Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Ndruu:] NE!

Hozzászólások

(#41) Gabor970 válasza Thunderzolee (#39) üzenetére


Gabor970
addikt

hehe, miféle topicokat nem tudtok nyitni :))

elmondom, hogy van egy kutyusunk és egy cicánk. Ilyenkor (csak ilyenkor) a családi házunkba vannak beengedve. Nem lesz semmi bajuk. Ekkora baromságot, mint, hogy a háziállatok miatt ne tüzijátékozzunk! Én mindíg tüzijátékozom szilveszterkor, és még egy alkalommal, amikor nyaralok. ez is az élet része. Az autókat is be kellene tiltani, mert kb kétnaponta látok munkába menet egy elütött kutyát-macskát. Sokkal veszélyesebb mint a tüzijáték! Ezek a 45mm-es kisbombák jó nagyot dörrennek, de a kutyám még továbbra is szóba áll velem. BUÉK!

Jahh, már egy hatos sorozatot el is eresztettem..... Szép volt!

picit vissza olvastam: Nos valóban, ha a kutya elé dobják a petárdát, azt én is nagyon durva dolognak tartom, és érthető ha az ilyen kutya ilyenkor nagyon fél. Az én kutyám nem fél jobban ilyenkor, mint nyáron mikor durván dörög. Mindkettőnek ugyanaz a hatásmechanizmusa a nagyon mély hangokra különösen érzékenyek az állatok, természeti csapás van beléjük programozva ilyen hallatán. Szal annyira rossz nekik, mint a nyári vihar. Buta hisztinek tartom emiatt sikítozni!

[ Szerkesztve ]

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Ndruu:] NE!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.