Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ixion77


Ixion77
őstag

"Az egész gép 45 grammot nyom"

Héliummal van feltöltve? :)

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#2) pusszycat válasza Ixion77 (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

El van már boronálva a dolog. A tegnapi Nubia Watch meg 10x nehezebb. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#3) janeszgol


janeszgol
félisten

Jó kis tablet. Biztosan népszerű lenne, ahogy a P40 Lite is. A Kirin 810 elég jól sikerült, mint anno a Kirin 710.

(#4) holozis_HUN válasza janeszgol (#3) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Ez a Huawei válasza a Snapi 765G-re? Vagy ez inkább a snapi 600 szériára válasz?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#5) #65577472


#65577472
törölt tag

Tehát a Huawei nem hozta be sem a MediaPad M6-ot, sem a MatePad Pro-t, csak ezt a budget táblát. De legalább nincs GMS (csiribá majd úgyis megmondja, hogy a HMS már régen jobb). :C

(#6) k-adi


k-adi
nagyúr

"Az egész gép 45 grammot nyom"

Ez nem elírás? :F vagy nincs benne semmi?

(#7) Noukoum válasza #65577472 (#5) üzenetére


Noukoum
veterán

MatePad Pro

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#8) #65577472 válasza Noukoum (#7) üzenetére


#65577472
törölt tag

Mea culpa :B

(#9) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Én épp mostanában keresgélek valami táblagépet, ugye az Ipaden kívül nem sok értelmes opció van. Ez pont jó lenne, méretben, tudásban, árban, csak az a fránya G. hiány.... :(((

B.Cs.

(#10) #65577472 válasza bollokcs80 (#9) üzenetére


#65577472
törölt tag

Két táblát használok (MP M5 és iPad 7). M5 már nem kapható, M6 lett volna neked droid fronton ideális, de itthon nem kapható (ráadásul azon még van GMS). Tab S5e maradt így, bár attól függ, mennyi pénzt áldozol rá.

(#11) joey04 válasza #65577472 (#5) üzenetére


joey04
titán

van már tiktok meg viber. ezek állítólag már elegek a hms sikeréhez azt olvastam. alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) #65577472 válasza joey04 (#11) üzenetére


#65577472
törölt tag

Oszt' Tinder van-e? :D

(#13) k-adi válasza joey04 (#11) üzenetére


k-adi
nagyúr

meg hát amúgyis megy minden böngészűbű....... kivéve ami nem :DDD

(#14) gproject


gproject
aktív tag

Az teljesen ertheto, ha valaki hianyolja a telefonokrol a gms-t, de tabletrol...

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#15) 7Heads Drago válasza k-adi (#13) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Látom marha nehéz elfogadni ha valakinek nincs igénye bizonyos szolgáltatásokra.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#16) #65577472 válasza gproject (#14) üzenetére


#65577472
törölt tag

Egy tábla esetében hatványozottan fontos, hogy legyen GMS. Mindegy, hogy Android vagy iPadOS.

(#17) 7Heads Drago válasza #65577472 (#16) üzenetére


7Heads Drago
veterán

iPadra minek GMS?
A lányomnak (19 éves és Air 3) is van és nem él vele.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#18) #65577472 válasza 7Heads Drago (#17) üzenetére


#65577472
törölt tag

Szükségem van Keepre, Drivera, stb. A Google keresőmotorját preferálom, az alternatív YouTube appokat viszont nem. Stb...

(#19) bollokcs80 válasza #65577472 (#10) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Nézegettem azt is, de kicsit már koros, nem?

Megvárom ősszel lesz-e újítás az alap Ipaden.

B.Cs.

(#20) k-adi válasza 7Heads Drago (#15) üzenetére


k-adi
nagyúr

"bizonyos szolgáltatásokra"


szolgáltatások fele nem megy rajta
nemcsak a guglihoz köthető appokra kell ilyenkor gondolni

(#21) dutrás


dutrás
őstag

Megint kezdődik ez az értelmetlen vita előlről :U
Ahány ember annyi féle igény...

