Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CosmoBacsika


CosmoBacsika
tag

Szép forditas

Akit komolyabban érdekes Dwayne Wade életpályája vagy akármi az NBA-ról az katt
Ide

Béke
JaniBá/BBall.hu

(#2) Radioactive


Radioactive
tag

Köszönöm, a célja igazából az lenne, hogy kicsit az érdeklődés körében tartsam az NBA-t. :) Majd lesz nagy cikkem megint az NBA döntőjéről (vagyis remélem nem leszek lusta megírni) és addig ki kellett vmit találni. :)

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#3) Kickass


Kickass
őstag

mindig szivesen látok NBA irást akárhol :D Wade-ről különösen :)

(#4) L4D1K


L4D1K
őstag

Nekem ez pont úgy jön le, mint amikor Jordan "megtanult" hárompontost dobni. Azzal sem tudtak mit kezdeni az elején :)

[ Szerkesztve ]

# ANTAL Tuning #

(#5) Radioactive válasza L4D1K (#4) üzenetére


Radioactive
tag

Nah igen, és képzeljétek milyen lenne ha Wade is megtanulna jobban... :) Álom bajnoki cím :D

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#6) Kickass válasza Radioactive (#5) üzenetére


Kickass
őstag

valamire való irányító és center nélkül sajnos nehezen.......... :O

(#7) perempe válasza Radioactive (#2) üzenetére


perempe
addikt

Ezt érdemes megnéznie annak, aki figyelemmel kísérte az NBA döntőit:
[link]
Kicsit 1oldalú, elég az 5. meccs végére gondolni.

A cikknek örülök, bár én inkább csapatokban gondolkodom.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8) Radioactive válasza perempe (#7) üzenetére


Radioactive
tag

Megnéztem, de tényleg egyoldalú, pláne úgy, hogy én a Celts-nek drukkoltam :DD

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#9) perempe válasza Radioactive (#8) üzenetére


perempe
addikt

Én is a Celtics-nek drukkoltam. Persze a Sport1-en mondták az okosok, hogy a Pistonst se élik túl. Más szakik Lakerst mondtak (Van Gundy is!) a döntő előtt.

A legutóbbi meccsüket élőben néztem a Portland ellen. Különösebb erőlködés nélkül nyertek. Lekontrázták őket.

A videót a Celtics védelme miatt linkeltem.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#10) Radioactive válasza perempe (#9) üzenetére


Radioactive
tag

Nah igen, azután hogy az Atlantán 4-3-mal léptek csak túl (hozzáteszem idén ez az Atlanta jobb mint a Pistons... sorry) leírták őket... hát most meg írhatják őket a bajnokok listájára... és szeritnem idén is sanszos hogy ők nyernek... ha csak a Miami meg nem állítja őket :D ( Nem komoly, csak nem lenne rossz egy keleti Boston-Miami döntő az utóbbi sikerével... :D )

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#11) Kickass válasza Radioactive (#10) üzenetére


Kickass
őstag

sanszos most egy Boston-Cavs döntő, persze a szezon hosszú és biztos lesz sérülés csak kérdés ki és mennyi időre

(#12) Radioactive válasza Kickass (#11) üzenetére


Radioactive
tag

A Pistons épp egy fél órája kapott ki a NYK-től... hát az biztos hogy a Pistons nem lesz ott a keleti döntőben, de az Orlando még esélyes a favorit Celts és Cavs mellett

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#13) perempe válasza Radioactive (#10) üzenetére


perempe
addikt

Én láttam több meccset is: nagyon harcos volt a Hawks. A series birkózásra emlékeztetett, hasonlóan a Cavs elleni párharcra.

Barkley szerint a Celtics és a Cavs mögött csak harmadik a Pistons keleten. A Pistons egyébként vasárnaponként rosszul teljesít.

Visszatérve Wade-re: én a mai sztárokért azért se tudok lelkesedni, mert láttam régen Mike-ot...

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#14) Loco7us


Loco7us
tag

Jó cikk remélem még lesz sok és főleg a Utah ról :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.