Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Az ilyen riportokból csak azt hiányolom, hogy nincs ott referencia idő, pl a másodiké, vagy a harmadiké is...
Van különbség aközött, hogy az egész mezőny egy tizeden belül toporog, vagy ő valahogy 10 másodperccel jobb mint a 2. .

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2) atok666


atok666
őstag

Atok

(#3) ledgeri válasza atok666 (#2) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:C

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#4) -Solt-


-Solt-
veterán

GRATULÁLOK!!! :C

www.smart-bus.hu

(#5) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Csak egy megjegyzés: az Asetto Corsa az valójában Assetto Corsa két s-sel.

Elismerés a jó időeredményhez, de nem csodálkoznék, ha az emberek azt se tudnák miről van szó, milyen verseny stb. Én szimezek és életemben nem hallottam még erről a "szervezetről" vagy erről a versenysorozatról. A helyzet az, hogy a kutya nem figyeli a szimulátoros versenyeket :D mivel nem érdekli őket. Ez nem Starcraft vagy Overwatch, egy ilyen versenyt általában kevesebben követnek youtube-on/twitch-en mint vmi random emberkének a macskás videóját. :D

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#6) interstate76


interstate76
addikt

ÉN IS GRATULÁLOK!!!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó e-roller, Heavy Rain & Beyond Two Souls (PS4), Logitech bt bill és touchpad, vezeték nélküli pumpák, okos seprűk, telefon tokok és védőüvegek

(#7) MasTer


MasTer
tag

Azt lehetne tudni, hogymilyen kocsival, milyen pályán mentek? Egyébként gratulálok!

MasTer of puppets I'm pulling your strings...

(#8) Z_A_P válasza fLeSs (#5) üzenetére


Z_A_P
addikt

Ja, nekem sem volt fogalmam erről.
SZERKESZTŐSÉG
Lehetne egy interjút, részletesebb cikket.
Hogy készülnek (leulnek srácok meló után 1 órára? Vagy konkrét csapat segíti őket? Vagy főállásban tolják?)
Milyen hardwaren tolja, mik a trükkök, milyen szék, stb.
:R

OK

(#9) tntmax


tntmax
aktív tag

Mi a 90-es években a Stuntssal nyomultunk. Szép idők. :)

(#10) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Nagyon szép eredmény, sok sikert kívánok a döntőhöz! :C

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.