Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csapi007


Csapi007
veterán

Hy
Emléxem még én is az adventi naptárakra, minden nap másféle csoki, nem is lehett annál jobb akkoriban. :))

Viszont ahogy elnézem anyukám neki nem annyira felhőtlen ez a néhány nap. Ma és holnap is szinte egész nap a konyhában kell lennie hogy elkészíts a nagy családnak a sok finomságot.

"Csak úgy mondom"

(#2) naot válasza Csapi007 (#1) üzenetére


naot
tag

Nekem is elváltak már az szüleim, de az utolsó közös Karácsony emlékezetes maradt, az biztos.

Végig marták egymást, káromkodtak, szóval jó hangulatban telt az este. :) Nem sokára leültünk enni: halászlé, baconbe tekert pulykamell. Finom volt. Ez után jó darabig semmi különleges nem történt, öcsémmel bent vagyunk a szobánkba, mikor üvöltözés hallunk a nappaliból, majd dulakodást.

Rohanunk ki, a szőnyegen egy hatalmas piros folt. Egy kicsit megijedtünk - mit csináltál fater? -, de szerencsére kiderült, hogy csak a meggyes Apenta ömlött ki. Igaz, apám így is lekent egyet anyámnak, aki sírt emiatt, az öreg pedig kiment a konyhába, és folytatta az ivást. Az ajándékozást inkább elnapoltuk. :P

A legrosszabb mégis az volt, amikor nagyanyám késő este még bejött, és megpróbált faterom ellen hangolni.

Legjobb Karácsony: 1999., 11 éves vagyok, megkaptam az első gépem, 300MHz, benne egy Voodoo3 videokari. Az egyéb paraméterekre már nem is emlékszem. Mindenesetre tökéletesen futott rajta a Tomb Raider III. ;]

(#3) mocsanisi válasza naot (#2) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Kísértetiesen hasonlít a 2 sztori... Engem szerencsére nem hangolnak egymás ellen.... Nem is engedném....

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#4) No-kia válasza Csapi007 (#1) üzenetére


No-kia
őstag

nekem még most is dolgozni van, szval náluk a nagy sütés főzés mamámra hárul

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#5) zolten válasza naot (#2) üzenetére


zolten
csendes tag

Ismerős a helyzet...
Hála Istennek én már 21 vagyok és karácsony is csak egyszer van az évben. Kibírom... :(

(#6) Jamby18


Jamby18
senior tag

Nálunk is hasonlóan telik a karácsony, mint nálatok :D Mármint a cikkben.Én kicsit már szeretek előre gondolkodni,na meg a hangulat kedvéért már november végén kirakom a szobám ablakába a világító piramist,és 1 szoba ablakára színes égőket rakok ki,elkészítjük az adventi koszorút az ajtódíszt Én szeretem ha karácsony napjai minden évben egyformán telnek,ezt valahogy meg tudom érteni.Nálunk is 24-én délelőtt fa díszítés el nem tudnám fa nélkül képzelni az ünnepeket ;) ,feldíszítjük a fát,ajándékok délután 1ik mamám onnan este hazajövünk másnap az egész rokonság hozzánk jön vendégségbe,3.napon pedig másik mamámhoz megyünk.
Kellemes Ünnepeket Kívánok!!!!

(#7) pohár


pohár
félisten

Nálunk is 24-én délután karácsonyfa díszítés, utána mindenki készülődik, mert szenteste mindig mamámékhoz megyünk vacsira, az egész família, előtte itthon ajándékozás, mindenki happy :D
25, 26 kb itthon maradást jelent, anyum felőli mamám meghalt már vagy 5 éve, mindig hozzá mentünk 25-én délre ebédelni... :(

Sikeresen megvan mindenki ajándéka, nem kell már szaladgálnom sehova :)

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8) Kloden


Kloden
senior tag

Bárcsak minden 15 éves így gondolkodna! :R
Boldog Karácsonyt :)

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#9) mocsanisi válasza Kloden (#8) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Köszi! :B :B
Neked is Boldog Karácsonyt!

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#10) blueMerle


blueMerle
veterán

Mindenkinek boldog Karácsonyt :)

Nekem most csak a hó hiányzik, egyszeruen nincs karácsonyi hangulatom...olyanok az ünnepek mint bámely más tavaszi vagy öszies napok. Persze a család együtt lesz és ez igy szép és jó. :)

(#11) Pukkancs


Pukkancs
tag

Én eddig egész téli szünetben olyan dolgokat csináltam, amivel hamar elmegy az idő, hogy minél hamarabb 24.-e legyen, eddig nagyon bevált, persze az egész holnapi nap csigatempóban fog végigmenni, pedig nagyon fogom várni az estét :D .

(#12) nomotmo


nomotmo
csendes tag

Gyerekek én olyat fogok enni hú bazz! :DD :DD

DIÓ!

(#13) polonic válasza nomotmo (#12) üzenetére


polonic
félisten

Én mégolyanabbat :))

(#14) nomotmo válasza polonic (#13) üzenetére


nomotmo
csendes tag

Nem hinném, mert az én anyukám csinálja a legjobb kajákat a világon!!! :DD

DIÓ!

(#15) mocsanisi válasza nomotmo (#14) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Nem mert az enyém!! :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#16) nomotmo válasza mocsanisi (#15) üzenetére


nomotmo
csendes tag

Téma lezárva, az enyém. :DD
Nálatok milyen finomság, van, (volt :DD ), lesz?

