Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Hát nem is tudom. A Corsair 550D még mindig esélyesebb nálam az új configra.

⭐ Stella

(#2) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Fractal R3 másolat egy pár változtatással. Nem rossz.

(#3) kzrca


kzrca
tag

Számomra Fractal Design R3 koppintásnak tűnik, minimális változtatásokkal.

Szerk.: látom nem csak nekem.

[ Szerkesztve ]

(#4) Bopez


Bopez
tag

Pofás pofás, az a zöld lapátos venti eléggé adja :)

Bopez felhasználónak 19 pozitív és 0 negatív értékelése van.

(#5) V.Dave


V.Dave
senior tag

Erről a zöld ventiről az jutott eszembe, hogy milyen jól nézne ki ez a ház más színekkel, mondjuk fehér-szürke, kék-szürke színben toplistás lenne nálam. Ez a komor fekete már kicsit átlagos. De ettől eltekintve tetszik

Xiaomi mi 8 6/128

(#6) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Nekem nagyon tetszik,remélem jó árazása lesz és akkor befigyelhet persze ha nem lesz 30 felett :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#7) csab991


csab991
senior tag

Egész jónak tűnik.

(#8) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Nekem egész megnyerő tudásra, kinézetre semmi extra, de vélhetően méregdrága lesz :/

(#9) M.Úr


M.Úr
tag

A nemet Amazonon 93 euro csak a venti...
[link]

(#10) XtremLor válasza radi8tor (#1) üzenetére


XtremLor
őstag

Valoban gyonyoru, szepen nez ki elolrol de nekem az ajto miatt megse kellene...a corsair ahogyan ez se.

Jol leszigeteltek a nemetek a kuckot 11kg sulybol arra kovetkeztetek hogy nemi anyag is van benne, mar csak az ara ami zavaro lehet.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#11) radi8tor válasza M.Úr (#9) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kicsit túlárazták azt az utolsó darabot. :Y

XtremLor: Az ajtó sajnos azért olyan, mert ha később rájönnél, hogy megfő a rendszer, akkor tudsz odatenni két ventit.

Retekegér: Gyárilag beletört és elhajlott csavaroknál csak jobb lehet.
1 napig volt Fractal házam, ment vissza a boltba rögtön.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#12) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Ha alacsonyabb áron hozza a Fractal minőségét, akkor elnézhető a koppintás utánérzés. :D

<< Heimdal >>

(#13) XtremLor válasza radi8tor (#11) üzenetére


XtremLor
őstag

hat igen az alap lenne haz vasarlas utan hogy par jo minosegu halk ventivel megtamogatni, a gyari ha meg nem megfelelo elsulyezteni a szekrenybe :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#14) .mf válasza Recon666 (#2) üzenetére


.mf
veterán

Ha már a ki másol kirőlt emlegetjük, a Fractal pedig egy átalakított Antec P180 másolat :U így ez is.

Mondjuk nem is csoda, jó ház az. Nekem is Athlon XP óta ebben a házban vannak a konfigjaim.

Szerk: amúgy vicces, hogy eddig 3-szor lett említve, hogy "Fractal másolat", de senki más nem írta még, hogy "Antec P másolat", pedig az volt az eredeti. Nem értem, jobb a branding, több hírt nyomnak róluk, vagy mi van?

[ Szerkesztve ]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#15) banhammer


banhammer
veterán

Csinos kis házikó.
Talán elfogadható ára lesz.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#16) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Tényleg rendben van. Jobban tetszik mint a Fractal hasonló háza, de méga CM Silencio-tól is bejövősebb.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#17) icon


icon
senior tag

Nah, így kell számítógépházat csinálni :R

Nekem bejövős

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#18) Recon666 válasza .mf (#14) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Azért az antec más tészta. Esetleg az első ajtóban hasonlít a Fractal R3-hoz. A többiben más a Fractal. De ezen a házon pl; belső elrendezés, a bekapcsológomb és az ajtó festése és mintázata is ugyan az....stb

[ Szerkesztve ]

(#19) Angel1981


Angel1981
veterán

Figyelemre méltó darab, de szerintem az Antec Performance sorozata még mindig a legjobb.

(#20) .mf válasza Recon666 (#18) üzenetére


.mf
veterán

Remélem csak viccelsz, ha nem, akkor kölcsönadnám a szemüvegem...
Hja, persze, "esetleg az első ajtóban hasonlít"... ami belül hangelnyelős. Valamint az ajtó nem perforált, nem szemből, hanem az ajtó mellől oldalról veszi a levegőt. Meg az ajtó mögötti 2 db porszűrős venti. Meg a kivehető HDD-keret, hogy hosszabb videókártya is beférjen. Meg az, hogy az alul lévő táp előtt vannak a fő lemezhelyek. Meg a szintén hangelnyelős oldalfalak. Meg.... :U
Nézd már meg jobban egy kicsikét. A kivehető HDD-keretben például kifejezetten az Antecet másolja, mert a Fractalban nincs.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#21) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

Báttyák, ennyi sergő van benne, jóhogy zajos!
Talán ha kiszerelnénk belőle a fölöslegeseket, akkor csendes lenne!

