Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Peterson_


Peterson_
addikt

Végre valami hír Naruto frontról. :R
az UNS3 PC kiadásnál jöhetett volna egy teszt is, elvégre nem egy elhanyagolható portról volt szó.
Mindenesetre várós, a Full burst-öt már szinte teljesen kipörgettem, megérte minden percét.
Remélem ezt kicsit kedvezőbb áron mérik majd a Steamen.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#2) oriic válasza Peterson_ (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem hiszem hogy túl drága lenne majd.

Live-Die-Respawn

(#3) Peterson_ válasza oriic (#2) üzenetére


Peterson_
addikt

Tekintve, hogy azért jócskán lesz benne plusz tartalom, és az előd sem volt valami olcsó(legalábbis nekem)
Szerintem ez is bőven 30€ felett lesz.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#4) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Inkább egy Dragon Ball játékot adnának már ki végre PC-re :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) oriic válasza Sirandrish (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Új DB játék jön. :) Csak nem PC-re.

Live-Die-Respawn

(#6) Sirandrish válasza oriic (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát erről beszélek...egy jó kis DB kéne PC-re nem Naruto :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) Peterson_ válasza Sirandrish (#6) üzenetére


Peterson_
addikt

Neked...nekem meg pont az nem kell :DDD
Amennyire összetettek a DB cuccok(történetet és harcot is tekintve), kb bőven elég emulátoron.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#8) Sirandrish válasza Peterson_ (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

1. Naruto játék már jelent meg PC-re, nem is olyan régen
2. A harcrendszert tekintve szerintem a DB-s játékok kenterbe verik a Narutósat

A Storyba nem megyek bele, mert kinek mi tetszik.
De ne mond hogy szemét vagyok..DB mellett akár Naruto is jöhet.. :D

Szerk: mellesleg az Avatarod alapján rá nem jöttem volna hogy te Naruto gamet akarsz :C
Bár soha egyetlen részt sem láttam, az a csóka abból van nem?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) Peterson_ válasza Sirandrish (#8) üzenetére


Peterson_
addikt

Igen, abból, ő a főhős faterja. :K

Ha nem láttál egy részt sem, illetve gondolom a game-t sem próbáltad, akkor nem hiszem, hogy van összehasonlítási alapod(nem személyes hangvétellel, és ha tévedek, akkor bocsi :R ).
Ellenben én pl elég sokat toltam a Budokai sorozattal főleg régebben.
Természetesen a két kategória nem összehasonlítható, azért ez mégis egy nagygépes verzió
A PSP-ben viszont ott az Ultimate Nonja Impact, az kb pariban van a DB-kkel(jobbnak nem mondanám)

Az tuti hogy nagyon egyben van a game:szépek a mozgások, rengeteg ninja tool, technika, ultimate ninjutsu van, mellette a kombók, amik mégsem agyatlanul nehezek, és akkor még awakening módok.

Egy idő után mondjuk mindkettő ismétlődő, de számomra sokat jelentett az is, hogy brutálisan szépen megcsinálták az átvezetőket eredeti hangokkal és bár szép a grafika, nem rugaszkodik el az anime stílusától.
Rengeteg boss és mob fight van benne, chellenge, egy böhöm bejárható terep, szóval azért rendesen van benne tartalom, és élmény.
Persze bőven van benne hiba és hiányosság is, de pl a legutóbb bejelentett DB cím is valami vérgáz ezzel összehasonlítva(főleg az a túlzottan renderelt ultraokádék kinézet).

Ettől függetlenül jöhet a DB is, legalább annyi létjogosultsága van, mint a NSUNS-nak, de azért ne mondjuk már, hogy ez ne legyen, amikor igenis király játék.

