Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) boeing


boeing
senior tag

Ez beteg,ilyet csinálni. :Y

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

hát ez valami nagyon kemény..a pirosak lesből várják hogy a kékek a csapdába fussanak :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) akangels


akangels
tag

ez de beteg :D kár hogy megint kivannak hagyva a pc sek egy ilyen jó kis mókából:D bár nem tudom hosszú távon mennyire jó móka..

(#4) Ptech


Ptech
őstag

Uhh ez elég kemény ;]

(#5) Dani811


Dani811
aktív tag

Ez valami virágbolti GTA klón lesz :DDD Nagyon nagy! Kell! MOST! :C

(#6) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

Nagyon tetszik!!! :DD

(#7) Akos96


Akos96
senior tag

Nem bírom hangsúlyozni hogy ez beteg. Nagyon beteg. De aki kitalálta (szerintem Kőhalmi haverja, aki a Pscyho-t akarja a TV Macival keverni) az is beteg. :DDD

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#8) Sirandrish válasza akangels (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

ugyanolyan móka mint bármi más..mármint hosszutávon...ha jól lesz összerakva akkor csapatokat alkotva hatalmas mészárlásokat lehet majd csinálni :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) Gebriel válasza Sirandrish (#8) üzenetére


Gebriel
veterán

Vagy épen harakirit végezni. :DDD

(#10) Sirandrish válasza Gebriel (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah azon már borultan a székről :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) Gude


Gude
senior tag

LEgközelebb a szíves bocsok vagy a hupikék törpikék fogják egymást darálni :F ........Beteg a kitalálója :(((

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#12) Tikakukac


Tikakukac
titán

Ha valaki ad egy boxot én megveszem hozzá :DDD

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#13) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

ATYAÚRISTEN!!! :Y

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#14) Akos96


Akos96
senior tag

"PEGI 12"
Hát ezt én még 18-asnak se állítanám, inkább "Csak saját felelősségre". :DD

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#15) euchi válasza Akos96 (#14) üzenetére


euchi
aktív tag

Megáll az eszem. Ez 12 éven aluliaknak nem ajánlott? :Y Szerintem inkább az épp elméjűeknek nem ajánlott kategória. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16) remeterák


remeterák
csendes tag

ez a játék még mindig elég gyenge

az hogy "ilyen morbid" kb az első 3 percben foglalkoztat utána meg a gameplay az érdekes ami meglehetősen gagyinak tűnik

semmi beteg nincs ezen, nemértem ennyi hogy lehet elég egyes embereknek

sorry all nem támadásból mondom

(#17) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Én nemtudom ezzel ki fog multizni, de hát ők tudják, ez egyszerűen nem az a játék amihez kell multiplayer. Mondjuk szerintem ez se fog toplistákat vezetni, max a torrent oldalakon.

(#18) Ptech válasza BalaNce87 (#17) üzenetére


Ptech
őstag

Elsőre biztos vicces, de szerintem kb 10 perc alatt elmúlik az újdonság varázsa.

(#19) BalaNce87 válasza Ptech (#18) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát igen így megnézed poén meg minden, de annyira már nem hogy pénzt is adja érte, mondjuk olyan 3-5 eurot érne kb. vagy dollárt.

(#20) Gude


Gude
senior tag

Semmilyen formában sincs értelme.Számomra pénzt nem ér :(

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#21) XuChi


XuChi
addikt

Vacak. :((

(#22) Gude


Gude
senior tag

Több mint vacak :DD

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#23) ninomento10 válasza boeing (#1) üzenetére


ninomento10
csendes tag

Ez nagyon kemény:D
Remélem meg tudom szerezni :D
Elég Perverz ember lehet aki ilyet csinál:D, de egyben jófej is :D:)

nokia 6220 classicot htc diamond-ra cserélnék.

(#24) Slade92


Slade92
aktív tag

PlayStationCommunity.hu értékelés

Pozitívum
A főszereplő maci jópofa karakter
Negatívum
A játék viszont borzalmas, úgy ahogy van

10-ből 2pont

Biztos jó játék lehet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.