Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bird


Bird
addikt

Töltési időben nagyon erős egy játék. :DDD A többit meg inkább hagyjuk.... :O

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#2) Wesder


Wesder
félisten

Még egy bukott projekt, amibe az MS beletolt egy csomò pénzt. Csak nem tanulnak semmiből.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) Bird válasza Wesder (#2) üzenetére


Bird
addikt

Pedig az ötlet hatalmas.... Lett volna....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#4) wjbhbdux válasza Wesder (#2) üzenetére


wjbhbdux
veterán

MS 2 hónappal a megjelenés előtt vette meg a stúdiót úgyhogy ne az ő számlájukra írd szerintem.

Egyébként PC-n több mint 100 ezren vették meg + konzol + gamepass.

/s

(#5) Bird válasza wjbhbdux (#4) üzenetére


Bird
addikt

Közösségi projekt volt, így a pénz zömét is ők dobták össze. Rengetegen hittek benne feleslegesen....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6) Wesder válasza wjbhbdux (#4) üzenetére


Wesder
félisten

Az tökmindegy, a DLC-ket gondolom akkor ingyen csinàlta a csapat, meg ingyen csatlakoztak az XGS csapatokhoz. Ez egy Kickstarteres project volt, amivel csúnyàn àtbaszarintottàk a tàmogatòkat, az MS meg még invesztàlt is beléjük...

Semmi jòra nem szàmítok tőlük nextgenre. Lepjenek meg, de szerintem az is ilyen "minőségi" munka lesz.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Anno nagyon vártam ezt a játékot, dishonoredre emlékeztetett a grafika, még a történet is érdekesnek tűnt, de az értékelések és néhány tesztvideó megnézése után csalódnom kellett :( Ezzel még ingyen se szívesen játszanék :(

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#8) Wesder válasza AllTheBest (#7) üzenetére


Wesder
félisten

Én kipròbàltam ingyen, tényleg nem kellett volna. Az első 5-10 perc jò volt, aztàn kuka.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.