Annyi viszont mindenképp ajánlott, hogy a sorozatot kipörgesd, mert úgy az igazi.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#10) Sirandrish válasza Peterson_ (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

De..a PC-s gammat kipróbáltam a Narutoból, és nem volt rossz, de nekem valamiért a jó öreg Budokai Tenkaichi 2-3 sokkal jobban adta. Lehet az is hozzátartozik hogy régebben a DBZ sorozatot láttam végig, a Narutot meg mint említettem nem, de a lényegen nem változtat.

Azért mondtam hogy inkább DB játék jelenne meg PC-re mert az még nincs, míg Naruto nem csak hogy van, hanem ráadásul elég friss is. Persze aki megjelenéskor elkezdte tolni az azóta igényli az újat, de azért a DB is lenne akkora siker, ha nem nagyobb. Én mindenesetre reménykedem egy PC-s DBZ játékban, mert ugye az elmúlt jóóó sok évben a PC híján volt a fighter játékoknak, de mostanság elkezdtek megint megjelenni rá. Gondoltok itt a Street Fighterre, MK-ra vagy épp a Narutora...szóval remélem hamarosan Gokuék is tiszteletüket teszik PC-n :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) oriic válasza Sirandrish (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az elmúlt időben többször előfordult, hogy konzol exkluzi játék megjött pc-re is, szóval reménykedhetsz. :DDD

Live-Die-Respawn

(#12) Kasya


Kasya
nagyúr

Bleach mikor jon? ;]

A videobol itelve vigan 60 fps+ lesz, ami egy porgos verekedoshoz kell is :)

(#13) Peterson_ válasza Sirandrish (#10) üzenetére


Peterson_
addikt

Régebben Narutoból sem volt túl nagy választék, azok is jobbára a trágya kategóriába tartoztak,de szerencsére változott a helyzet.
Szerintem hamarosan lesz egyébként DB is, én azt is szívesen fogadnám annak ellenére, hogy az eredeti sorozatot és a Z-t néztem végig, a GT-t pl már nem vette be a gyomrom.
Igény biztosan lenne rá, az irányítással meg nem kell bajlódni, hisz nem is lehet cél, hogy egy verekedős játék billentyűzettel ugyanolyan remek élményt nyújtson,mint kontrollerrel.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#14) alevan válasza Sirandrish (#6) üzenetére


alevan
őstag

Inkább XBOX ONEra jöjjön Kinektes DB játék.

Amikor pedig benyit a barátnőm, és a TV előtt terpeszben állva, tenyereim egymásnak támasztva ordibálom, hogy KAME HAME HA, csak arra fogok tudni gondolni, hogy megérte :)

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#15) vegitossj7 válasza Peterson_ (#13) üzenetére


vegitossj7
addikt

Ma egész nap toltam az online demot, szerintem jobb lett mint a Full Burst :K
A Story-ról annyit, hogy elvileg az Anime 280.-ig részéig mennek el benne (Jubito Obito tuti benne lesz).
Minato meg tuti OP, csakúgy mint majd BM Minato lesz :K

Ja és Mecha Naruto broken :DDD

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#16) Tigerclaw válasza Sirandrish (#8) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Akkor ideje bepótolni az egészet, mert legendás. Mangát nem olvasok, de a sorozatot nézem az elejétől és nagyon érdekes és izgalmas a story egyre mélyebb tartalommal. (Persze nem a Shippudennel kell kezdeni)
Csodálkozok, hogy egy nagy studio se látott még fantáziát egy a Naruto világában játszódó MMORPG-ben.
Adottak az oldalak, bőven van lehetőség classok kialakítására. A másik amiből szintén jó MMORPG lehetne a Avatar: The Last Airbender világa.

