Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

PC-re nincs valami jó NASCAR-os játék?

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2) anulu


anulu
félisten

"2011. március 29-én jelenik meg"

nem inkább jelent meg? amúgy meg EU verzió nem lesz belőle. se XBOX 360-on se PS3-on. szóval, akinek ez a játék kell, az oldja meg :P

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#3) anulu válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


anulu
félisten

éve óta nincs

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#4) hazai


hazai
tag

koszi a videot jonak tunik egyet megoldok magamnak. :K

Nézz szét a termékeim közt http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=hazai&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#5) anulu válasza hazai (#4) üzenetére


anulu
félisten

én megoldottam és tényleg jó! :C

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6) ittakary


ittakary
nagyúr

ez a játék tényleg olyan unalmas mint amilyennek tűnik?

(#7) anulu válasza ittakary (#6) üzenetére


anulu
félisten

belülről sokkal jobb :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8) k.soma válasza ittakary (#6) üzenetére


k.soma
senior tag

Nem valami akciódús :D :(

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#9) anulu válasza k.soma (#8) üzenetére


anulu
félisten

azért amikor a tömeg közepén vagy, 350-el Daytonában, akkor a "csak ne szóljon hozzám senki" dolog bejátszik :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10) banhammer


banhammer
veterán

Elég arcade lett.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#11) Sub-ZeRo válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Race07-ben van autó, meg pálya is hozzá. :U

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#12) BiP


BiP
nagyúr

Kíváncsi lennék, hogy a játék is így akad vagy csak a videó?

Úgy reménykedtem, amikor bejelentették, hogy lesz PC-re is, és ugyanilyen hamar el is vesztettem az érdeklődést, amikor mondták, hogy mégsem.

Race 07-et meglesem. Videón legalábbis.

(#13) sti10p


sti10p
senior tag

Eléggé elhanyagolják ezt a sportot, meg ahoz képest hogy ez lenne "A" Nascar 2011 meg minden, elég fapadosnak tűnik, főleg a grafika. Az Activision-től kicsit többet várna az ember, nekem nem jött át a Nascar versenyek zsigeri hangulata, kár...

XY

(#14) M3Ny3'T válasza ittakary (#6) üzenetére


M3Ny3'T
senior tag

Nem, csak olyan, mint a Nascar.
Szerintem ez mutatja a legjobban, mi is a lényege/értelme: [link] :))

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.