Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Nahát! Mi ez?

Hozzászólások

(#1) Bucsi13


Bucsi13
tag

:Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y
Énis!

Remélem bőségesen fogunk hallani róal :))

„Everything ends and it's always sad. But everything begins again and it's always happy. Be happy .”

(#2) matej013 válasza Bucsi13 (#1) üzenetére


matej013
csendes tag

Nem nagyon tudtam hozzászokni eddig. A Resident Evil Revelations 2 első epizódját végigjátszottam vele, de a tapipad valahogy nem esik az ujjaimra.

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#3) Bucsi13 válasza matej013 (#2) üzenetére


Bucsi13
tag

Amúgy hogyan viszonyulsz a kontrollerekhez? Mennyiben más a gőzgép?

„Everything ends and it's always sad. But everything begins again and it's always happy. Be happy .”

(#4) matej013 válasza Bucsi13 (#3) üzenetére


matej013
csendes tag

Nagyon szeretek kontrolleren játszani. Ott van például a Dreamcast-em és most már a PS3-am is, meg van a géphez is egy kontrollerem.

Amiben igazán eltér az a két tapipad, amiből a jobboldali az úgy viselkedik, mint egy mezei laptop tapipadja. Mialatt játszottam leginkább csak az zavart, hogy nem volt elég érzékeny, bár mondjuk ez betudható annak, hogy a beállításokban semmit sem változtattam, szerettem volna natúr formájában kipróbálni.

Hátul a kontrolleren, ahol az ember beteszi az elemet van még plusz 2db hátsó gomb, amik az egér kattintását helyettesítik, ez igazán jópofa dolog, nagyon hasznos tud lenni. A többiben a kontroller mindenben sztenderdnek mondható: van ugye az x, y, b, a gomb, amit az emberek már ismerhetnek az Xbox kontrollerekről és kapott 1db analog kart is, ami a Resident Evil-ben a mozgásért volt felelős.

Nagyon nagy darab az eszköz azt mondhatom, viszont baromi kényelmes fogni. :)

Ha pedig az ember nem elégedett az alap gombkiosztásokkal, akkor a Steam gomb megnyomásával az ember a közösségi csoportban böngészhet új gombkombinációk után, amit a rendszer automatikusan be is állít. :)

Mellesleg amikor a tapipadon járkál az ujjam, akkor van egy ilyen alaprezgés alatta. Nagyon menő.

[ Szerkesztve ]

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#5) Bucsi13 válasza matej013 (#4) üzenetére


Bucsi13
tag

Át lehet rakni rendesen a mozgást a bal tapipadra? Személy szerint én rosszzul vagyok, ha nem szimmetrikusan fogom :(

„Everything ends and it's always sad. But everything begins again and it's always happy. Be happy .”

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Nahát! Mi ez?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.