(A Bleach-et is folytathatnák)

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#17) Mister_X válasza alevan (#14) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mivaaan??! :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#18) Sirandrish válasza Peterson_ (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

Van X360 joyom a PC-hez szóval azzal nincs problémám...bár szerintem aki verekedős játékkal akar játszani PC-n annak alap a controller :B

alevan :C

Tigerclaw Egy MMO-t lehet még én is meglesnék :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) Peterson_ válasza Sirandrish (#18) üzenetére


Peterson_
addikt

-Ne is mondd, amikor megvettem a játékot, már csak egy olcsó noname kontrollerre futotta(ewent)
Elég ergya szegénykém.
Drivert még a hivatalos oldalról sem tudtam hozzá beszerezni, , úgy kellett halásznom, hogy felismerje a játék:DDD

vegitossj7:
-Én meg ott nem tartok,mert az asszonnyal együtt nézzük, és mindig megvárjuk míg kicsit felgyűlnek a részek. Bár fél szemmel követem a mangát is, szóval nagyjából képben vagyok.
Amit nagyon szerettem a full burstban is, az az, hogy játszható volt benne olyan szál is, amit a Manga vagy az anime épphogy csak érintett.
A story leegyszerűsítések viszont nem jöttek be.
A szabadon bejárható terepen kevés volt az event és az interakció az npc-kkel, illetve kár, hogy a környezet csak minimálisan rombolható(főleg ilyen giga-meg djutsuknál gáz)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#20) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sasuke visszatért?! Navégre. Nagy háború elejéig néztem. Néha lenne kedvem nézni, nagyon jó anime. De már nagyon lemaradtam :( Nincs valami összefoglaló a youtube-on? :D
Naruto > DB
mondom mind ezt úgy, hogy a DB-t is borzasztóan szeretem. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21) Sirandrish válasza Peterson_ (#19) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát igen..ez sajnos ilyen. X360 vagy Logitech...a többire szarnak rá a készítők.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22) Peterson_ válasza Sirandrish (#21) üzenetére


Peterson_
addikt

Óccó volt, kettőezelöccá:))
Olyan is.
Csörög-zörög, óriási holtjáték, szóval élmény vele játszani.
Van dualshock3 is, de az meg a telefonhoz van alakítva.

.LnB:
"Sasuke visszatért?!"
-Vissza bizony, és narcsival együtt kapnak brutális powerup-pot.
Kelleni is fog, Madara meg lófütty a főellenség mellett.:U

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#23) .LnB válasza Peterson_ (#22) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

basszus, nézni kéne... :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24) Kasya válasza Peterson_ (#22) üzenetére


Kasya
nagyúr

Varhato a vege lassan a manganak? Ennel durvabb power up mar DB GT-ve varazsolna a kesobbiekbe a sorozatot :D

(#25) Peterson_ válasza Kasya (#24) üzenetére


Peterson_
addikt

Már nagyon nyújtja kishi, mint a rétest, de azért van benne fordulat.
Igazából még most is csak sejteni lehet hogyan lesz vége, ki marad/hal meg, de elvileg idén vége lesz a mangának.
A sorozat azért jócskán le van maradva a sok filler miatt, na meg a magában egy rész nem tesz ki húsz percet, nem olyan részletes és aprólékos.
Egyébként a baj az, hogy olyan szinten vannak most a dolgok, hogy ami a sorozat elején még megdöbbentő volt, vagy hatalmas jelentőséggel bírt, itt már csak mellékes.
Pl a bizsuk' meg az emberélet(ez főleg Naruto új képessége miatt is van), de ennyi spoiler utalás elég is lesz.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#26) Sirandrish válasza Peterson_ (#22) üzenetére


Sirandrish
legenda

Telefonhoz vagyis inkább tablethez én is akarok majd valami ilyesmit, mert ez a full érintős irányitás sajnos rengeteg játéknál halott ügy

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27) Peterson_ válasza Sirandrish (#26) üzenetére


Peterson_
addikt

Dualshock3+gameklip+300huf a sixaxis controller app.
Vagy kábelen vagy Bluetoothon keresztül csatlakozik, és mehet is a játék.
PPSSPP psp játékokhoz, de pl GTA III-SA, Shadowgun, és sokminden más is támogatja.
Mappingolni nem kell, de az opció adott.
Egyszerű és kiváló.
Én máshogy nem is vagyok hajlandó játszani, ha csak nem stratégiáról van szó:K

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#28) Sirandrish válasza Peterson_ (#27) üzenetére


Sirandrish
legenda

Dualchockom sincs szóval azért kéne rá költenem
Meg amúgy is..ha jól tudom van külön ilyen kütyü amibe ráadásul magát a készüléket is bele tudod rakni aztán olyan lesz mint egy hordozható konzol..

