Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Az - ba teljesen fölösleges volt odaírni, hogy "Nincs Michael Jordan". Ez nem a játék hibája, ezeket évről évre frissítik és mivel igazából se játszik már, ezért teljesen értelmetlen és hülyeség is lenne belerakni. Az ilyenekre figyeljünk.

(#2) volvoguy válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


volvoguy
addikt

szívesen fogadom az építő jellegű normális hozzászólásokat, ha azoknak van valóságalapja, de sztem te sem a játékot nem ismered, de még csak nba rajongó sem lehetsz, mert "Ez nem a játék hibája, ezeket évről évre frissítik és mivel igazából se játszik már" ezzel a mondattal el is árultad magad, ugyanis ahogy a cikkben írtam, 1950-tól kezdve 1990-ig belekerül a játékba az összes All-star csapat....és bizony van benne magic johnson, larry bird, wilt chamberlaine, ewing, és mindenki aki számít, szinte a Dream Team-ből is benne van mindenki, de Jordan kimaradt...és mivel régebbi kosaras programokban még megtalálhattuk, és nyomtuk is vele a meccseket rendesen, ezért hiányzik a 2K9-ből.....persze nem a játék hibája hogy nincs benne, de a negatívumok között is a legutolsó helyen foglal helyet, plusz a hiánya érdemben nem járul hozzá a játék értékeléséhez...

szal inkább legköezlebb oylat írj, hogy nincs igazad, mert ennek nem jó a grafikája, vagy a 2K9 egy szar, és a Live a jó, vagy hogy a közönség megvalósítása nem is szép...szal ne a hülyeségbe köss bele, mert én imádok vitázni, szeretek kiállni egy játék mellett vagy ellen felsorakoztatva a tényeket, de ezen most kicsit kibuktam sorry

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#3) kommunism válasza volvoguy (#2) üzenetére


kommunism
aktív tag

Az értékelésed sztem rendbe van. Létezik ungarische verzió a játékból?????

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#4) Sirandrish válasza volvoguy (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

én multkro próbáltam..gamepaddal néztem de nem birtam irányitani..ez persze nem a játék hibája csak ugy mondom:))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) euchi


euchi
aktív tag

Én még kiegészíteném azzal, hogy az irányítás szerintem billentyűzetről borzalmas, de ez a sportprogramoknál így szokott lenni. Logitech Rumblepad 2-n egy fokkal jobb, de ott meg a gombok számait rosszul írja ki a program. A force feedback is belekerülhetett volna, pl. egy látványos zsákoláskor.
Na mind1 jó a teszt, sirály a gém, jöhet jövőre is. :))

(#6) volvoguy


volvoguy
addikt

a játékhoz elengedhetetlen a kontroller!!! - de ez minden autós, és sportjátéknál így van, és az sem mindegy melyiket veszed.....

én, ha szabad javasolnom, a microsoft x360-as vezérlőjét ajánlanám...igaz hogy a legdrágább, de a legjobb...és itt most nem azt kell nézni, hogy érdemes-e kidobni 8000ft-ot egy szaros vezérlőre, mert itt azt kell nézni, hogy minden játék felismeri..

én amiket próbáltam vele:
- grid
- nba 2k9
- pes 2009
- fifa 09
- dirt
- race 07
- BiA: HH
- dead space (sztem ennek mindenhogyan szar az írányítása)
- Fallout 3
- lost planet
- HAWX

szerintem a Gow-ot is vinné simán, azt még nem próbáltam.....jah és a need for speed-ek is felismerik, persze kérdés, ki játszik velük....de biztos vagyok abban is ,hogy gta 4, pop, mirrors edge és az elkövetkező játékok is fel fogják ismerni....ha valaki szereti az iylen játékait, megéri rááldozni, de csak a vezetékeset, mert a rádiós jóval drágább!

kommunism:
nem létezik magyar verzió, mármint szinkronizált tuti nem, de sztem nem si baj, mert a fifa sem egy nagy cucc magyarul, annyira meg nem bonyolult a menüben kiigazodni rajta, 5-6 dolgot igaz meg kell kérdezni fórumon, de nem vészes

