Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Reignman


Reignman
aktív tag

Ez a trailer mar 1 hetes, sot a jatek ps4re kijott 15-en es brutalis, valoban nextgen erzese van az embernek! Remiszto latni ezzel szemben a live 14, hogy juthatott ilyen melysegekbe az EA szarnya alatt.

[ Szerkesztve ]

(#2) xmaas


xmaas
őstag

"stunning real life like graphics" jo nagy parasztvakitas ez a nextgen meg mindig idetlen az emberek arca de a lenyeg a sok fanboy elvan ragadtatva a jo marketing rizsaval , hiaba csilog vilog a padlo ha az emberi arc meg mindig foss

(#3) zenwalk válasza xmaas (#2) üzenetére


zenwalk
senior tag

Én is csalódtam benne. Nekem egyáltalán nem tűnik next-gennek ez a grafika. Pedig meg akartam venni, de ezért tuti nem fogok kiadni ~19k-t :(

[ Szerkesztve ]

(#4) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem mondom, hogy next gen, de nagyon szép. Játszani nem szoktam NBA játékkal szóval csak a grafika alapján, tetszik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) myckie2


myckie2
őstag

Nagyon brutális a grafika 0:09-ig! :Y Utána nem igazán.

[ Szerkesztve ]

(#6) Slade92


Slade92
aktív tag

A grafikán kívül miben next gen. még :F

(#7) Steve1207


Steve1207
veterán

Nem vagyok nagy NBA-s, de szerintem simán látni a változást előnyére legyen mondva. Ahhoz képest, hogy első próbálkozás az új konzolokra nem rossz, majd idővel kihoznak belőle többet, de idén még a régieken volt a hangsúly akárki akármit is mond.

Sokakat nem értek amúgy, egyszer megy a hiszti, hogy hol a nextgen, amikor valami lesz akkor meg egyből fikázza mindenki, pedig javult, látszik a fejlődés.

.

(#8) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Mennyire meg voltam veszve kölyökként a Fifa és NBA játékokért, és 2002 után mennyire nem érdekel egyik sem. Még mindig marha darabosnak tűnik a mozgás, nem túl reális a labda fizikája, stb. Kár :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#9) Jeanne d'Arc

Nem gyenge!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#10) Reignman


Reignman
aktív tag

Erdekes a sok finnyas hozzaszolas. En nem jatszok jatekokkal, csak kosaras szimulatorral, az aktualis 2k nba-vel. Evrol evre latni a fejlodest, az arcok brutalisan realiszrikusak. Ezek utan mindenki gondolja vegig, mennyire nehez egy 5vs5 szimulaciot osszehozni, ami lassan a realishoz kozelit, ennel mennyivel konyebb egy vacak COD. A nextgentol azt varni, mint a valosagtol, az nevetsegesen naiv, az elozo generaciotol valo technikai igrast kell nezni es az nyilvanvalo.

(#11) Fairplays válasza Reignman (#10) üzenetére


Fairplays
aktív tag

Nem kötözködésből írom, de természetesen csupa csupa marketing hogy évről, évre mindig van rajta mit finomítani... Ugyan ez igaz az összes labdás játékra. Mindig mindig ígérnek valamit, über brutál labda fizika, játékos mozgások, részletesen kidolgozott nézők stb. Idei FIFÁ-t még nem néztem meg, de az előzőek szánalmasak pl ha gyorsan irányt váltasz, vagy épp ütközöl, nagyon gagyi, nem hiszem hogy nekik ez nem szúrja a szemüket éveken keresztül.

(#12) oriic válasza Reignman (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szia

A trailer tegnapi, legalábbis youtube alapján. Abban igazad van hogy amcsiknál megjelent már ps4-re.

oric

Live-Die-Respawn

(#13) DMG válasza Slade92 (#6) üzenetére


DMG
senior tag

Már abban sem nagyon, nem igazán tudnak már fejlődni, na nem azt modnom, hogy nem lenne hova, csak mintha leragadttak volna valahol, az animáció műanyag, a bőr textúrája gumi. Nem tudom ebből mikor lesz jobb.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#14) Normi™


Normi™
őstag

Kövezzetek meg érte,de nekem tetszik. :B

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#16) Reignman


Reignman
aktív tag

Pár kép azoknak, akik szerint a nextgen 2k14 nem hoz grafikai javulást:

(#17) Reignman


Reignman
aktív tag

Ráadásul ebben a játékban van kb. 800 karakter, akik döbbenetesen hasonlítanak az igazi játékosokra, sokuknál 3D scannert használtak a digitalizálásra.

Valaki mondhatna nekem egy olyan játokot, amiknél a szereplők arca ilyen részletes, én nem tudok...az xbox one-os Ghosts is elég messze van ettől a színvonaltól...

(#18) sz3lim


sz3lim
tag

A must buy.

[ Szerkesztve ]

(#19) oriic válasza Reignman (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Crysis 3.

Live-Die-Respawn

(#20) Reignman válasza oriic (#19) üzenetére


Reignman
aktív tag

Ez hasonló, csak mint említettem, a kosaras játékban 800 embert kell ledigizni...

(#21) oriic válasza Reignman (#20) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze érthető a dolog. :)

Live-Die-Respawn

(#22) Reignman válasza oriic (#21) üzenetére


Reignman
aktív tag

Egyébként igazad volt, csak 15én jött ki ez a video, kevertem egy másikkal. Aki érdeklődik a sportjátékok iránt: www.operationsports.com

(#23) DonDennis


DonDennis
senior tag

Hát akinek ez nem next gen annak nem tudom mi az? Azért emberek szerintem kicsit venni kéne 1-2 nagy levegőt mielőtt elkezdenek puffogni, hogy szar az emberek arca meg ez nem next gen... Mit vártok, hogy bekapcsolod a sport1-t és az nba közvetítés alatt jelenjen meg egy kis kék karika a labdát vezető játékos alatt? Hát közölöm veletek, hogy nagyon közel állunk már hozzá. Meg mi az, hogy marketing duma megvette a sok fant?! Hát aki szereti a sport játékokat és sokat játszik velük pl 2k13 vagy 2k14 el a mostani platformokon azoknak a PS4-s gameplayek 1x erűen földöntúliak. Olyan javulást látni a játékosok mozgásán arcán fényeken és az egész játékban ahogy reagálnak a szituációkra, hogy epic. Ja és akkor tessék megnézni a az NBA live 14-t PS4-n és ha utána is fikázhatnékja támad valakinek a 2k14-re ahhoz csak gratulálni tudok.

2k14 - PS4 - Timberwolves vs Cavs
NBA live 14 - PS4 - Timberwolves vs Cavs

Csak hogy ugyan azokat a játékosokat és pályát tudjátok összehasonlítani.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#24) Reignman válasza DonDennis (#23) üzenetére


Reignman
aktív tag

Ez így van, a 2K kimondottan az a csapat, amelyik szenvedélyből fejleszt, mert szeretik a kosárlabdát és próbálják a minnél jobban leutánozni.

Én ma néztem pár Xbox1 review-t (NFS, Dead Rising) és nem éreztem, hogy bármiben jobb lenne, mint az előző rész, a nextgen nba-nél pedig azt éreztem, mint 7 éve, amikor először láttam x360-on az nba 2K6-ot és leesett az állam, micsoda eszméletlen játék az EA-s NBA után...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.