Ez a gameklip...ez állítható méretü vagy hogy van ez? csak egy fajta cuccost támogat?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#29) Peterson_ válasza Sirandrish (#28) üzenetére


Peterson_
addikt

A Moga pl, de ott van egy mérethatár, aztán annyi minden azt sem támogatja.
Gameklipnél az is jó, ha a tablethez van tok, akkor össze tudod rakni vele.
Én is így csináltam, hisz a Nóta nem egy csöppség:
-vettem hozzá 900 forintért egy ócska szilikon tokot, erre ment a gameklip a gyári 3m ragasztócsíkkal, ami olyan , mint a beton.
A dualshockot meg ebayről rendeltem kb 3000Ft-ért.
Használt, de jó állapotú darab volt.
Gameklipnél is van ilyen karos megoldás, de az csak "kisebb" méretig biztos.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#30) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Kíváncsi leszek rá.

(#31) Peterson_ válasza ADAM1337 (#30) üzenetére


Peterson_
addikt

A többi szereplő hol késik?:DDD

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#32) trufa12


trufa12
addikt

Én azt mondom nagyon jó a naruto -csak optimalizálni kellene , az előző rész gtx 770 el akadt i5 4670 k mellett .
Db game is nagyon jó lenne bár az tény hogy gagyibb mint a naruto legalább 10 szer .
De mindkettőnek meg van a fan tábora. Én mind a kettőt nagyon szeretem de sajnos a db t elhanyagolják, a naruto meg tényleg jó , harcrendszerben a story meg teljesen követi az animét, jó átvezető jelenetek vannak, egy egészet képez a játék, a db meg csak irkászolja a storyt, aztán verekedni kell 28 szor, de már az is szar volt az utóbbi időben 1-2 gombos rendszer, legalább vissza raknák az összetett harcrendszert aztán a többi már mind1, viszi a kultusz .

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#33) Sirandrish válasza Peterson_ (#29) üzenetére


Sirandrish
legenda

Privátban nem tudnál küldeni 1-2 képet arról hogy mégis hogyan is néz ki a cucc.
Tablethez nekem nagyon jó lenne :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#34) Tigerclaw válasza .LnB (#20) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem nézd meg az egészet szép lassan. Most is csak 1-2 hetenként jön új rész és nehezen halad a főszál a sok töltelék miatt, de ezek többsége is rengeteg érdekes mellékszálat, háttérinfót tesz az egészhez. Tudod, az út a fontos, nem a végállomás.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#35) .LnB válasza Tigerclaw (#34) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hidd el nézém nagyon szívesen de semmi időm :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#36) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egyébként nekem a Naruto-val annyi a bajom csak hogy neverending. :D Elég volt egy Bleach-et letolni, ez meg annál is hosszabb. (másik tervem a One Piece, de megláttam 300+ rész... ) :DDD

Live-Die-Respawn

(#37) Peterson_ válasza trufa12 (#32) üzenetére


Peterson_
addikt

Nálam i3-mal, közepes ati kártyával simán megy, csak a felbontás nincs maxon.

orichalcos:
-Én néztem a Bleachet is, ennek sokkal jobb sztorija van, emberközelibb, komolyabb is sokszor, az ökörködés mellett pedig azért megbújik az elég mély mondanivaló.
....és itt is vannak dögös bigék;]
A Fullmetal Alchemistet szeretemmég nagyon, de az meg túl rövid.
Az One Peace engem is érdekel, talán majd egyszer nekiesek annak is.
Na meg egyszer újraélesztem az Animaxot, ha tele leszek zsével...:U

Sirandrish:
-Amint gépközelbe kerülök küldök neked.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#38) trufa12 válasza Peterson_ (#37) üzenetére


trufa12
addikt

Lol az animaxnak annyi ? látszik régen néztem tv-t

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#39) oriic válasza trufa12 (#38) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem kár érte. Elkurvult már jó ideje.

