Hirdetés

2021. május 11., kedd

Gyorskeresés

(#1) catalano

catalano
tag

Nagyon várós! :R

Értem én a viccet, csak nem szeretem...

(#2) AxBattler válasza catalano (#1) üzenetére

AxBattler
félisten

Nekem voltak ellenérzéseim az új grafikával szemben, de a régi pixeles megjelenítéssel, 16:9 képaránnyal, 1080p vagy 4K felbontással, kontroller támogatással lehet hogy benevezek...

"Vásárolj Durex terméket, és nyerd meg a legújabb Microsoft Xbox Series X 1TB játékkonzolt!" .................. .................................................................................................................. Cable management is for the weak!

(#3) Elims

Elims
addikt

Sziasztok!

Kijön ez vajon vmikor konzolra is?

Köszi a hírt!!

(#4) wjbhbdux válasza Elims (#3) üzenetére

wjbhbdux
veterán

Ez az alpha nem, de később lesz konzolos teszt is és egyszerre jelenik meg a switch/xbox/ps változattal valamikor.

(#5) Elims válasza wjbhbdux (#4) üzenetére

Elims
addikt

:-) :R

(#6) GoTReX

GoTReX
őstag

Haha, elvileg már nem is elég a gépem az ajánlotthoz! :DDD Azért jó lenne ha bekerülnék a tesztelők közé, soha sem regisztráltam még így earlyre. Bakker de rég volt mikor még az eredetivel toltuk, persze offline farmolva. Na most egy kicsit öregnek érzem magam :(((

[ Szerkesztve ]

(#7) Sirandrish

Sirandrish
legenda

Hogy lesz ebből idén megjelenés, ha most indul majd az alfa?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) oriic válasza Sirandrish (#7) üzenetére

oriic
HÁZIGAZDA

Public alfa. Belsős tesztek nyilván már jó ideje futnak, anélkül ki sem engednék a nagyvilágnak a cuccot. :D

Lehet kb. fél év alatt letudják az alfa és béta teszteket aztán ősszel valamikor vagy tél elején jöhet a premier. (Vagy csúszik 2022-re ;] )

Live-Die-Respawn

(#9) Sirandrish válasza oriic (#8) üzenetére

Sirandrish
legenda

Vagy 23ra :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) oriic válasza Sirandrish (#9) üzenetére

oriic
HÁZIGAZDA

Diablo 4 meg majd 2024 mi? :D becseszne.

Live-Die-Respawn

(#11) Sirandrish válasza oriic (#10) üzenetére

Sirandrish
legenda

Olyan korán? Ittál? :D

(#12) oriic válasza Sirandrish (#11) üzenetére

oriic
HÁZIGAZDA

Lehet kellene. :D

Live-Die-Respawn

(#13) Sirandrish válasza oriic (#12) üzenetére

Sirandrish
legenda

Egyébként komoly a gépigény is egy FHD felbontáshoz :K

(#14) nemlehet válasza AxBattler (#2) üzenetére

nemlehet
őstag

Én pont tavaly nyáron toltam végig megint és azt kell mondjam egész jól öregedett a grafika. Az effektek mai napig nagyon szépek (legalábbis szerintem).

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#15) MageRG

MageRG
őstag

Vajon az amazon fend skilljét sikerült megjavítani, vagy olyan gagyi amilyen volt?

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#16) CocooN-z válasza MageRG (#15) üzenetére

CocooN-z
őstag

A jatek ugyan az lesz, kap egy overlayt

[ Szerkesztve ]

BRSZK 6.0 - 2021...? :(

(#17) saelin válasza oriic (#8) üzenetére

saelin
veterán

Mintha az Anthem is így kezdte volna... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#18) olymind1

olymind1
aktív tag

Legalább skill-ek item-ek balance-olására már nincs gondjuk, azt megoldották már 20 év alatt :D

(#19) savior

savior
senior tag

Van egy olyan erzesem, hogy veletlenul majd pont a streamerek kapjak a kulcsokat.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#20) Sirandrish válasza savior (#19) üzenetére

Sirandrish
legenda

A Blizzard két kalappal dolgozik.
Az elsőbe beledobják a streamereket (mondjuk 3000 nevet), a másodikba mindenki mást. Az elsőből kihúznak 3000et, a másodikból meg 30at! :DDD

