Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

Szerintem az lett volna a minimum, hogy az egészet egy csomagban adják ki, nem ketté szedve. De még így is kérdéses az ár-érték aránya.

A cikk első bekezdéséhez pedig csak egy észrevétel: a Street Fighter 30th Anniversary Collectionben már benne vannak a Street Fighter III és az Alpha játékok is. :)

A játéknak soha nincs vége.

(#2) GreatL válasza dreampage (#1) üzenetére


GreatL
őstag

Még egy hiányzó van... a HD Remix a II-ből, mondjuk azt megoldom RCPS3-mal...

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#3) Somatom


Somatom
veterán

Köszi az írást! Nosztalgikus volt. Emlékeztem, hogy volt egy ilyen anno a játékteremben, amit úgy kitanultam, hogy tulképp bármeddig tudtam vele játszani. Csak, a nevére nem emlékeztem. A cikkből jöttem rá, hogy a Galaga volt. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#4) akaido válasza Somatom (#3) üzenetére


akaido
addikt

Azt szerettem én is. :K
Manapság a Warblade az ami "leszármazottjának" tekinthető, meg talán a Chicken Invaders-ek.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#5) Somatom válasza akaido (#4) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem én csak azért ezzel játszottam, mert ez a gép volt a kricsmiben. Annyira nem vonzottak a videójátékok. Flipperezni sokkal jobban szerettem. Mármint azokon a Williams, meg Zaccaria asztalokon. Ó, a Locomotion, vagy később a Twilight Zone! Imádtam.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6) Auratech


Auratech
őstag

Köszi a cikket! Hát én részben játékteremben serdültem, mivel gépre nem tellett. A Galaxyan és a Phoenix (mothership)- Taito volt a szakterületem. Mindkét gépet órákig tudtam egyetlen ötforintossal tolni (miután több bicaj árát beledobáltam persze) aztán átadtam valakinek, főúri ajándékként, hogy kilenc másodperc alatt elpazarolja az összes életemet. Szerintem a hozzám hasonlók elszaporodása miatt csődöltek be az akkori játéktermek.

Auratech Field Recording

(#7) Plague666


Plague666
tag

"A primitív tankcsatákat nyújtó Battle City"

Ez is egy vélemény, és a vélemény szabad.
Elfogult is vagyok, mert jóbarátommal a sárgakazettás konzolon a jurassic park mellett a Battle City volt az ász ált. iskola után.
De az a játék minden, csak nem primitív. Bázisvédelem, co-op, rombolható pályák, változatos power upok, különböző ellenfelek ellen különböző taktikák, mindez egyszerre valós időben. Ha lett volna akkoriban már multi, az egyik első sikeres battle royale is lehetett volna.
Grafikailag nem volt már a maga korában sem nagy eresztés, de a gameplay még ma is iszonyat jó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.