P50 pro/P40 Lite

(#22) joey04 válasza gproject (#14) üzenetére


joey04
titán

:F

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#23) #65577472 válasza bollokcs80 (#19) üzenetére


#65577472
törölt tag

Tavalyi modell, simán kiszolgál még 2-3 évig. Főleg a 6 GB RAM-os változat.

(#24) bollokcs80 válasza 7Heads Drago (#17) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Ipaden elérhető minden G. alkalmazás, de ott vannak a kiforrott sajàt szolgáltatások is. Huaweien semmi.G. és egy félkész HMS. A ceruza meg ugyanolyan vastagon fog, mint régen. (sőt..)

B.Cs.

(#25) Bog válasza k-adi (#6) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

De, elírás, javítottam, thx

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#26) Somatom válasza bollokcs80 (#9) üzenetére


Somatom
veterán

Másodvonal? Egy évig használtam Teclast T10 -et. Most is megvan, müxik, csak közben nagyon megtetszett a Teclast M16. Most azt használom. Egyik sem hibátlan, de a Samu Note9 -em sem az, pedig az négyszer annyiba került, mint az M16.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#27) 7Heads Drago válasza bollokcs80 (#24) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ezt nem is vitattom.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#28) Noukoum válasza bollokcs80 (#24) üzenetére


Noukoum
veterán

Mondjuk ajándék tollal eléggé bestbuy.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#29) gproject válasza joey04 (#22) üzenetére


gproject
aktív tag

Mivel altalaban nem elsodleges eszkoznek veszi az ember, es van mellette egy gms kepes mobiltelefon.
Illetve a tablet meretebol adodoan -ha nagyon szukseges- mar a bongeszon keresztul is hasznalhato a youtube, drive, photos... Szoval, egyaltalan nem gondolom, hogy a tobbsegnek a gms hianya egy tableten, olyan merteku problema lenne, mint telefonon.
Nyilvan, ha van hardver tekinteteben ar/ertek aranyban versenykepes alternativa google szolgaltatassal, akkor inkabb az.

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#30) pusszycat válasza gproject (#29) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én pont másképp gondolom. Ez a tablet elég sokba kerül ahhoz, h én a böngészővel bohóckodjam. Ez van. Remélem változni fog. Ha trump már nem trombitál.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#31) bollokcs80 válasza Noukoum (#28) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Tény, bár én nem rajzolok, úgyhogy mindegy. :)

Amúgy elég húzós a cerka külön.

#29 gproject: Ebben is van valami.

B.Cs.

(#32) janeszgol válasza gproject (#29) üzenetére


janeszgol
félisten

+1

Az alap dolgokhoz úgy is van app (film, ebook). A többi meg böngésző. Egy valami problémás, és ezért nem vettem HMS tabletet a múltkori leárazásban, és az a játékok. Játékokhoz keresek tabletet (nem kell erős), ahhoz meg GMS kell.

(#33) Noukoum válasza bollokcs80 (#31) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem csak rajzoláshoz jó a toll hanem irányításra, jegyzetelésre is :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#34) gproject válasza janeszgol (#32) üzenetére


gproject
aktív tag

"Játékokhoz keresek tabletet (nem kell erős), ahhoz meg GMS kell."

Mondjuk en azt hittem a jatekok nagy resze azert fut gms nelkul is, es csak a play games(ahol google achievementeket lehet gyujteni) jatekokat erinti.
Geforce Now mukodik nelkule?

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#35) janeszgol válasza gproject (#34) üzenetére


janeszgol
félisten

A megvett játékaim a Playben vannak. Én azt várom, hogy játékok kínálatában erősödjön a HMS. Nekem az is megfelel persze, ha lesznek olyan új játékok az AG-ben, amikkel szívesen játszom. Végül is mindegy mit kapcsolok be itthon, de sajnos amikhez venném, azok még nincsenek fent. Ezért kikötés még tabletnél nekem a GMS. De látod az aláírásom, telefonnál megvagyok nélküle. Lumiat is használok a mai napig. :)
Még nem, nem látom az appot a AG-ben.

