Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) AxBattler válasza Apollyon (#32) üzenetére


AxBattler
félisten

+1
Erről megfeledkeztem, de úgy általában a notik pocsék minősége is közrejátszik abban, hogy maradtam asztali + tab vonalon. Ha valami használhatót, foghatót akar az ember, az már bőven 300k HUF (plusz az esetleges asztali perifériák, dokkoló, monitor, stb.), és még azon is van olyasmi, ami miatt húzom a számat.

No meg a fenntartás költségei...
Notira váltva minden nap azt fogdostam/gyötörtem volna, és itt nagyon számítana, hogy érzésre/fogásra milyen minőség, illetve hogy meddig bírja a nyomo(r)gatást: egy új billentyűzet, tapipad, burkolati elem azért nem olcsó mulatság - az aksiról nem beszélve.

Asztalinál nem akkora érvágás, ha szétcsapom a billentyűzetet, illetve egy aprós 40-50k HUF-os tabletnél sem megyek a falnak, ha valami baja lesz - utóbbihoz aksit sem kell cserélni, illetve külön kiemelném, hogy a mobilom töltőjével is működik, nem kell külön adaptert hozzá cipelni.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.