Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) khron78


khron78
őstag

Csodálatos...
Aki nem játszott vele Gamecube-on, aztán még Wii-n is kimaradt, akkor annak végre itt a lehetőség!
HD felbontás, 2016 hajrá!

(#2) boost


boost
addikt

Szuper, kár, hogy nem PS4-re, 20USD kategóriában.

[ Szerkesztve ]

(#3) ldave válasza khron78 (#1) üzenetére


ldave
félisten

A Wii verzió szerintem nagyon rossz irányítással rendelkezik, én nem bírtam játszani vele. Most viszont lehet kimarad az első körben, majd valamikor később bepótolom. A Wind Waker HD-t nagyon élveztem, de idén inkább az új Zeldát várom.

A Slime draws near! Command?

(#4) khron78 válasza ldave (#3) üzenetére


khron78
őstag

Sztem mindenki az új Zeldát várja, mióta is?

(#5) ldave válasza khron78 (#4) üzenetére


ldave
félisten

Hát 2011. novemberében jelent meg a Skyward Sword, azt valamikor február-március környékén fejeztem be, szóval én azóta várok.

A Slime draws near! Command?

(#6) AxBattler


AxBattler
félisten

Hát, ha az új Nintendo konzol visszamenőlegesen is támogatni fogja a Wii-s, U-s címek lejátszását (ahogy a Wii is lejátszotta a GC-s címeket), akkor lehet beruházok majd egyre. A Zelda mindig is érdekelt volna, csak ezért nem veszek külön konzolt, de lassan lehet eladom a játékos PC-m...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#7) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Azt pletykàljàk, hogy az új Zelda csak a Nintendo ùj gépére, az NX-re jön majd.

(#8) khron78 válasza FuRiONight (#7) üzenetére


khron78
őstag

A Nintendo nem szokta hülyére venni a játékosokat. Max. 2 gépre is megjelenik, de a U-t nem hagyja Zelda játék nélkül az biztos.

(#9) FuRiONight válasza khron78 (#8) üzenetére


FuRiONight
őstag

Akàr hogyan is nézzük a wii u megbukott. Ha az NX-el bizonyítani akarnak oda erős exclusive-ok kellenek. Egy Zelda pedig ezen nagyon sokat segítene, hogy mindenkit az új konzol felé tereljen!

[ Szerkesztve ]

(#10) ldave válasza FuRiONight (#9) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem meg pont a Wii U esete mutatja, hogy nem az exkluzív címek adják el manapság a konzolokat, hanem a CoD/FIFA/BF és hasonló multiplatform játékot.

A Slime draws near! Command?

(#11) khron78 válasza FuRiONight (#9) üzenetére


khron78
őstag

Az NX az asztali konzol? Kiderült erről már valami, vagy ezek a nagy közhelyek?

(#12) #52815360 válasza FuRiONight (#7) üzenetére


#52815360
törölt tag

Én meg pont azt olvastam, hogy mind2 konzolra jön.

(#13) FuRiONight válasza ldave (#10) üzenetére


FuRiONight
őstag

Az exclusive és a multiplatform együtt adnak el egy konzolt. Ahogy mondtad :)

A Wii U-ra nem igazàn jön multiplatform cím, mert nem éri portolni rà, annyi gyengék az eladàsok.

Àllitolag az NX asztali és kézi konzol is lesz egyben, ha minden igaz nem olyat kell rà vàrni, hogy kiderüljön.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.