Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Navon Mizu D402

Hozzászólások

(#1) zsopu


zsopu
tag

Hülye kérdés tudom....
Próbáltad már hosszan nyomni a bekapcsoló gombot? :D

(#2) LQRT


LQRT
csendes tag

Igen már próbáltam, a Mizu és a navon felirat előjön, de a boot-aniomáció már nem. sztem már csak a rom csere jöhet szóba, de nem találok hozzá gyárit.és custom meg szóba se jöhet mivel még garis.

[ Szerkesztve ]

(#3) Akmak


Akmak
tag

Mióta van ilyen állapotban a telefon? Napok óta vagy csak pár órája? Próbáld meg, hogy egy fél napig töltőn hagyod és hátha bekapcsol mert az én navonom is szokott ilyeneket csinálni de ott ez segít. Én arra gyanakodnék, hogy már csak annyi kurázsi van az akkuban, hogy éppen pár másodpercig adjon képet a telefon. Próbálkozhatnál új akkuval vagy mivel még garis garanciáztathatnád.

Akmak

Backup The World and Headphones on! AMD A8 6600k, Asrock FM2A85X Extreme4, Kingston HyperX DDR3 1600 2x2Gb

(#4) LQRT válasza Akmak (#3) üzenetére


LQRT
csendes tag

Nem hiszem hogy az Aksival lenne probléma most áprilisban vettem, és 33%-on van és így se tölt be semmi, sajnos. ha lenne hozzá romom akkor újra tudnám tenni, csak az a baj hogy sehol se találok.

[ Szerkesztve ]

(#5) zsopu válasza LQRT (#4) üzenetére


zsopu
tag

Magyar vagy kínai garis?
Mert ha kínai, akkor simán mehet a romcsere!

[ Szerkesztve ]

(#6) LQRT válasza zsopu (#5) üzenetére


LQRT
csendes tag

Magyar Garis, Euronics ba lett vásárolva.

(#7) #73173120 válasza LQRT (#6) üzenetére


#73173120
törölt tag

Szóval garanciás a készüléked, és semmi olyanra nem reagál, amire eddig igen, és nem tettél vele semmi olyat, ami a garancia vesztését okozta volna?

Vidd vissza és csináltasd meg. És bármi egyébről meg hallgass, rendeltetésszerűen használtad.

(#8) LQRT válasza #73173120 (#7) üzenetére


LQRT
csendes tag

Köszönöm, az lesz, csak kár hogy nincs hozzá rom, megtudtam volna csinálni, nem kellett volna 15 napot várnom a szervizelésre.

(#9) Andrew1982 válasza LQRT (#8) üzenetére


Andrew1982
csendes tag

Recovery, full wipe, hátha segit rajta ;)

<<< +36203601181 >>> <<< kftstabil@gmail.com >>> <<<perfectgsm.hu>>>

(#10) LQRT válasza Andrew1982 (#9) üzenetére


LQRT
csendes tag

Vissza vittem a boltba ahol vettem, ott készségesek voltak és azt a választ kaptam hogy"imádkozzon hogy ne tudják megjavítani, mert akkor kap egy másik készüléket!" :D úgyhogy 15-30 nap múlva kiderül mi lesz vele. Megírom majd hogy hogy jártam.

(#11) LQRT


LQRT
csendes tag

Bevittem a Szervízbe 7 nap alatt készlett, LCD csere és Töltés Vezérlő csere volt és már jó is, tökéletesen működik.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Navon Mizu D402
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.