DIÓ!

(#17) Pukkancs válasza nomotmo (#16) üzenetére


Pukkancs
tag

Nálunk itthon halvacsora lessz, 25.-én pedig a mamámnál fogunk ebédelni, ő készíti a világ legfinomabb fasirtjait, meg úgy mindenben a legfinomabbat. Néha már arra sem emlékszem, hogy tavaj mit kaptam karácsonyra, csak a nagy kajálásokra :D.

(#18) nomotmo válasza Pukkancs (#17) üzenetére


nomotmo
csendes tag

És akkor utána meg jön a Szilveszter!!!!!!!! Kaja, pia, tűzijáték... :U

DIÓ!

(#19) mocsanisi válasza nomotmo (#16) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Mindenféle bejgli.... Sóban sült csirke. Vörösboros marhapörkölt stb.... :C :C

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#20) Elmör


Elmör
senior tag

Az írás eleje tetszett nagyon, de a vége már nem annyira. (az is jól le volt írva, nincs vele gond, csak eléggé szomorú)
Azon csodálkoztam, hogy emlékszel még 3-4 évesen milyen volt a Karácsony. Én sajna nem, inkább 7-8 éves koromtól. Nálunk a fát sokáig (kb.11 éves koromig) a Jézuska hozta, hittem benne és így utólag sokkal jobb is volt, mert nem kellet nekem is szenvednem vele. :DDD Azért gyerekként tényleg másabb is volt ez az ünnep, jobban várta az ember, különlegesebb volt. Veszekedésről meg szó se lehetett és szerencsére nem is alakult úgy soha. A szélesebb családi kört mindig is hiányoltam, de több, mint 200km-re lakik minden rokon, ezért nem mentünk szinte soha senkihez. :(

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#21) polonic válasza nomotmo (#14) üzenetére


polonic
félisten

Mindenkinek a saját (nagy)anyja csinálja a legfinomabb dolgokat a világon

(#22) raczger válasza nomotmo (#16) üzenetére


raczger
őstag

Nekem lesz legjobb a vacsi, rokonokhoz megyünk, egész famílila ott lesz, ahogy lennie kell.
Sok-sok kaja szokott lenni, és amikor már teli ettem magamat, mozdulni sem tudok, a rokonom mindig "rámszól", hogy egyek még, alig ettem valamit :D
mod: ma még nem is ettem, gyűjtöm az erőmet az evéshez:D

[ Szerkesztve ]

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#23) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Nohát kérem, én már reggel meggyúrtam 238 rumos golyót :D
beraktam a sütőbe a hurkát :DD
meg el is mosogattam. :U

Ilyenkor kicsit háziasabb az ember. Megyek szaloncukrot kötözni. :DD

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#24) Elmör válasza Vladi (#23) üzenetére


Elmör
senior tag

238 rumos golyót?
Az szép! Én tavaly előtt leálltam kb. 40-nél, elegem volt belőle. :DD
Szaloncukor kötözés megvolt, kb 20 pár. :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#25) commanDOS


commanDOS
senior tag

Üdv!

Úgy érzem a sztori kapcsán leírom én is ezt a karácsonyi dolgot, sz@r magamban tartani...
Én már évek óta rühellem a karácsonyt, nemhogy karácsonyi hangulat nincs, ha nem a mindig ilyenkor van veszekedés, egymás lelkébe tiprás és még sorolhatnám. Ez főleg egy ember részéről történik minden évben, aki nem más, mint az apám. Én 20 éves fejjel bárminek tudok örülni, mert tudom, hogy szeretetből kapom és más azért törte magát, rohangált érte munka/suli után, hogy a kedvemben járjon. Nekem már ez elég.
Egyesek meg fintorogva fogadnak bármit, célozgatnak, mint egy ötéves hülyegyerek, minden szar, nemjó semmi, az is baj ha megkérded mi a baj, az is ha nem szólsz érte, az is ha próbálsz nemfigyelni rá csak valamennyire élvezni az ünnepet, a többiekre figyelni.
aztán jól beb...nak és irány az ágy. Szép karácsony.
Mások törik magukat, hogy a lehető legtökéletesebb legyen az ünnep, más meg belesz@rik az egészbe. Az egyetlen jó dolog eddig karácsonykor mindig az volt, amikor nagymamámékhoz mentünk szenteste, sajnos már ez sincs,
...nagymamám nemrég ment el.
Tovább nem részletezem, ennél jóval összetettebb, csak szerettem volna kiírni magamból.

Mindenesetre próbálom élvezni a karácsonyt, meg azt, hogy van egy kis szünet és itthon vagyok, nem az albérletben. Próbálok azokra figyelni, akik megérdemlik és nekik is szebbé tenni az ünnepet, amennyire ez tőlem telik.

Kellemes karácsonyi ünnepeket mindenkinek!

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#26) Zeratul válasza mocsanisi (#3) üzenetére


Zeratul
addikt

Ilyen vállás körüli karácsonyom nekem is volt anno (na nem az enyém a szüleimé), utána következő 3-4 karácsony is pokoli szar volt.

(#27) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Nekem ebben az évben szerencsére nagyon jól sikerült a karácsony! Semmi veszekedés, csak nyugodt karácsonyi hangulat! :C :C

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.