva... és kb. 2-3 nap múlva hétfőn felébredtem és... és... nem éreztem semmit sem... :( Miért??? Azóta nem vagyok a régi... nem bírom kiheverni és minél jobban felejteni akarok annál kevésbé megy... És a legrosszabb az egészben, hogy időnként visszajön a régi érzés. Még mázli, hogy totál hülye vagyok és néha még ezen is tudok nevetni.XD :DDD

Ha az ember féreggé teszi saját magát, ne csodálkozzon, ha rátaposnak.

(#36) eastsider válasza 7600GT (#35) üzenetére

eastsider
(nagyúr)

beszélgettetek amúgy előtte?

nemértem, hogy csak így "látásból" h lehet vkibe szerelmesnek lenni :( ..nme is belé vagy, hanme a külsejébe, nem? :F

(#37) VR6-Fan válasza eastsider (#36) üzenetére

VR6-Fan
(veterán)

kérdezz engem ;]

szvsz valakinek a cska a külsejébe nem lehet bele esni(szerintem!), min egy jó napos beszélgetés aztán lehet az mondani hogy "aranyos" (szintén szerintem!)

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#38) Jégkokó

Jégkokó
(veterán)

Én meg azt nem értem, hogy sok csaj már halálosan szerelmes a csávóba egy hét után és majd csodálkozik amikor pofára esik.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#39) 7600GT válasza eastsider (#36) üzenetére

7600GT
(senior tag)

Előtte még csak nem is köszöntem neki. A lány idősebb nálam 1 évvel. A külső nagyon sok belső tulajdonságot elárul és erről a lányról nekem MINDENT sikerült leolvasnom. Soha nem lógott ki semmije sem, mindig visszafogottan öltözködött és ezekből nagyon sok belső tulajdonságát ki lehetett deríteni. Nagyon aranyos, kedves, szerény. És én ezekbe, a számomra kívülről leolvasható tulajdonságaiba, szerettem bele látásból. És nyilvánvalóan gyönyörű is hozzá.

Szerk.: A vicces az egészben, hogy a lány olyan volt amilyennek én a külseje alapján gondoltam. Egyébként ami a legjobban a fáj az egészben az az, hogy ha körbenézek akkor szinte csak kurvát látok magam körül...

[ Szerkesztve ]

(#40) eastsider válasza Jégkokó (#38) üzenetére

eastsider
(nagyúr)

nem csak "szerelmes"?

(#41) VR6-Fan válasza 7600GT (#39) üzenetére

VR6-Fan
(veterán)

nem vagy ezzel egyedül, én is épp hogy alig látok ki a tömegből. Nem vagyok egy ilyen májer gyerek akiért esedeznek a suliban, se poén zsák. A magammodján humoros, gerinces és rendes(hál isten találtam egy olyan társaságot ahol ezt értékelik). ergo mivel nem illek a trendi átlagba a trendi csajokat se érdeklem(huh nagy veszteség, nem tamád meg az elbutulás), de azt jól megkell gondolni hogy mindig a trendi emberek vannak többségben és ha nem kell a felesleges "harc" akkor neked kell idomúlni(mondanám azt jól ki ismerni az ellenfelet) hozzájuk.

szvsz sok a kúrva, sok a kúrva, de a piac meg kicsi így esnek a tarifák. Az és meg mindig győz a nyerség felett.

u.i.:nem 1 úgy mond nagoyn nem trendi srácnál láttam már igen csak tredni barátnőt, és nem hiszem hogy a bélyeg gyüjteményével pecázta :U

(#42) dabadab válasza VR6-Fan (#41) üzenetére

dabadab
(félisten)

"szvsz sok a kúrva, sok a kúrva, de a piac meg kicsi így esnek a tarifák. Az és meg mindig győz a nyerség felett."

Nincs is szebb a szellemi felsobbrendusegnel ;]

DRM is theft

(#43) VR6-Fan válasza dabadab (#42) üzenetére

VR6-Fan
(veterán)

mondanám azt hogy felkellett nőnőm ;]

*nem és hanem ész...

[ Szerkesztve ]

(#44) 7600GT válasza VR6-Fan (#41) üzenetére

7600GT
(senior tag)

Igazából én a kurvákkal úgy vagyok mint a játékdemókkal: 1-szer kipróbálod, milyen élesben aztán "uninstallálod" a f****-ba. De mivel a játékdemókat sem szeretem, ezért a kurvákat sem. :) Naná, ez most elég hülye megfogalmazás, de a lényeg az, hogy aki összejön egy kvázi kurvával, azt csak sajnálni lehet, teljes mértékben a kétfenekű bőrönd esete.