A számok eltérhetnek, az arány körülbelül stimmel :K

(#21) wjbhbdux válasza Sirandrish (#20) üzenetére

wjbhbdux
veterán

Nincs is két kalap, ma csak a streamerek kapják, nyilván azért hogy a pár óra múlva esedékes PoE2 bejelentésről tereljék a figyelmet, tipikus Blizzard húzás. :(((

(#22) waverider

waverider
senior tag

majd másfélszer annyi lesz az ára, mint a Diablo 3-nak.
megőrültek ezek a telhetetlenek? :(((

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#23) CocooN-z

CocooN-z
őstag

Ekkor jöhet annak aki szerencsés és opt-in-elt:

(#24) wattafaka

wattafaka
aktív tag

A kiválasztottak :D

(#25) wjbhbdux válasza wattafaka (#24) üzenetére

wjbhbdux
veterán

Érdemes megnézni a bnet klienset, nekem nem küldtek emailt, spambe sincs, de megjelent a telepítés a vásárlás gomb helyett.

(#26) GoTReX

GoTReX
őstag

Nézhetjük ahogy a Streamerek tolják,mert ismerettségi körben egyenlőre nem sok key esett a Bosstól... :U ;]

(#27) Sirandrish válasza wjbhbdux (#25) üzenetére

Sirandrish
legenda

Nekem még mindig Pre-Purchase van írva :O

(#28) CocooN-z válasza Sirandrish (#27) üzenetére

CocooN-z
őstag

Same :(

(#29) saelin

saelin
veterán

Belenéztem Rhykker gameplay-ébe. Hát, ez nagyon szépen néz ki! Külön érdekes megoldás, hogy az eredeti játék felé húzták fel az új látványt és ui-t. Csináltak már ilyet valaha?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#30) olymind1 válasza saelin (#29) üzenetére

olymind1
aktív tag

StarCraft Remaster-nél is ki-be kapcsolható az új grafika, mindenesetre a D2-nél igen látványos. :K

(#31) shotika válasza olymind1 (#30) üzenetére

shotika
senior tag

C&C Remaster is hasonlóan működik, illetve a Halo Remaster is ilyen. Egy gombnyomással tudsz a régi-új megjelenés között váltani.

D2 Remaster grafja szerintem is pofás lesz. Sikerült megőrizni az eredeti hangulatát, ennyire jól talán a C&C-t sikerült modernizálni.

Shotiii#2629 GTX 2060S, 32Gb DDR4, i5-9600KF

(#32) AxBattler válasza saelin (#29) üzenetére

AxBattler
félisten

MrLlamaSC is tolja ki a videókat egymás után, egyre szimpatikusabb ez a ráncfelvarrás!
Bár én valszeg' a régi grafikával fogom tolni, 4K-ban... vagy 21:9 képaránnyal. :B

A konzolos megjelenésre vagyok kíváncsi: az eddig oké, hogy nem lesz couch coop, de PC-n is biztosan lesz kontroller támogatás?
És cross-progress mellett lesz vajon cross-play is?

"Vásárolj Durex terméket, és nyerd meg a legújabb Microsoft Xbox Series X 1TB játékkonzolt!" .................. .................................................................................................................. Cable management is for the weak!

(#33) wjbhbdux válasza AxBattler (#32) üzenetére

wjbhbdux
veterán

Controller támogatás már most is van a betaban. Crossplay nem lesz [link] .
A régi grafikát nem tudod 4K-ban, ugyanúgy 800*600 a max felbontása mint régen.

[ Szerkesztve ]

(#34) AxBattler válasza wjbhbdux (#33) üzenetére

AxBattler
félisten

Diablo 2 Resurrected Controller is better than Keyboard and Mouse
Valóban, jó lesz ez! Azt hittem, ugyanolyan látótávolsággal rendelkezek majd Legacy módban, mint a Rem. grafika esetében...

(#35) MageRG válasza AxBattler (#34) üzenetére

MageRG
őstag

Kontrollerrel hogy a pékben lehet egyszerre mozogni és pontosan, szabadon célozni?

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#36) saelin válasza MageRG (#35) üzenetére

saelin
veterán

Valszeg lesz benne egy auto aim ami a távolban a karakter előtt kijelöli a mobot. Az összes konzolos ARPG használ ilyet és általában jól működik.

(#37) AxBattler válasza wjbhbdux (#33) üzenetére

AxBattler
félisten

Igazad van, nézegetem a videókat, és a régi graf. csak 4:3-as képaránnyal jön... :(

Hirdetés

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.