Live-Die-Respawn

(#40) Peterson_ válasza trufa12 (#38) üzenetére


Peterson_
addikt

Annyi, mert nem volt nézettsége.
Hozzátenném, beígérték a Shippûdent, nem jött, alig nyomtak rajta animét, az is csak ilyen hulladék volt és ismétlés.
Régen azért volt rajta DeathNote/Live Action, movie, Naruto, GITS SAC, Hellsing, Trigun, Conan, Fullmetal Alchemist meg a rengeteg vetélkedő.
A végén az AXN sorozatok ismétlése ment rajta...szégyen.
Szóval igenis kár érte, egy belsős írta, hogy szándékos leépítés volt.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#41) Sirandrish válasza oriic (#39) üzenetére


Sirandrish
legenda

Meg hányan néznek reggeltől estig meséket? Biztosan nagy rajongótábora van ezeknek a dolgoknak, de valszeg mégsem akkora hogy megérje például egy csatornát fenntartani

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42) Peterson_ válasza Sirandrish (#41) üzenetére


Peterson_
addikt

Csak este nyolctól éjjel kettőig volt adás a minimax után.
De egyébként globál csatorna amit a Sony pénzelt, szóval nem becsődölt az tuti.
Este hattól-héttől mehetett volna szvsz háromig, és akkor pár reklám is belefér volna.
Mert az pl nem volt, csak a Mondo-é.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#43) Sirandrish válasza Peterson_ (#42) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát akkor nem vágom..némi reklám biztosan hozott volna egy kis dellát.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#44) trufa12 válasza Peterson_ (#42) üzenetére


trufa12
addikt

Nem akarják hogy ez a kultúra fejlődjön nálunk ... régen elvágták magukat a magyarok :D a japcsik előtt amikor a dragonballt levette az rtl klubb .

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#45) oriic válasza Sirandrish (#43) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szándékosan szüntették meg.

Live-Die-Respawn

(#46) Sirandrish válasza oriic (#45) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ok?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#47) vegitossj7 válasza Peterson_ (#37) üzenetére


vegitossj7
addikt

Nálam 1 GB ram, 9600gt 512mb, Intel g1620, és 30fps+ 1280*1024-ben futott a Full burst, sosem akadt meg :P

A mangának meg az év végére úgy hallottam vége lesz, viszont a anime-nél meg azt mondták, hogy a Shippuden végéig nem lesz fölösleges filler rész :U

In medias res :C

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#48) alevan válasza vegitossj7 (#47) üzenetére


alevan
őstag

Shippuden végéig nem lesz fölösleges filler rész :U

Adná a fenvaló. Szerintem ez az első animesorozat, amelynél a filler epizódok száma túltesz a kánon epizódok számán.

(#36) orichalcos

Nyugodtan kezdj bele. Nincs sok filler, ami van az nézhető kategóriától kezdve nagyon jó-ig terjed. (ami filler nem tetszik, simán ki lehet hagyni, nincs befolyással a fő cselekményre). Továbbá van 4 "filler" epizód, ami egyenesen az egyik legjobb animemozi felvezető epizódja.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#49) ADAM1337 válasza alevan (#48) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Utolsó 200 részben kb volt 20-30 ami a szálon ment végig a többi filler volt a mai is. :((

(#50) oriic válasza alevan (#48) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na meggyőztetek, úgyis lesz szabadidőm most, belekezdek. :)

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.