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#7) euchi válasza volvoguy (#6) üzenetére


euchi
aktív tag

Na azért az se keseredjen el, akinek nem ilyen van. Hiszen letölthet egy pár kilobyte-os xbox kontroller emulátort, és máris működnek azok a játékok a gamepad-jén, amik a boxosra vannak írva.
Én a fair play jegyében vettem még egy rumblepad-et(használtan), így most a tesóm és én egyenlő esélyekkel tolhatjuk a PES-t és az NBA-t (és még sok mást). Ezek a játékok úgy az igaziak, ha ott ül melletted az, akit éppen porig alázol. ;] Persze az online-t is beletehették volna, hiszen ez manapság már alap.

[ Szerkesztve ]

(#8) kommunism válasza volvoguy (#6) üzenetére


kommunism
aktív tag

nem lényeg van szótár megoldom csak érdekelt.

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#9) volvoguy válasza euchi (#7) üzenetére


volvoguy
addikt

hát ez csak iylen gyors lépés volt, mivel az EA idén kihagyta a Live-t pc-n...jól tették hogy kihozták számítógépre, jövő éven is jönni fog ha minden igaz, de ami a legfontosabb, hogy ezzel megmutatták, hogy pc is elbírja a next-gen sportjátékokat - az már más kérdés, hogy a fifa 09 nagyon nem a konzolos verzióra hajaz pc-n

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#10) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

Jó teszt lett:)
Amúgy meg nyugodtan maradhat MJ hiánya a negatívumok között
magic johnson sem kéne bent legyen, és már ő sem játszik már jóideje. bár én az ea sports játékai alapján mondtam ezt, de biztos így van a 2k9-ben is.

[ Szerkesztve ]

(#11) SalvadorLynx


SalvadorLynx
aktív tag

"Season és Association módban értelemszerűen 1-1 általunk teljes mértékben testreszabható évadot játszhatunk végig".
Association módban nem csak egy évadot játszhaunk végig, hanem sokkal többet. Nem tudom hány évadot lehet lejátszani, de sztem végtelen sokat. Szóval a két mód meglehetősen eltér egymástól.
A teszt lehettett volna terjedelmesebb, részletesebb. Nemtudom mennyit játszottál a játékkal, de amit írtál abból nekem úgy tűnik nemsokat.
Jó, hogy próbálkoztál, csak így tovább. Gyakorlat teszi a mestert.

(#12) bishoplogan válasza SalvadorLynx (#11) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Szerintem olvasói, usertől írt teszt terjedelmileg megfelelő

[ Szerkesztve ]

(#13) silly. válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


silly.
csendes tag

Ez igaz. de legalább akkor egy "legends" csapatot készíthettek volna.

„Az adottság önmagában kevés, ez sok mindenkiben megvan... Csak akkor lehetsz igazán jó játékos, ha a tehetséged az akaraterőd négyzetgyöke lesz!”

(#14) volvoguy


volvoguy
addikt

én magamból indulok ki, és én személy szerint nem szeretem a hosszú teszteket, és én magam mis ez alapján írom a cikkeket, mert sokan elijednek a nagy terjedelem láttán, ez meg sztem bőven emészthető

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#15) bishoplogan válasza volvoguy (#14) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Így van, mindig lényegretörően kell dumálni. Nem kell a sok halandzsa.

(#16) SalvadorLynx válasza bishoplogan (#15) üzenetére


SalvadorLynx
aktív tag

Jó, rendben van. De akkor ne nevezzük tesztnek, hanem csak ismertetőnek.

(#17) perempe


perempe
addikt

A héten beszerzek hozzá egy gamepadot.

Számomra az NBA Live 06 után csalódás a play-by-play: nem értem miért kellett leváltani Marv Albertet. A Sport1-es kommentátorok is őt majmolják. [link]

Jordan és a '96-os Bulls pár perc keresés után megtalálható. [link] #692

* Brahms: 4. szimfónia *

(#18) ScouserHUN


ScouserHUN
tag

Szerintem tökéletes a játék. Jordan hiánya azért is furcsa, mert rengeteg helyen az ő neve szerepel, pl meccs végén "Jordan grand player of the game" címet kap a legjobb a játékos. Úgy látszik a nevét megvették, de az ercát már nem tudták:)

Megfelelő slider beállítással 12 perces negyedekkel abszolút reális eredményeket lehet elérni és nagyon izgalmasak a meccsek is. Egyetlen baja van, hogy Magyarországon nem jelent meg hivatalosan...

