Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolaash


Zolaash
aktív tag

"A 2 vagy 6 venti között már talán hallható változás is lesz. Majd akkor eldöntöm, hogy kell-e."

Viccelsz? Naná, hogy kell!

Hogy kicsit on is legyek: jöhetne egy kicsit több egy szusszanásra, kíváncsian várom a fejleményeket.

Rip and tear

(#2) namivanmar válasza Zolaash (#1) üzenetére


namivanmar
csendes tag

Nem a ventilátor dől el hogy kell-e, hanem hogy lekapcsolható legyen-e a 6-ból 4. Bár remélhetőleg nem értetted félre te sem :)
Amúgy írnék többet, ha volna miről. Sajnos azon múlik az egész, hogy jelenleg nem szeretnék hirtelen kidobni még 250-et a hiányzó alkatrészekre :) Majd apránként. (táp, SSD, vízhűtés)
Esetleg leírhatom, hogyan készült a venti, elosztó, ha érdekel valakit. Meg leírhatom részletesebben is mit mivel, hogyan kötök össze, de úgy nagyon sok ismétlés lenne, meg lehet, túl hosszú lenne az egész. Sajnos nem tudom ki mit szeretne, úgyhogy visszajelzéseket szívesen fogadok.
Köszi az olvasást!

(#3) MineFox54 válasza namivanmar (#2) üzenetére


MineFox54
őstag

Mindenképp írd le, én várom :C :R

(#4) DR|FTK|NG válasza namivanmar (#2) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Írjad le, én is várom.

Van egy ötletem: Készíts címlapos írást az építésről, amit kiegészítesz plusz gondolatokkal(pl összekötések).

[ Szerkesztve ]

(#5) MineFox54 válasza DR|FTK|NG (#4) üzenetére


MineFox54
őstag

Addig csak részekben tudja kiírni míg nincs kész, de a végén tényleg összesíthetné. Sok sikert az új íráshoz :C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.