(#22) Ł-IceRocK-Ł válasza Krugszvele (#21) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Köszönjük emese.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#23) Recon666 válasza .mf (#20) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Hagyjuk a személyeskedést!
Pl a Define XL-ben van kivehető HDD keret és felosztott belső, az inkább hasonlít az Antecra, nézz utána inkább. De nem csak nekem tűnt fel, hogy ez a ház hasonlít a Fractal R3-ra, úgyhogy részemről befejeztem.

(#24) hétalvó válasza Recon666 (#23) üzenetére


hétalvó
addikt

.mf -et megvédeném szerintem is a fractal másolta kicsit olcsósítva az antec-et ez pedig összeollózta ami kell egy kicsit hozzátett és nem is lehet rossz így.

amúgy csodák már nincsenek a házépítésben, alsótápos zajcsillapított házban első az antec. utána jöhet csak a fractal. a minőséget pedig inkább meg se említsük.

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#25) Recon666 válasza hétalvó (#24) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Az lehet de, itt nem Fractal Antec hasonlóságról volt szó. Hanem Fractal és a cikkben szereplő házéról, csak elment a témától a beszélgetés. Az lehet hogy a Fractal másolt az Antectól, de a cikkben szereplő ház a Fractálról másolt olyan elemeket, ami az Antecon nem úgy van, de ezeket már fentebb részleteztem.

[ Szerkesztve ]

(#26) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Szép darab

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#27) tilinko70 válasza Angel1981 (#19) üzenetére


tilinko70
csendes tag

"Antec Performance sorozata még mindig a legjobb." attól függ melyikre gondolsz.én használtam elég sok féle Antec házat,és szereltem is.P180,p182 igen felejtős ma már főleg amilyen áron van.Borzalmas bennük szerelni,se kábel elvezetés,se alaplapi kivágás,és ami még furcsa a gyári ventik benne hangosak.p183-tól felfelé már gondoltak a szerelésre is. jó ez a ház főleg ha jó áron érkezik.minden tekintetben ellen fele lehet az antec -nak. :K

[ Szerkesztve ]

üdv. tilinko70@citromail.hu

(#28) MC Pite válasza .mf (#14) üzenetére


MC Pite
veterán

Én biza megírom, de az Antec pofásabb, és pár apróság rendesebben megvan csinálva. Ééés megvehetem relatív olcsó, jó ventikkel is, nincs hozzá aranyárban. (A gyári kuka, nem halk pécébe való sajna.) Kollégának mióta össedobtam a P180at, nem érzem hogy sok ház lenne ami meg tudná szorongatni...

11kg... Puhányok, az én házam szigetelések és ventik nélkül is több mint egy kilóval nehezebb :D
A nagy réz radiátorral meg 30kg-on fellül volt a bruttó tömege már, papírház ezt nem bírná ;)

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#29) Jim-Y válasza tilinko70 (#27) üzenetére


Jim-Y
veterán

Azért ezt a helyedben átgondolnám, nekem P180-minim van és, hogy nehéz lenne benne szerelni, illetve nincs benne hely a kábeleknek, az nettó baromság, a ventis résszel egyetértek.

(#30) MC Pite válasza MC Pite (#28) üzenetére


MC Pite
veterán

Öhm, kissé értelmdtlen lett :)
Szal Antec valószínű olcsóbb lesz ennél, mert nem kell az aranyárú ventiket megvenni. Swif-ek gumival felrakva, szevasz.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#31) Srodney


Srodney
senior tag

ez is moddingalap....

(#32) lujó55


lujó55
őstag

hú mekkorát fogtok majd nézni ha megjön az ár...
szerintem simán a Fractal duplája lesz.
azt a bizonyos "német precizitást" (hogy ez honnan jött???) meg kell ám fizetni. :(((
én ezt a zöldet el tudnám képzelni padlizsánlilával kombinálva

(#33) Ł-IceRocK-Ł válasza lujó55 (#32) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Gondolom a II. véhás német fegyverektől. Amik annyira precízek voltak, hogy a nagy hidegben ( és sokszor a nagy meleben is ) csődöt mondtak.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#34) icon válasza Ł-IceRocK-Ł (#33) üzenetére


icon
senior tag

A német precizitásról én is tudnék mesélni adott fórumon... amikor hozzám az életben 1x gyakornokot osztottak be egy autoipari konszern budapesti gyárában, azóta se.

Első nap bemutattam neki a japán "minőséget", mint sztereotípia megcáfolva a nap végére.
Második nap a német precizitás volt teritéken (fejlesztőmérnököktől származó CAD adatokat mutattam be, és utána azt,hogy mennyi utómunkánk van vele, mire a specifikációk szerinti terméket elő tudjuk állítani az SMT-beültető sorokon)... fogta a fejét. 3. nap már be se jött a gyárba :D

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#35) Mr.Csizmás válasza icon (#34) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#36) Ł-IceRocK-Ł válasza icon (#34) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Az szép :DDD

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#37) Tibor_560sec


Tibor_560sec
aktív tag

Konzervatív a külső ... bár a vételára dönt ...

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.