Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szirti


Szirti
tag

"a falu jelenlegi vezetője, a negyedik hokage" Inkább a 3.
Jó teszt, a játék pedig biztos befutó lesz nálam :D

"Revenge is a dish best served cold." - old Klingon proverb

(#2) Puma K


Puma K
veterán

Ilyen baromi jó a grafikája?! :Y
Ez nagyon vissza adja az anime feelingjét! :K
PC-re akarom! :o

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#3) borob


borob
tag

Ami kimaradt, és sztem iszonyatosan jó, hogy a 2 vs 2 harcot lehet coop-ban is nyomni, tehát az egyik csapatban van mindkét játékos, a két gép ellenféllel szemben. Az LB-vel lehet behívni a bro karakterét, és vica-versa, megfelelő időben lenyomva pedig közös combokat csinálni. A gép kb 100ból 99x él is ezzel, ha van rá lehetősége, nekünk kb 3 tournament végigizzadása után esett le, hogy hogyan kell. :D Mindenesetre nagyon eltalált, nekem tetszik, jól elszórakoztunk. :) A fight mode eléggé rendben van, a combok sztem is nagyon változatosak, és elég jól kombinálhatóak :R

(#4) szaszlaci


szaszlaci
addikt

Nekem nem derült ki, hogy ez egy Prince of Persia-féle "szép, látványos, jó harcos de unalmas játék, visszagondolva egyszer végig lehet játszani",
vagy egy Fable2 szinthez közelítő alkotás-e.

[ Szerkesztve ]

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#5) Franticfox válasza szaszlaci (#4) üzenetére


Franticfox
tag

Gondolom valahol a ketto kozt, de szerintem erre magadtol is rajottel :U
Amugy allandoan jonnek ezzel a "fanok sirtak a fillerek miatt", kovezzenek meg, de szerintem azok voltak a legjobb reszek...

''Monas apó legyintett. Két kézzel is.''

(#6) capafog23


capafog23
őstag

Már az első rész is bejött, és ez is bejön a jó kis újításokkal.

(#7) Skynet258


Skynet258
veterán

Még kapható (bár már szerintem nem sokáig) a Play-Asia-s akció keretében, $29.90-ért (kb. 5800 Forint) ;)

https://geekpulse.hu

(#8) powered


powered
tag

jah a 4. ×hokage× már rég meghalt, amikor betámadta konohát a kyubi :D ×aki mellesleg naurto faterja×.
Amúgy télleg ott van a játék és olyan szinten vissza adja az anime feelinget... most szereztem meg a broken bondot kiwi vagyok... eddig iszonyat :R ha valaki akar tolni az vegyen fel nyugodtan ott a gamertagom meg van még 1 Kriszke..

(#9) komjátip válasza Szirti (#1) üzenetére


komjátip
csendes tag

Ja de segítsetek//pls a naruto broken bond leindul 1.51 flashel (másoltpersze)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.