Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kraftxld


kraftxld
nagyúr

A power-on hours-nál mi az a 8760 (1év)?

[ Szerkesztve ]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#2) kpal


kpal
veterán

Finom lesz . :K

(#3) jerry311 válasza kraftxld (#1) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ja, 1 év 8760 óra. Mondjuk idén pont 8784 lesz, mert szökőévben vagyunk, tehát egy napra le kell állítani. :DDD

(#4) kleinguru


kleinguru
addikt

Akkor a 4TB-os verzióban 3 "tányér" van... nem rossz, majd ha az adatsűrűség eléri a korongonkénti 2TB-ot, szerintem akkor fogok cserélni:D

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#5) Male


Male
nagyúr

...és melyik hány lemezes? Ezt a "lényegtelen" adatot ismét lehagyták, aztán lehet sakkozni a súlyukból... tippre csak a 8-as meg a 4-es kapta meg a legnagyobb lemezeket (...de a 4-es valószínűleg nem mind, mert az olvasási tempónál a kisebb lemezhez tartozó érték van, tehát ott lehet variálás)

(#6) Feruendios válasza kraftxld (#1) üzenetére


Feruendios
aktív tag

Nem sok az az 1 év, de ez a gyártói Garancia és ezt 0-24 írva/olvasva is tudnia kell. A mostani HHD-jeim (2db) 12.000 óra van 5 év alatt ennek nagy részét(90%-át) Idle állapotban töltötte.

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#7) -=MrLF=- válasza Feruendios (#6) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

A garancia a táblázat szerint 3 év.

Ez az üzemóra talán azt akarja jelenteni, hogy folyamatos üzemre tervezték és ennyit mehet per év, szerintem nem az összes garanciális üzemóráját jelöli.

[ Szerkesztve ]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#8) KevinMulder


KevinMulder
tag

Az ára egészen baráti a jelenlegi 3,4 TB-osokhoz képest.

(#9) jerry311 válasza Feruendios (#6) üzenetére


jerry311
nagyúr

A 8760 az éves átlagos üzemidő akar lenni, garancia pedig 3 év.
Vannak jól sikerült darabok, egyik Samsungom 45984 óránál jár. 5 év, 3 hónap, szép teljesítmény. És vannak gyengén sikerült darabok, a Seagatem éppen csak túlélt 1 évet, amikor megdöglött. Kíváncsi vagyok a 4 WD RED meddig húzza hiba nélkül a NASban, most járnak 8700 óránál.

(#10) hemaka


hemaka
nagyúr

Seagate... kösz nem :D

(#11) DarkByte válasza hemaka (#10) üzenetére


DarkByte
addikt

Sajnos nekem is ez volt a reakcióm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.