(#36) joey04 válasza gproject (#29) üzenetére


joey04
titán

szerintem éppen fordítva van, ahogy alattad is írták.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#37) dolphy17


dolphy17
tag

Ha Kodi fut rajta akkor én megvettem. Nincs tele a Google bloatwarejevel még jó is.

(#38) pusszycat válasza dolphy17 (#37) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Fut rajta a KODI a kedvedért megnéztem az AppGallery-ben. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#39) dolphy17 válasza pusszycat (#38) üzenetére


dolphy17
tag

Koszi! :R

(#40) Schuler888 válasza gproject (#34) üzenetére


Schuler888
senior tag

Nem csak achievementeket lehett gyujteni, hanem konkretan onnan allnak vissza a jatekok mentesei
Egyebkent android fronton az "ajandek toll" nem is ertem miert nagy was ist das? A samsung is mindig szo nelkul csomagolja melle a wacomos iroszerszamot

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#41) Noukoum válasza Schuler888 (#40) üzenetére


Noukoum
veterán

Cserébe elég gyenge processzort kapott a tab s6 lite. Kivannak ezek találva.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#42) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Csak tartalomfogyasztásra nem kell ilyen drága cuccokban gondolkozni. Ha valakinek más célra is táblagép kell akkor sajna csak az Ipad jöhet szóba ár/érték/support arányt tekintve. (szvsz)

[ Szerkesztve ]

(#43) Schuler888 válasza Noukoum (#41) üzenetére


Schuler888
senior tag

Elsosorban a fosodorbeli Tab S-ekre gondoltam a lite az egy jolarazott butitas, annak akinek ez is eleg, pl nekem eleg lett volna(mivel pont csak oktatasi/meeting/akarmi egy helyen valo vegtelen kezirasos jegyzetem legyen mindenbol ami soha sem veszik el es masik eszkozomon is elerem oket. Azota mar 3an is valtottak a kozvetlen kollegak kozul a regi noteszkonyv-toll parosukrol :)) ) amikor egy egy eve vettem a tab S4et 170ert az egyik legolcsobb helyrol

Most megneztem, majd 1 evvel kesobb meg mindig a legolcsobb helyrol 155k... ahol en vettem anno 170ert ott most 185 :DDD , tartja az arat, amit meg is ertek.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#44) _flamer válasza gproject (#29) üzenetére


_flamer
aktív tag

Szerintem a probléma inkább abban mutatkozik meg, hogy amíg régen egy Huawei tablet került GMS-sel X forintba addig manapság egy hasonló Huawei tablet hasonló áron kerül forgalmazásba GMS nélkül és ezért nem igazán hajlandó a fogyasztó kompromisszumot kötni.

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#45) k-adi válasza _flamer (#44) üzenetére


k-adi
nagyúr

teljesen érthetően

(#46) doooo


doooo
veterán

1 éves SoC... igazán nincs benne semmi friss. A Kirin 820... na az már friss lenne.

(#47) janeszgol válasza doooo (#46) üzenetére


janeszgol
félisten

Más gyártó még régebbiket ad, drágábban. :)

(#48) beastars


beastars
tag

Ajándék toll. Na persze milyen nagyvonaluak. Kérdezném ez mitöl is jobb vétel mint egy s6 lite ? Esetleg tudásban , árrban, kijelzö, tárhely, szoval miért is bestbuy ez a termék?

(#49) 7Heads Drago válasza beastars (#48) üzenetére


7Heads Drago
veterán

És ezt te hol olvastad? :)

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#50) doooo válasza janeszgol (#47) üzenetére


doooo
veterán

Nem is kételkedek benne (a Huawei is szokott olyan "más gyártó" lenni sokszor, csodálom is, hogy nem 710 került ebbe is), de ott legalább nem írják, hogy "friss és ropogós" (ami a cikkíró megfogalmazása, nem a Huawei-é).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.