Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) voyager4.4


voyager4.4
senior tag

Én vártam volna az Open dott-ra. Ott azért van 8 giga tárhely, 4.4-es droidnál az a minimum. 4 giga kizáró ok, ez van.

no fate but what we make

(#2) rdt89 válasza voyager4.4 (#1) üzenetére


rdt89
addikt

Nem feltétlen létszükséglet, van benne egy 16gb-os sd kártya, szabadon meg 1.2 giga a programoknak a belső memóriában. Arra a célra amire vásárolva lett tökéletesen elegendő.

(#3) voyager4.4 válasza rdt89 (#2) üzenetére


voyager4.4
senior tag

SD-re nem tudsz telepíteni, a belső meg nagyon hamar el fog fogyni. Pláne FB Viber és társaikkal amik híznak is :K

no fate but what we make

(#4) rdt89 válasza voyager4.4 (#3) üzenetére


rdt89
addikt

De a telepített app nagy része átkerül az sd-re, de a SE után ahol összesen 300 mega tár hely volt megváltás lesz az 1.2 giga. De valóban alá tolhatták volna a 8gb-ot, de alap és kezdő felhasználónak szerintem ez a tárhely is elég. :)

(#5) Headbang


Headbang
aktív tag

- Az akksi 1600mAh-s ha leszeded a navon címkét akkor kiderül (nem túl korrekt húzás)
- képernyő színei fakók, 5éves tft kijelzős telómank szebb színei vannak
- 2,5 óra a képernyőidő szimpla netezésre (ami elég gáz)
- erős vaku? kb 30cm-re világít el
- tárhely mérete egyszerűen szánalmas a szétpartícionálás miatt
- első hetekben nekem sem szaggattott, fél év után azért már be-be szaggat elég gyakran, játékok nem szaggatnak de minden egyszerű appban találkozok dadogásokkal

pozitívum: Beszélgetési hangminőség valóban megfelelő, nem volt dobott hívásom, nem fagyott még eddig.
Nagyon bánom hogy nem fizettem pár ezret egy lg l90-re és ezt választottam.
Ahhoz képest én még szerencsés vagyok és nem szívtam meg vele annyira mint a többi tulaj.

(#6) rdt89 válasza Headbang (#5) üzenetére


rdt89
addikt

Itt még továbbra sincs vele probléma, hibátlanul működik a telefon. A kijelző lehúzását elég erősnek érzem, nem olyan vészes, sőt szerintem elég szép. Akkumulátora is bírja szuflával, arra a célra amire vásárolva lett tökéletes. Megörökölte a Sony 16gb-os micro sd kártyáját és nincs gond a tárhellyel se. A telefonon olyan alkalmazások futnak, mint szókereső, messenger és a 2048. Ezekhez meg bőven elég. :)

(#7) Gyuszi39


Gyuszi39
újonc

Sziasztok! Vettem én is egy NAVON mizu 450 est az Örs Vezér téri Media Markt-ben,sajnos. Arra szeretnék tanácsot,vagy tapasztalatmegosztást kérni tőletek,mivel a mogyorónyi agyammal a töltőket cserélgettem az aksi helyett,(mert az aksi ugye azt jelezte sokszor,hogy full-on van még volt/amper mérővel is méregettem néha), de igen hamar lemerült,most már nem is tudom feltölteni annyira,hogy bekapcsoljam a telefont. A telefonon, töltő bementi csatlakozója sincs a legjobb állapotban,a sok igazítgatástól,mert nem igazán töltötte a töltők hada ,de az aksit külön töltve,ha feszültségi szint eléri,nagy nehezen az 50% ot akkor sem kapcsol be. Még van rajta 6,5 hó garancia,tehát az aksit lehetne cserélni,de én teljesen kiábrándultam ebből a típusból.Van e rá valami remény,hogy kicseréljék egy újra,(eladom 33% bukóval de nekem nincs igényem erre a telefonra a továbbiakban!)vagy visszakapjam az árát,esetleg levásárolhassam? Köszönöm előre is a hozzászólást mindenkinek, ha lesz ilyen...:) sziasztok.

[ Szerkesztve ]

dirib, darabra, töröm...

(#8) Chaser válasza Gyuszi39 (#7) üzenetére


Chaser
titán

Mért adnák vissza az árát? Akku meghalt, kicserélik ennyi. Ha a telefon halt meg megjavítják.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#9) George85


George85
tag

Ez a teszt mindenről szól, csak a mobil hibáiról nem...

Macska!

(#10) Margit Bosy


Margit Bosy
újonc

Sziasztok !Nekem is van letétbe egy ilyen ha valami történne ....de nem tudom miért nem, de nem megy a wifi ha fel is tudok nagyon ritkán menni vele akkor is ledob .javítható vagy kuka ?

[ Szerkesztve ]

(#11) FanTomasz21 válasza Margit Bosy (#10) üzenetére


FanTomasz21
tag

javítható! ha érdekel írj rám!

(#12) tindisco


tindisco
csendes tag

Sziasztok!

Navon Mizuhoz tudtok valahol flip tokot?
köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.