(#19) volvoguy


volvoguy
addikt

én utoljára Jordannal az nba live 2003-ban találkoztam, lehet volt azóta is, nem tudom, de érdekes...vagy nem hajlandó a nevét adni (nem értem miért) vagy orbitálisan nagy összeget kér (ezt meg sajnos megteheti, hisz az világ legjobb kosarasa)

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#20) perempe válasza ScouserHUN (#18) üzenetére


perempe
addikt

"Jordan brand player of the game".

* Brahms: 4. szimfónia *

(#21) perempe válasza perempe (#20) üzenetére


perempe
addikt

[link]
[link]

Cípíszrí is a Jordan cipőket reklámozza.
[link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#22) Reignman


Reignman
aktív tag

Jó a teszt, a játék a Live szériát alázza, más dimenzió játékélményben. Valaki írta, hogy az EA már nem fejleszt PC-re Nba-t. Jellemző erre a ratyi cégre, hogy évekig pc-re (2001-2007) csak rooster update frissítésekkel adta ki a teljes árú programot, szinte minden más változatlan maradt, míg next-gen konzolokra legalább normális grafikát csináltak. Aztán bejelentették, hogy a pc-s júzer dögöljön meg, nem kap több NBA-t, mert csak warezolni tud, de 2008-ban a T2 kiadta ezt a progit pc-re, sikerrel, az EA pedig idén mégiscsak visszajön az NBA Live 2010-zel. Szánalmas az EA, úgy ahogy van.
Annó 2 éve csak az nba 2k7 kedvéért vettem X360-at, és megérte, mert isteni a frenchise. A pc-s porttal viszont nem vagyok megelégedve, összecsapott munkának tűnik nekem, rengeteget játszottam a 2k9-nal X360-on, és sokkal jobb, mint a pc-s verzió. Okok: X360 kontrollert beállítani, főleg az AXIS-t kegyetlen. A játék wide-screen-en játszva (1360x768) furcsa, mintha rossz lenne a felbontás és a kép méretezése, irreálisan széthúzza a képet, levágja a széleit. A játék egyébként túl sötét, X360 verzió sokkal világosabb, ezen sem lehet állítani. Nagyon sok fórumon olvasható, hogy még a legerősebb gépek is loop-olnak, akadoznak, ha az ember a 'realisztikus ruha' opciót magasra állítja, amivel hullámoznak a mezek és gátyók, ami azt mutatja, még egy kis optimalizálás ráfért volna a programra.
Summa summárum első portként és főleg ilyen alacsony árért remek kis játék, kosár fanoknak pedig kötelező, hisz a legjobb NBA szimulátor, minden platformon, de remélhetőleg a fél év múlva érkező folytatás minden szempontból javulni fog, hisz a 2k9 sokak szerint némileg visszaesés volt a 2k8-hez képest.
Aki pedig Jordan-t hiányolja (már több mint egy évtizede) az NBA-s játékokból, most játszhat vele, hisz sokan készítettek már Jordan mod-ot a 2k9-hoz, remek minőségben.

(#23) volvoguy válasza Reignman (#22) üzenetére


volvoguy
addikt

te is jó látod a dolgokat... :)) - valóban egy két helyen visszavettek a játékból a 2k8-hoz képest...

nekem az alant látható, egy éves, de abszolút nem csúcskonfig gépemen akadásmentesen fut, ha mindent max-ra állítok...
és érdekes, nekem az x360 ezérlőjével sem volt gond...egyszerűen bedugom usb-be, indíto ma játékot, és megy is...