Egyébként ez a trendiség is elég érdekes. Egyfelől nem érdemes széllel szemben hugyozni, másfelől meg csak a döglött hal úszik az árral. Szerintem az, hogy ki milyen irányba megy el, nagyon függ a közösségtől amiben benne van és sajnos ebben a mai iskolák igencsak rosszak. És igen, azt kell mondanom, hogy a mai fiatalság (igen, tudom, hogy közhelyes) eléggé rossz irányba halad (hála a kormányunknak is akik nemcsak gazdasági, hanem erkölcsi válságba is süllyesztik az országot). És az a szomorú, hogy egyre inkább fogynak a rendes emberek... :(

(#45) hcl

hcl
(nagyúr)
LOGOUT blog

A csaj meg egy hülye, hogy azért mert nem mész oda hozzá egyből, már nincs is miről beszélgetnetek.
Gondolom valami nagy valamit akart, aztán azt hitte hogy ő a menő. De rosszul fogalmazok.

Veszek _hibás_ LCD monitort,fényképezőgépet, objektívet, routert ---- Mutogatni való hater díszpinty

(#46) VR6-Fan válasza 7600GT (#44) üzenetére

VR6-Fan
(veterán)

remélem tudod hogy a komoly nők nem futnak hozzád mint szöke herceghez a királyján.
ergo valamin gyakorlni kell "kúrva"(hüm kissé nem fedi a valoságot, legyen inkább a kiváncsi nagy lányok.. :D ) sokan vannak és lehet is rajtuk gyakorolni, szvsz "kúrvából" is ki lehet fogni értelmeset(13év felett a fiúk már két bottal is horgászhatnak akár).

mellékesen arra az 5 percre mond azt hogy nem élvezed a demot(mit nem adnék egy nyúl farok hegyni maffia2 demoért). :U

szélel szembenes szöveg meg igaz, bár ott is van egy mérték azt soha nem tudnám elviselni, amit az osztályom 80%(tehát a lányok) csinálnak, te én úgy bebaSZCSIZTAM a 7végén hogy uhh, de az a 28 éves srác(elnézést itt már kitör belőlem a röhögés v. az írigység..?) nyúlt a tangeszbe csak úgy folyt rólam, na nem.. köszönöm ebből hallomás szinten se kérek, de a többi finomságból se.

plotikát meg kár idekeverni, ehez semmi köze vagy is már réges-rég nem a jelenleginek van köze a mostani hirtelen züléshez...(de ez nem az a topik ahol az ilyen mélly nézeteket ki kell tárgyalni)

tényleg nagyon nem akarok matekot tanulni :)

[ Szerkesztve ]

(#47) Jégkokó válasza eastsider (#40) üzenetére

Jégkokó
(veterán)

Hát ezzel a jelenséggel már nem egyszer találkoztam. Nah meg azzal, hogy egy csaj aki egy addig tök normális volt, mig nem volt pasija, de azután szóba se lehet vele állni , arról nem is beszélve, hogy elkurvult.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#48) Tim82

Tim82
(nagyúr)

ez a sok fiatal szerelembolondja... és tanulni ki fog, skacok? hogy lesz belőletek a jövő értelmisége? ;] :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - 2x2 GB noti DDR3 RAM eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#49) VR6-Fan válasza Tim82 (#48) üzenetére

VR6-Fan
(veterán)

hát biztos hogy nem a 90-91-92-93-as korosztály fogja építeni a jövöt :(

(#50) 7600GT válasza VR6-Fan (#46) üzenetére

7600GT
(senior tag)

Én az ilyen gyakorlásokat gusztustalannak tartom... Az a baj, hogy én csak olyan lánnyal tudnék összejönni akiben látom, hogy ez akár egyszer a gyerekeim anyja is lehet.

Egyébként Maffia 2 demo azért nekem is kéne. (Luxuskurva :D )

Amugy én is ismerek olyant aki mindig avval dicsekszik, hogy éppen melyik (volt) pasijával, hányszor és hogyan. Persze ezt is lehet csinálni és a végén csodálkozik, hogy nem talál rendes pasit.

A politika meg szerintem igenis idekeverendő, de ebbe tényleg nem menjünk bele. :)

Szerk.: Hogy is van? Szintén zenész vagy mi. :) Nekem is matekot kéne tanulnom. Mindig ilyenkor jut eszembe meglocsolni a virágokat, levágni a körmöm, enni egy kicsit stb. :D
Csak az a baj, hogy én azért unom, mert iszonyatosan egyszerű példák és rém unalmasak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.