Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Astroboy


Astroboy
őstag

Nappaliba hegesztő trafót? ;]

(#2) XuChi válasza Astroboy (#1) üzenetére


XuChi
addikt

Nekem a hősugárzó jutott eszembe. Azok a műbör fülek, édes jó istenem ... :D

(#3) Tigerclaw válasza XuChi (#2) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Gondolom az inkabb retro kulsot ado dizajnelem. Lathatoan a legtobb hazgyartonak fogalma sincs, milyen irany lenne jo. Csak abban biztosak hogy legyen nagy szam az arcedulan.

En ha hazat terveznek, elso korben azt oldanam meg, hogy a tapegyseg kikeruljon a haz legkorebol, vagyis kivulrol kapjon levegot es oda is fujja ki.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#4) mad823


mad823
őstag

Tök jó ez. Pici ház, fekvő alaplap, nagy hely a CPU hűtőnek. A fülét meg nyilván egy mozdulattal le lehet venni...

(#5) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Imádom!
😍

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#6) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Szerintem jó irány! Én is lesegetem a házakat új géphez. Ez azzal az érdekességgel kecsegtet, hogy a hordozható rádiómagnó formával újít.
Talán lesznek más "nem leddel tuningolt" érdekes gépek. Bevallom engem ez a ledes akármi nagyon fáraszt. Unalmas faktor. Nem igen tudom őket hová tenni, mert vegyes használatú szobában kurvára zavaró egy ilyen villogó izé. Nem nagyon lehet diszkrétben ledezgetni. Lekapcsolva meg hülyén néz ki bármelyik, mert bele van tervezve a fény.

Szóval lehet érdekes egy tárgy, ha kompjuter és mégsem villog non-stopp. Erre jó példa a G3 és G4 iMac, vagy a Cube lebegés keltő illuziója.
Addig is itt van egy izléses majdnem egyben gép ami nem feltétlen akar kompjuterként funkcionálni, hanem lehet Tv és piszkosul jó hangrendszer is.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#7) Tigerclaw válasza Polarstar (#6) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Utoljara engem a Surface Studio dizajnja fogott meg, foleg a monitor felfogatasa. Kar hogy kulon nem arulnak olyan erintokepernyos monitort, legalabbis elerheto aron. Masik oldalrol meg mondjuk a mac mini, vagy persze az iMac iMac Pro, de ezek mar megint kiesnek a kasszanal.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#8) Noukoum válasza Polarstar (#6) üzenetére


Noukoum
veterán

Leddel is tud minimalista és ízléses lenni valami, amire rengeteg példa van.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#9) Polarstar válasza Noukoum (#8) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ez igaz. Most szeretnék egy AMD asztali gépet venni. De a rakjuk össze programban szinte csak villlantös csodák vannak. :DD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10) DoItYourself válasza Tigerclaw (#3) üzenetére


DoItYourself
addikt

" ha hazat terveznek, elso korben azt oldanam meg, hogy a tapegyseg kikeruljon a haz legkorebol, vagyis kivulrol kapjon levegot es oda is fujja ki."

Az összes alsó tápos házban ez így működik, vagy te mire gondoltál?

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#11) Noukoum válasza Polarstar (#9) üzenetére


Noukoum
veterán

Mert az kell a népnek azért.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#13) wattafaka


wattafaka
senior tag

Honnan tudják milyen a nappalim? :O (valakit ezért a : O szmájliért meg kellene ölni)

(#15) GreatL


GreatL
őstag

Jé de ocsmány!

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#16) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Az a fül ami rajta van.... :DDD

(#17) adam320


adam320
senior tag

Most nem azért de ez valami förtelem, nem lesz valami nagy sikere én úgy gondolom. :N

(#18) r3kh1t


r3kh1t
csendes tag

A dizájn eléggé hajaz a Bang & Olufsen Beolit 17-re :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.