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#24) Reignman válasza volvoguy (#23) üzenetére


Reignman
aktív tag

Nekem wireless a x360 gamepad, talán ezért, de minden egyes billentyűt egyesével kell beállítani. Nekem erősebb gépem van, de amikor játék közben a sideline kamera átmozog az egyik térfélről a másikra, érezhetően szaggat a kép.
Kiváncsi leszek, hogy októberben pc-n mi lesz a párbaj eredménye, 2k10 vs live 10, jó lenne már látni pár új, kreatív újítást kosárjátékok esetében is, gondolok a reális fizikára, profibb cut-scene-ekre, autóversenyekben látott látványos, lassított felvételes visszajátszásokra, és hozzák vissza a 2k8-ben debütált story módot! És csak hogy minden vágyam teljesüljön, a 90-es All Star csapatba tegyék be végre Shawn Kemp-et!

(#25) volvoguy válasza Reignman (#24) üzenetére


volvoguy
addikt

miylen volt a tavalyiban a story mode? az mit takar?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#26) Reignman válasza volvoguy (#25) üzenetére


Reignman
aktív tag

24/7 volt az elnevezése, mint sok más játékban, létrehozhattál egy játékost, minden létező külső tulajdonságát variálhattad, a magasságtól a bőrszínig át egészen a felszerelésig, pont mint egy szerepjátékban, majd egy laza sztoriba csomagolva kellet először egy játszótéren Shaq-et legyőznöd büntetődobásokban (nem nehéz...), majd 1vc1, 2vs2, 4vs4, 5vs5 meccseken kellet győzni a csapatoddal, különböző NBA sztárok ellen. Izgalmas volt, játszótereken játszani (Rucker Park), plusz élesben lehetett gyakorolni például 2vs2-ben az alley-up-kat, elzárás-leválásokat és be lehetett vetni különböző billentyű-kombinációkkal trükköket, streetball cseleket. Ha mindezt végigszenvedted, draftolhattad a játékost az NBA csapatodhoz. Én hiányolom.

(#27) volvoguy válasza Reignman (#26) üzenetére


volvoguy
addikt

hát, játékos és csapatkreálás a 2k9-ben is van, de nem hinném hogy van benne story mód, max csak leigazolod....

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#28) Reignman válasza volvoguy (#27) üzenetére


Reignman
aktív tag

Tudom, ezért írtam, hogy hiányolom...

(#29) perempe válasza volvoguy (#23) üzenetére


perempe
addikt

Én meg E2160/2*1GB/HD 2600XT-vel nyomom 1680x1050-ben, és nem kell sokat butítani.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#30) Kain


Kain
senior tag

Jordan ha jól tudom,valami jogdijas téma miatt nincs benne egyik NBA-s játékban már évek óta,legyen az EA-s vagy ez a K sorozat.Már pl az nba 2005 liveban se volt,és az volt az utolsó jobbfajta EA sportmutatvány,azota ezt is ugyanugy ledegradálták mint a fifa-t pl.

(#31) Kain válasza volvoguy (#6) üzenetére


Kain
senior tag

Azért ez kicsit erős,h a x360-as elbaszott kontroller a legjobb minenhez,legalább odairtad volna h neked vagy valami.Szerintem,és amég vagy 50 ember szerint,akik gémelnek pc-n és konzolon is,az ismerősi körböl,mind szidja és a legjobb a Logitech rumblepad,mert kialakitásra olyan mint a PS2-3 gémpadja,de nagyobb,ezért jobban kézreáll.

[ Szerkesztve ]

(#32) volvoguy válasza Kain (#31) üzenetére


volvoguy
addikt

jó, bizonyosan az ergonómia is szubjektív dolog, viszont ennek meg van az a nagy előnye, hogy minden mai játék automatiksuan felismermi, nem kell a gombokat sem állítgatni, nem kell hozzá xpadder, sem semmi egyéb....pont jó sztem, nekem legalábbis.....

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#33) Kain válasza volvoguy (#32) üzenetére


Kain
senior tag

OKés,ebben részben igazad van,én pl GTA4nél tapasztaltam,h mindeféle patch nélkül csak a x360-as kezeli és semmi mást.De ez programozoi hiba,kezér levágnám annak,aki ki mer ugy adni egy progit,h csak 1 fajta kontrollert kezel,amikor ugye semmit nem kell tenniuk vele,mrt a winfos kezeli az egészet..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.